OpenCart 1.5.0.x den 1.5.x e Güncellemek

ttorpil

OpenCart-TR
şöle bişe denedim v1.5.2.1 den v1.5.4.1 kurmuştum, v1.5.4.1 de sadece encryption değişmiş ( anladıgım kadarıyla ). v1.5.4 in encryption alıp attım sorun cıkarmadı. bu şekilde kullanmam bi aksilik cıkarırmı sizce ?

EnverSAHIN

OpenCart-TR
Selamlar, arkadaşlar ben de bir sorunla karşı karşıyayım.

Şöyle ki;

1.5.2.1 den 1.5.3.1 e güncelleme yaptım.

Adminpanelime admin olarak giriyorum fakat Sistem->Kullanıcılar->Kullanıcı Grupları ve Sistem->Genel Ayarlar'da hiç bir değişiklik yapamıyorum. Yetkiye sahip değilsiniz diyor. Kategorileri düzenleyebiliyorum onda sıkıntı yok. Tek kullanıcı var o da admin ve Kullanıcı Grubu da üst yönetici.

Uyarı: Kullanıcıları düzenleme iznine sahip değilsiniz!

Şimdiden teşekkür ediyorum...

refugee

OpenCart-TR
Opencart sitemi 1.5.3.1'den 1.5.5.1'e anlatılan şekilde yükselttim.
Sitem çalışıyor ancak yönetim panelim açılmıyor.
Aşağıdaki hatayı veriyor.
[undefined=undefined]Fatal error: Call to a member function isLogged() on a non-object in /home/sitem/public_html/admin/controller/common/header.php on line 106
[/undefined]
Nasıl çözebilirim, acil yardım edebilecek biri var mı?

Şimdiden teşekkürler.

kodinternet

OpenCart-TR
oc1.5.1.3 kullanıyorum 90 adet veri tabanı tablom var. oc1.5.6 son sürüme yükselteceğim. 115 adet tablo var acaba tüm tablolar güncelleme sonrası ekleniyor mu?

test eden? tecrübeli arkadaşlar.

kodinternet

OpenCart-TR
merhaba arkadaşlar, 1513 den 156' ya güncelleme denediğimde bir müddet bekledikten sonra boş bir ekran görüyorum. Ne hata ne de bir uyarı...

test amcıyla 1513 den 1521' e sonra 154' e güncelleyebildim. daha sonra 1540 den 156' ya denediğimde tekrar aynı sorunu yaşadım bu veya benzer sorun yaşayanlar var mı içinizde ?