Opencart 1.5xxx Destekli WebPos Pro v2

tolga35

OpenCart-TR
Opencart 1.5xxx Destekli WebPos Pro v2 Entegrasyon Modülü Çıktı!

http://www.duzgun.com/opencart-hazir-projeler/opencart-1-5-destekli-webpos-pro-v2-t-3507.html

opencartın 1.5xxx sürümünün büyük eksiği tamalanmış oldu.

düzgün.com' a çalışmalarından ötürü teşekkürlerimizi sunar başarılar dileriz.

hikko

OpenCart-TR
opencart-tr ile duzgun.com eşzamanlı olarak bir işbirliği içinde olsalar daha çok şey yaparız ama

adobe

OpenCart-TR
evet haklısın hikko ama onlar sanırım oscommerce ye bakıyorlar diye düşünüyorum ağırlık olarak yoksa çoktan burda paylaşım yaparlardı :S

dogan.sahin

OpenCart-TR
Uzun zaman once oscommerce kullaniyordum. Ordadan taniyorum. Daha sonra opencart a gectim. İlgimi cekmistir . Aliveris scriptleri.

İçlerinde en düzgünleri , parasız hedefine yaklasmis ve yaklasmakta olan bir urundur opencart.

Ancak kredi karti taksitlendirmelerinin ürün safyasında TAB gösterimi ne yazık ki bir türlü çözülemeyen bir durumda.

Bunun teknik açılımını bilmiyorum. Elbette bir açıklaması vardır. Ancak diger degerli bir site olan duzgun.com sitesinde de devamlı olarak bahsi gecen konu bu .

Bekleyerek görememiz lazım. Kod yazan arkadaşlarımızın elbette bir bildiği vardır.

harlem

OpenCart-TR
evet dogan.sahine bende katılıyorum.webpos pro 2 çıktı diye sevindim hemen siteme kurdum test ettim ve çalıştı. çok mutlu oldum.ancak şimdi bide taksit tabı için beklemek zorunda kalıcam.keşke taksit tabı da olsaydı.basit bi görünüme bile razıyım açıkçası.

nostradamus

OpenCart-TR
arkadaşlar Opencart 1.5.1.1 yeni kullanıyorum WepPos Pro V2 forumda paylaşılan link ten indiremedim yardımcı olurmusunuz? duzgun.com a uye oldum ama 2 gündür aktivasyon maili gelmediği için indiremedim. yardım larınız için şimdiden teşekkürler...

tolga35

OpenCart-TR
nostradamus' Alıntı:
arkadaşlar Opencart 1.5.1.1 yeni kullanıyorum WepPos Pro V2 forumda paylaşılan link ten indiremedim yardımcı olurmusunuz? duzgun.com a uye oldum ama 2 gündür aktivasyon maili gelmediği için indiremedim. yardım larınız için şimdiden teşekkürler...

mail adresini ver göndereyim sana

yunusdogan

OpenCart-TR
vaşşa ben kurcala kurcala buldum banka ayarların kullanıcı adı şifreyi bekliyorum gelirse eger denicem calısrsa yarrdımcı olurum sana...

nostradamus

OpenCart-TR
WepPos Pro V2 indirme linki verebilirmisin lütfen...??

nuriahmet

OpenCart-TR
bu 1.5.1.3.1 sürümünde hatasız çalışyomu kafayı yiyecem eka7 tolga35 sizlerden yardım bekliyorum lütfen...

tolga35

OpenCart-TR
Valla usta çözerse Eka7a üstadımız çözer beni aşar bu konu ben beklemedeyim.

tolga35

OpenCart-TR
işlerinin yoğunluğundandır yoksa bakar. .

osmanozg

OpenCart-TR
öncelikle belirteyim herkes sizin istediğiniz zamanlarda müsait olamaz.
dünya da binbir türlü hal var insanın başına da birşey gelmiş olabilir, hasta olabilir, veya daha farklı problemleri olabilir, burası bir paylaşım platformu ve burda kimse kimseye de yrdımcı olamk zorunda değil herkes iyi niyetle elinden geldiği yrdımı yapmaya zaten çlışıyor

aşağıdaki linkten sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.
http://www.duzgun.com/opencart/opencart-hazir-projeler-f-142.html

http://www.duzgun.com/opencart-hazir-projeler/-guncelleme-opencart-webpos-pro-v2-t-3611.html

kaososu

OpenCart-TR
arkdaşlar opencart-tr_v1.5.1.3.1 versiyonunu kurdum ama bu modül çalışmadı, "syntax error unexpected token <" hatası alıyorum. düzgün forumdaki hata düzeltme yönergelerini yapım ama yine aynı.

Bilgisi olanlar paylaşırsa bu sorunu nasıl hallettiklerini çok sevineceğim.

sogenserkan

OpenCart-TR
arkadaşlar sitede yazdığı gibi yaptım işleri ama şuan hata alıyorum yardımcı olabilirmisiniz

hat :internal server error

snowland34com

OpenCart-TR
Aynı hata bendede çıktı webpos dosyalarını yeniden yükledim istenilen ayarları tekrardan yaptım düzeldi. 1.5.3.1 web posu ve taksit tabını sorunsuz bir şekilde çalıştırdım. Yardım isteyen arkadaşlara yardım edebilirim

tuzak

OpenCart-TR
snowland34com dostum yarımlarını bekliyoruz hiç kuramadım v1.5.1.3.1 kullanıyorum ama modüllere bile ekleyemedim

olgunumur

OpenCart-TR
yeni kullanmaya başladığım 1.5.1.3.1 sürüm olan opencart'a webpos2 yada kredi kartıyla satış yapabilmem için gerekli bilgileri paylaşabilirmisiniz? aynı zamanda kayıt olunduğunda kayıt olan kullanıcıya otomatik mail gönderme sistemi hakkında da bilgi verirseniz sevinirim..Şimdiden Teşekkürler...

tolga35

OpenCart-TR
snowland34com' Alıntı:
Aynı hata bendede çıktı webpos dosyalarını yeniden yükledim istenilen ayarları tekrardan yaptım düzeldi. 1.5.3.1 web posu ve taksit tabını sorunsuz bir şekilde çalıştırdım. Yardım isteyen arkadaşlara yardım edebilirim

hangi bankanın sanal posunu kullanıyorsunuz_?