Opencart 1.5.x Turkish Teması ücretsiz paylaşımda

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
Re: bir sorum olacak.

Sen hatanı anlayıp özür dilemek yerine hala dangalaklığına yüzsüzlukle devam edebilen biri olduğun için bir önceki mesajın da haksizca beni sahtekarlıkla itham edeceksin üstüne birde ayıplayacaksin oh ne ala memleket ama Sana dangalak denince zoruna mi gitti ve şimdide bu mesajın kaliteni ortaya koyuyor zaten forumdaki herkes kimin ne olduğunun farkında. no problem o bilgileri sana verebilirim istersen sitem de de var zaten. Sen ilk mesajı yazmadan anlayıp dinleyerek yapabilirdin değilmi ama yapmadın görünce o sitede altın bulmuş gibi direk yazdın değilmi amaç kuş beyninle osdem i yıpratmak asıl idiot sensin kendi yapmadığını başkasından bekleyecek kadar da yüzsüzsun bana önerdiğini ilk mesajında sen neden yapmadın da ayıplamaya kadar vardırdin şimdi kim gerizekalı ve idiot sen karar ver. Seni tema diye kodlar ücretsiz paylaşırim haddini bil densiz saygısız. Ha küfür etmek:)istiyorsan sen edebilirsin o benim bildiğim birşey değil cevab ta almazsın küfürüne ve bundan sonra yazacaklarına.herkes kendisine yakışanı yapar.

alisim

OpenCart-TR
Abi kendini neden bu kadar çok üzüyosun sende biliyosun ki ne desen kar etmez .Meyve veren ağaç hep taşlanır.İnsanı üzen senin gibi iyi bir insana bu sözleri bu kadar kolay ve ftursuzca söylüyor omaları şu formu dikkatlice bi takip etseler senin ne kadar iyi ve insana yardım etmeyi ve paylaşmayı sevdiğini görürler ama işlerine böylesi geliyo.
Bizi yetiştiren ailemiz bize en azından hiç değilse yaşa hürmet büyüğe saygı diye bir kaç adabımahşer krallarını öğretmişiti ama tabi bu insandan insana değişiyo demekki....
ABİİİİ SEN KENDİNİ ÜZME

el.aciz

OpenCart-TR
Web sitesi
www.icgiyimbayan.com
osdem66 abi sen sıkma canını.
kimin kim olduğunu kimseye sromaya gerek yok.
herkes kimin kim olduğunu biliyor.

şahsen kendi sitemde kullanıyorum. ve arapçadan herhangi bir iz yok. hatta Türkçe konusunda herhangi bir sıkıntı yok.
hem seo hemde toplu ürün ekleme modülleri kullandım.
4 x 4 lük tema.
Allah razı olsun.

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org

Seni önce allaha sonra forum üyelerine havale ediyorum ve söylediklerimın tamamını geri alıyorum cunki laf adam ve insan olana söylenir. Sen her mesajında kalitesizliğini ve seviyesizliginı biraz daha belli ediyorsun yazık sana hem aciyor hemde guluyorum.:) zavallı

adsl77

OpenCart-TR
osman abi forumun en saygın kişilerin başında gelmektedir. son zamanlarda da kendisine saldırı hakaret çoğalmıştır. yani şu durum karşısında ne söyleyeceğimi şaşırdım. üyekurdu kardeşim sen foruma 2010 yılında üye olmuşsun foruma hiçbi faydan olmamış bişe üretip yada bildiğin birşeyi paylaşmamışsın hep sömürmüşsün. bari faydası olan insanlara saygın olsun. sana tavsiyem birisi hakkında fikir ve bilgi sahibi olmadan araştırmadan o insanı yargılamaya kalkma. sonrasında böyle nahoş durumlar ortaya çıkıyor.

osman abi seninde artık alışmış olman lazım butür şeylere :) ilkdefa başına gelmiyor. ama doğru sende haklısın insan biyerden sonra zıvanadan çıkıyor. takma kafanı böyle şeylere herkez seni biliyor bikaç kişinin tahrikine gelme.

dinle sözüm al nasihat
dağları da kış incitir
cahil ile etme sohbet
her sözü bir baş incitir

zapatya

OpenCart-TR
uyekurdu' Alıntı:
hırsız şerefsizin tekisin.

uyekurdu denen mahluk

ben bu osdem66 abiye kaç defa dedim seni fazla kafasına takıyor adam yerine koyup cevap veriyor sana sağ olsun beni dinlemedi hala adam yerine kayup cevap veriyordu ama şükür kaliteni kişiliğini anladı da bütün laflarını geri alıp sana acımaya başladı Tşekkürler osdem66 artık cevap vermezsin inşallah ta bu uyekurdu köpeği denen andaval atık kimsenin onu şeyine takmadığını anlar

adobe

OpenCart-TR
adsl77 evet haklısın emir osman abimize çok bulaşıyorlar bu aralar.Neden bize bulaşmıyorlar :D Kıskandım şimdi

adsl77

OpenCart-TR
adobe' Alıntı:
adsl77 evet haklısın emir osman abimize çok bulaşıyorlar bu aralar.Neden bize bulaşmıyorlar :D Kıskandım şimdi

kıskandın demek dur sana bulaşayım :D işin şakası bitarafa insanlarda nasıl bi ego kısnkançlık varsa anlamış değilim.çekemiyormusun, onun yaptığının on katını yap daha iyisini daha güzelini yap bilgin varsa tabiki yaptığın ortaya çıkardığın işlerle egonu tatmin et. yapamıyorsanda sus otur çamur at izi kalsın mantığı yada hakaret ancak cahil ve aciz insanların yapacağı şeylerdir.

aslıda Neyzen Tevfik'in durumu özetleyen okadar güzel lafları varki yazamıyorum malesef :D

uyekurdu

OpenCart-TR
harbiden hepinize acıyorum ne diyim allah akıl fikir versin sizlere...

adsl77

OpenCart-TR
uyekurdu' Alıntı:

bence sen bize acıyacağına kabahatinle sus otur. yaptığın hoş bişe değil konuyuda fazla uzatma. mübarek gün iftira atmanın kalp kırmanın anlamı yok.

adobe

OpenCart-TR
Emir abicim bundan sonra yaptığın temanın gizli bir yerine akla hayale gelmeyecek ulu orta olmayan bir sayfada (yani çok fazla editlenmeyen) bir sayfaya imzanı at abi yapcak bişi yok
Yoksa bu tür olaylar seni hep yıpratır. Gerek yok.

el.aciz

OpenCart-TR
Web sitesi
www.icgiyimbayan.com
uyekurdu' Alıntı:

Abi en iyisi böyle arkadaşları topluma kazandırmak.
Önce derdi ney anlamak lazım.
Tamam arkadaş ben hırsızım. Çalıyorum çırpıyorum. Kopyalıyorum.
Peki sende bunu söyledin.
Eline ne geçti. Madalya verdiler mi?
Hangi konuda başarı elde ettiğini düşünüyorsun?
Çözüm nedir?
Yapılması gereken nedir?
Sen söyle onu yapalım.
Burada, sen hırsızsın, şerefsizsin deyip yazınca sonuç nereye varıyor?
Sen kendi özgün temalarını koy ortaya. Senin temalarını para ile alalım.
Reklamını da yapalım.
Ancak senin kendine ait olacak.
YOKSA LÜTFEN BİRŞEYLER YAPANA TAŞ ATMA!

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org

Merhaba. Adobe kardeşim ben sizin öneriniz den daha kesin ve net bir çözüm buldum bundan sonra ücretsiz ne bir tema ne bir eklenti nede bir yardım yapmam olur biter hiç olmazsa o arap angütu na da mail attım o adi de alıp benim ücretsiz tema mi satışa koyamaz nede böyle bir densiz suçlama yapabilir en güzel çözüm bu bence tam da bu temanın gelişmiş versiyonunu paylaşmayı düşünürken bu iyi bir uyarı oldu bana. Forum yönetiminden de bütün paylaşımlarımi kaldırmasını talep edeceğim zaten.selametleo

alisim

OpenCart-TR
Abi kararında muhakkak sonuna kadar haklısın ve saygıduyuyorum.
Ama küçük bi ayrıntı bu bizide cezalandırmak olmaz mı.Çünkü formda zaten paylaşımda bulunup çözümlere hakim olup yardımcı olan kaç kişi varki zaten sende çekilirsen tamam yandı gülüm keten helva.
Hayırlısı olsun bakalım

adobe

OpenCart-TR
Haklısın emir abi insan oğluna iyilik yaramaz
En güzeli öyle

zapatya

OpenCart-TR
tamam da osdem66 görüotsunki forumda herkes senin arkanda pireye kızıp yorganı yakma bence adam angutluk yapıyor hem bize yardımlarını engelliyor hemde forumu baturıyor bence bir daha düşün abimmm

TECHNOLOG

OpenCart-TR
Web sitesi
www.edessaweb.com
lan uyekurdu denen zibidi. sen şu ana kadar ne paylaştında bi arabın ücretsiz temayı çalıp sattığı tema hakkında yorum yapıyorsun. Maşallah şimdiye kadar hep sömürmüşsün forumu bi paylaşım yok.

al sana tüm açtığın konular http://forum.opencart-tr.com/search.php?action=finduserthreads&uid=2855
paylaştığın bişeyi gösterde senlede gurur duyalım.

zaten bu forumda eskiler ve bazı yeni üye olan arkadaşlar birbirlerini çok iyi tanıyorlar.

Osdem merak etme boş tenekeden çok ses çıkar (Bu lafım sana uyekurdu denen zibidi.)

not: osdem66 forum yönetimi yine sessiz.

hikko

OpenCart-TR
evt abi bırak sen bunları kendi cahilliği sen ne cevap veriyorsun