Opencart Emlak Scripti Olabilirmi ?

yunus707

OpenCart-TR
Şimdi başlıktan'da anlaşılacağı gibi emlak sitesi yapmaya karar verdim düşünüyorumda en baştan yeni bir kod yazmak zor olur ( büyük ihtimal beceremem ) opencartı emlak scriptine çevirsem nasıl olur fikirleriniz nelerdir ben şöyle düşündüm

menulerde

---Satılık
Konut
İş yeri
Vs vs

----Kiralık

Konut
İş yeri
Vs vs

Sahibinden.com tarzı marka kısmınıda konut işyeri vs yaparım fikirleriniz nelerdir..

Şimdi diyiceksinizki ne gerek var zaten piyasada bi dünya emlak scripti var hemde ücretsiz ama onların hepsi ya wareze düşmüş yada hata dolu adam akıllı çalışan bir tanesi yok :D

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Uğraşırsanız olabilir. Bu tarz sorular için forumda bir çok kez fikri mi paylaştım.

hikko

OpenCart-TR
bak ben tur sitesi yaptım www.ansetur.com olmayacak işyok

unsound

OpenCart-TR
Tanıtım olarak yapabilirsin. Ve Kira bedeli yada Satış bedeli şeklinde alanlarda gösterebilirsin. Arkadaşlarımız burda anlatmıştı sanırım Mirac Arkadaşımız paylaşmış idi.

yunus707

OpenCart-TR
tckomutan' Alıntı:
ortak bir proje olarak elimden geleni yaparım

Her türlü yardıma açığım aklımdaki şey buna yakın bişey tabi bunu paintde yaptım tabıkı her yenı bı sey yaptıgımızda aklımıza başka bişey gelecek ve en sonunda güzel bişeyler ortaya çıkacaktır

amay.jpg

KASPER

OpenCart-TR
Web sitesi
www.samsundaemlak.com , http
www.samsundaemlak.com

bak ben yaptım. ama tek sıkıntım arattırma bölümü. detaylı bi arattırma bölümüm yok. hani fiyatına göre satılıkmı kiralık mı ona göre vs.

cirkindeli

OpenCart-TR
ellerine sağlık samsunlu kardeş çalışman güzel bende deniyom bakalım

biraz destek ver su hemşerine

cirkindeli@hotmail.com

MasterBora

Moderator
Web sitesi
www.pikselplus.com
OpenCart E-Ticaret Sistemini Emlak Scriptine Çevirme Fikri Bana Başlarda Biraz Garip Gelsede Yavaş Yavaş Benimsemeye Başladım ve Bunun için Kendimce Bir Çalışma Başlattım.

2 Gündür Uğraşıyorum.. Proje Temasını ve Admin Panel Temasını Yeniden Tasarladım ve Kısmen Bitirdim.

Bundan Sonra Yapacaklarım ise Şunlar Olacak.

- Eski Ürün Detay Sayfasını Yeniden Düzenleyerek İlan No, İlan Tarihi, Oda Sayısı, Metrekare, Emlak Tipi, Balkon Sayısı, Isıtma, Aidat Tutarı, Banyo Sayısı, Binadaki Kat Sayısı, Binanın Yaşı, Bulunduğu Kat, Emlağın Durumu, İskan Durumu, Kullanım Durumu, Özel Kategori, Takas Yapılır, Tapu Durumu, Kredi Uygunluğu Alanlarını Eklemek.

- Alışveriş Sepetini Müşterilerin Kullanacağı Favori İlanlarım Olarak Güncellemek
- Bireysel ve Kurumsal Üyelik (olsunmu olmasınmı kararsızım)

Kafamı Kurcalamasın Diye Şimdilik Bunlara Adapte Oldum. Çalışma Süresi Boyunca Bana Destek Olmak İsteyen Varsa PM ile İletişime Geçebilir..

Ayrıca Tavsiyelerinizide Önemle Dikkate Alacağım...[/b]

Böyle Bir işe Kalkışmamın Sebebi ise Bir Arkadaşmın Tavsiyesi Oldu. Hiç Bir Kar Amacı Gütmeden Yapıyorum. Proje Bittiğinde ilk Olarak Tavsiyede Bulunan Arkadaşıma Satacağım ve Kazancın %25'ini OpenCart Resmi Sitesine %25'ini OpenCart Türkiye'ye Bağışta Bulunacağım..

cirkindeli

OpenCart-TR
aslında en güzelini yaparsın üstat

şimdiden sana teşekkürler

invert

OpenCart-TR
MasterBora' Alıntı:
OpenCart E-Ticaret Sistemini Emlak Scriptine Çevirme Fikri Bana Başlarda Biraz Garip Gelsede Yavaş Yavaş Benimsemeye Başladım ve Bunun için Kendimce Bir Çalışma Başlattım.

2 Gündür Uğraşıyorum.. Proje Temasını ve Admin Panel Temasını Yeniden Tasarladım ve Kısmen Bitirdim.

Bundan Sonra Yapacaklarım ise Şunlar Olacak.

- Eski Ürün Detay Sayfasını Yeniden Düzenleyerek İlan No, İlan Tarihi, Oda Sayısı, Metrekare, Emlak Tipi, Balkon Sayısı, Isıtma, Aidat Tutarı, Banyo Sayısı, Binadaki Kat Sayısı, Binanın Yaşı, Bulunduğu Kat, Emlağın Durumu, İskan Durumu, Kullanım Durumu, Özel Kategori, Takas Yapılır, Tapu Durumu, Kredi Uygunluğu Alanlarını Eklemek.

- Alışveriş Sepetini Müşterilerin Kullanacağı Favori İlanlarım Olarak Güncellemek
- Bireysel ve Kurumsal Üyelik (olsunmu olmasınmı kararsızım)

Kafamı Kurcalamasın Diye Şimdilik Bunlara Adapte Oldum. Çalışma Süresi Boyunca Bana Destek Olmak İsteyen Varsa PM ile İletişime Geçebilir..

Ayrıca Tavsiyelerinizide Önemle Dikkate Alacağım...[/b]

Böyle Bir işe Kalkışmamın Sebebi ise Bir Arkadaşmın Tavsiyesi Oldu. Hiç Bir Kar Amacı Gütmeden Yapıyorum. Proje Bittiğinde ilk Olarak Tavsiyede Bulunan Arkadaşıma Satacağım ve Kazancın %25'ini OpenCart Resmi Sitesine %25'ini OpenCart Türkiye'ye Bağışta Bulunacağım..

Nesne tabanlı programlamada gayet başarılıyımdır. :) Bu konuda desteğimiz yada şöyle söyleyim çorbada tuzumuz bulunabilirse seviniriz. Her zaman desteğe varım bende :)

göktürk

OpenCart-TR
hakkaten çok güzel bir fikir olmuş
umarım bizlerde faydalanabiliriz.

coder

OpenCart-TR
Web sitesi
www.trproject.org
yapılabilir aslında arattırma modülü de yapabilirsen madem INSERT ve inputlarla aran iyi onu da yaparsın bence :)

facehaber

OpenCart-TR
istediikden sonra olabilir hocam insallah yaparsınız

elektro2008

OpenCart-TR
KASPER' Alıntı:
www.samsundaemlak.com

bak ben yaptım. ama tek sıkıntım arattırma bölümü. detaylı bi arattırma bölümüm yok. hani fiyatına göre satılıkmı kiralık mı ona göre vs.

Arkadaşım çok güzel olmuş eline sağlık bu çalışmanı paylaşırmısın rica etsem,bende bir şeyler katıp güzelleştirmek isterim.
Şayet güzel bir şey çıkarsa ortaya genele paylaşmak isterim ciddi anlamda açık olan emlak scripti OpenCard tan çıkması çok güzel olur düşüncesindeyim.

petersli

OpenCart-TR
hikko' Alıntı:

Ne yapmışsın sen ya :)) tema olmamış:D sanat eseri olmuş. Tebrikler. Bu arada acentan hangi sınıf? Ben Rusyada turiizm işiyle uğraşıyorum.

hikko

OpenCart-TR
petersli' Alıntı:
hikko' Alıntı:
Ne yapmışsın sen ya :)) tema olmamış:D sanat eseri olmuş. Tebrikler. Bu arada acentan hangi sınıf? Ben Rusyada turiizm işiyle uğraşıyorum.

teşekkürler hangi sınıf olduğunu bilmiyorum yap dediler bizde yaptık :)