Opencart 1.5.x Turkish Teması ücretsiz paylaşımda

öz_ak

OpenCart-TR
Web sitesi
www.bitkiselsağlık.com
öncelikle emeğine sağlık kardeşim.Senden bi ricam olacak sağ ve solda bloklar kullanmayı düşünüyorum lakin orta blok çok daralıyor.biraz genişletirsek çok makbule geçicek sadece orta bloğu ne yapmalıyım yardımcı olurmusun

hikko

OpenCart-TR
sitenin adresini ver bakalım css den

cesm-i_asik

OpenCart-TR
paylaşımdan dolayı emeği gecenlere teşekkürler Allah razı olsun uzun zamandır aramış oldugumuz bir sistemdi. http://www.istanbulmark.com/ isimli bir firma aynı sistemi http://www.markomcad.com/index.php ciddi bir rakam karşılığı yapabileceklerini söylüyorlartasarımın ise kendilerini ait oldugunu idda ediyorlar sayın 1.5.x Turkish Teması'nı bizlere ücretsiz sunan osdem66 bu kişi ve kişiler ile bir bağlantınız varmı sadece meraktan soruyorum yanlış anlamayım lütfen. Rabbim çalışmalarınızda başarılar ihsan etsin inşaallah...
opencart-tr.com ailesinin tamamına teşekkürler.

hikko

OpenCart-TR
arkadaşım osdem66 çok dürüst bir abimizdir. böyle şeylerin içinde olsa temayı burada paylaşmaz

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
cesm-i_asik' Alıntı:
paylaşımdan dolayı emeği gecenlere teşekkürler Allah razı olsun uzun zamandır aramış oldugumuz bir sistemdi. http://www.istanbulmark.com/ isimli bir firma aynı sistemi http://www.markomcad.com/index.php ciddi bir rakam karşılığı yapabileceklerini söylüyorlartasarımın ise kendilerini ait oldugunu idda ediyorlar sayın 1.5.x Turkish Teması'nı bizlere ücretsiz sunan osdem66 bu kişi ve kişiler ile bir bağlantınız varmı sadece meraktan soruyorum yanlış anlamayım lütfen. Rabbim çalışmalarınızda başarılar ihsan etsin inşaallah...

Merhaba öncelikle tşk ederim. ne yukardaki bahsettginiz kurum yada kişilerle nede başka kurum yada kişilerle hiç bir alakam yoktur arkadaşlar ben tek basıma sahsi olarak calışmaktayım ve http://www.opencart.com ve http://www.opencart-themes.org sitemden baska hiç bir yerde ne bir temam ne bir modülüm nede baska bir eklentimin satışı yoktur..direk sahsımla iltişime gecilmedigi sürece hiç bir kurum yada kuruluşun tahhütleri sahsıma ait degildir. ayrıca sizin verdiginiz linkteki tasarım bana ait degildir..benim tasarıamıma da benzemiyor. ayrıca o firma yada kişiler adımı kullanıoyrlarsa da benim hiç bir alakam yoktur.. bilginize..selametle
Ayrıca sahtekarların ekmegine yag sürmemek için bundan sonra hiç bir şekil ücretsiz tema paylaşımı yapmayacagı da söylemek istioyurm

Istanbulmark

OpenCart-TR
cesm-i_asik' Alıntı:

Merhabalar,

Bu konu ilgili yanlış bilgi vermişsiniz. "osdem66 " isimli üyenin yapmış olduğu TEMA çalışmaları veya paylaşımları üzerinde kesinlikle bir hizmet ya da eylemde bulunmadık.

OpenCard açık kaynak kodlu bir yazılımdır, isteyen herkes kendine has geliştirip revize ederek kullanabilir. Bu konu ile ilgili e-ticaret sistemlerinde opencard alt yapısı ile müşlerilerimize özel tasarım uygulayarak hizmet veriyoruz. Lutfen yanlış anlaşılmalara mahal vermeyiniz.

TECHNOLOG

OpenCart-TR
Web sitesi
www.edessaweb.com
osdem66' Alıntı:
Merhaba öncelikle tşk ederim. ne yukardaki bahsettginiz kurum yada kişilerle nede başka kurum yada kişilerle hiç bir alakam yoktur arkadaşlar ben tek basıma sahsi olarak calışmaktayım ve http://www.opencart.com ve http://www.opencart-themes.org sitemden baska hiç bir yerde ne bir temam ne bir modülüm nede baska bir eklentimin satışı yoktur..direk sahsımla iltişime gecilmedigi sürece hiç bir kurum yada kuruluşun tahhütleri sahsıma ait degildir. ayrıca sizin verdiginiz linkteki tasarım bana ait degildir..benim tasarıamıma da benzemiyor. ayrıca o firma yada kişiler adımı kullanıoyrlarsa da benim hiç bir alakam yoktur.. bilginize..selametle
Ayrıca sahtekarların ekmegine yag sürmemek için bundan sonra hiç bir şekil ücretsiz tema paylaşımı yapmayacagı da söylemek istioyurm

bu konu hakkında sana katılıyorum osdem66 kardeşim. iyilikten maraz doğar boşuna dememişler. bugün başıma bişey geldi. bi tema paylaşımı yapacaktım ki bugün vazgeçtim.

zapatya

OpenCart-TR
osman abi bu konularda çok haklı ama bizim gibi kendilerini geliştimek isteyen arkadaşlar sizden çok faydalı bilgiler ve paylaşımlar ediniyorlar pireyi kızıp yorgan yakmaya gerek yok bence lütfen bir daha düşünün sizleri çok seven yaptığınız paylaşımlardan faydalanan insanlar olduğunu da unutmayın bence

TECHNOLOG

OpenCart-TR
Web sitesi
www.edessaweb.com
zapatya' Alıntı:
osman abi bu konularda çok haklı ama bizim gibi kendilerini geliştimek isteyen arkadaşlar sizden çok faydalı bilgiler ve paylaşımlar ediniyorlar pireyi kızıp yorgan yakmaya gerek yok bence lütfen bir daha düşünün sizleri çok seven yaptığınız paylaşımlardan faydalanan insanlar olduğunu da unutmayın bence

teşekkür ederiz de hakikaten insanı çileden çıkaranlar var. az çok forumun takipçisi olmaya çalışıyorum. ama gördüğüm kadarıyla kimseye iyilik yaramıyor. yapamadığımız şeyler oluyor. üstüne bi de hakaret ediyorlar. sitemin canlı desteğini mi dersiniz msn mi dersiniz bişey soruyorlar, bilmediğimiz konular çok veya o an müsait değilim. bi bakıyorsun hakaret edip gidiyorlar.

ama artık forumda bakacam. kim hak ediyorsa kendi vicdanıma göre özel mesaj gönderip, o şekilde yardımcı olacam.

Saygılarımla

adsl77

OpenCart-TR
gelinen nokta çok üzüntü verici. sitenin yükünü çeken bir avuç insan onlarda küsüp uzaklaşmaya başladılar yavaş yavaş haklı olarak. insanlar fikirlerini söylemekte özgürdürler bu demokrasinin gereklerinden biridir. ancak demokrasi, insanlara hakaret etme, iftira atma, özlük haklarına saldırı v.s hakkı vermez kimseye arada çok ince bir çizgi vardır. malesef bu çizgiyi anlayamayan kendini bilmez insanlar var.

site yönetimi duruma neden el atmıyor, fikir beyan etmiyor merak ediyorum. taraf olsunlar demiyorum ancak enazından hakaret içeren mesajlar silinsin. elmayla armutu birbirinden ayırmak iyi olur kanaatindeyim.

herkeze kolay gelsin...

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
bu Temamı sitesinde satışa koyan arab serefsizi ile yaptıgım mail yazışmasında bana gönderdiği cevab..
o kişi tamyı Arabcaya cevirdigi için sitesinde satışa koydugundan bahsediyor.. neyini cevirdi ise temanın Arabça ya:) buda bu temanın kime ait oldugu konusnda bu forumdaki zata a kapak olsun...kötü laf sahibine aittir...

Hi Osman .. i am not a liar !!

i am just work to make custum changes in th theme to work with Arabic language.

Regards..

2011/8/31 Osdem66 <osdem66@hotmail.com>

Hello.. my name is Osman from Turkey..I have turkish gray belong to me theme..but you sell it your site..you're a rogue..Please remove my theme your site...

tanerileri

OpenCart-TR
sayın osdem66 , bu konuyu şimdi okudum , öncelikle sizin gibi formu sürükleyen birkaç kişiden birinin küstürülmesi çok yazık olmuş , paylaşımlarınız ve yardımlarınız forma ayrı bir renk katıyor öncelikle bunu paylaşmak isterim.

şuna inanıyorumki , tema hazırlamayı gerçekten bilen oturup kendi hazırlar , bilmeyende hazırını al sat deseniz bile satamaz satsa bile desteğini veremez , yani bir yerde takılıp kalır ve aldattığı hakkını yediği sizin ve hiçbirşeyden habersiz o ürünü alan birkaç kişinin hakkını öbür dünyada nasıl ödeyecek , vicdanı nasıl rahat edecek etse bile kimbilir Allah hangi şekilde bu hakkı ondan çıkaracak ??? bu sebeple bence kendini bilmez 1 kişi için paylaşımlarınıza son vermeyin. o kişiler zaten hakettiklerini bulacaklardır.

forumda kendi başına birşeyler yapmaya çalışan dürüst insanlar için bunu sizden rica ediyorum.

yinede karar sizin.

Taner İLERİ.

tolga35

OpenCart-TR
[attachment=898]

hocam temada örnek resimdeki gibi ürünün üzerine gelince alt efcti nasıl verebiliriz sizin temada tüm sayfadaki ürünlere alt efect uygulanıyyor.

Ekli dosyalar

• resimm.jpg
    resimm.jpg
    73.9 KB · Görüntüleme: 62

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
Temanın css dosyasındaki box product div tagına hover efecti vereceksiniz.. css bilginiz varsa yapabilirsiniz.. su an acil cıkmam lazım yapamazsanız yardımcı olurum.. döndügümde..

tolga35

OpenCart-TR
Bayağı bir uğraştım ama olmadı müsait oldugun bır zaman yardımcı olursan sevınırım

zapatya

OpenCart-TR
osman abi bu ödemem yerine geldiğimizde kapıda ödeme var bunun yanı sıra kapıda kredi kartıyla ödeme de eklemek istiyorum ki kapıda kredi kartıyla ödeme yapacaklara pos cihazı göndereyim modul çoğaltma ile olacak dediler ama bir türlü beceremedim yardımcı olursan sevinirim saygılarımla

mehmetgul1806

OpenCart-TR
Web sitesi
www.fatosicgiyim.com
Way Be arkadaş, Bizim kıçımız çıkıyo şu sistemleri adam gibi birileri çıksada bize yardımcı olsada bizde kullansak diye, ama öbür taraftan da brileri çıkıp zaten var olan bir avuç bilgili insanı karalayıp burada yardım almak isteyenleri de zor durumda burakıyor. Yuh ya bizim insanlarımıza.

Bu heryerdemi böyle olacak. Diğer forumalrdada var. Adam güzel bir tema yapıyor ücretsiz paylaşıyor. Öbür yandan biri bişey sorup sorusuna cevap alamayınca adam küfür ediyor. Bence bu tür forumlara referansla girilmeli. Hatta forum ücretli olmalı.

Tema Çok güzel olmul. Elinize sağlık.

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
tolga35' Alıntı:
Bayağı bir uğraştım ama olmadı müsait oldugun bır zaman yardımcı olursan sevınırım
temada yeni ürünler sizin için seçtiklerimiz gibi modüllerde ana sayfada ürün kaymalarını önlemek ve daha güzel görünmesiniz isteyen arkadaşlar temanın stylesheet.css dosyasında asagıdaki degilikliği yapabilirler

Bul bu kodları:
Kod:
/* box products */
.box-product {
	width: 100%;
	overflow: auto;

}
.box-product > div {

width: 185px;
	float: left;
	border:1px solid #ccc;
	margin-right: 3px;