Ödeme sistemi değişikliği

cinaroto

OpenCart-TR
Arkadaslar merhaba sizden bir yardım almak istiyorum opencartın ödeme sistemini değiştirmek istiyorum bunu yapabilirsek bir çok arkadaşın çok işine yarayacağına inanıyorum yapmak istediğim opencarttaki mevcut ödeme sistemini kaldırıp sipariş onaylandıktan sonra gelen siparişiniz tamamlanıyor sayfasını ödeme sayfası yapmak istiyorum. Daha detaylı anlatacak olursam kullanıcı ihtiyacı olan ürünü sectikten sonra sepetten alışverişi tamamla butonuna tıklayınca sadece kargo seçenegini secip ödeme secenegi sormadan siparişi onaylayınız sayfası gelecek müşteri siparişi onayladıgında gelen şu yazı yerine :

Siparişiniz tamamlanıyor!

Siparişiniz başarıyla tamamlandı! Ürünleriniz 2 ila 5 gün içersinde kargoya teslim edilecektir.

Hesabınızı görüntülemek için buraya sipariş geçmişiniz için buraya tıklayınız.

Herhangi bir sorunuz varsa buraya tıklayın.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz

Bu yazı yerine Aşağıdaki gibi bir yazı gelecek

Siparişiniz tamamlanıyor!

Sipariş bilgileriniz başarılı bir şekilde tarafımıza ulaştı. Ürünlerinizin sevk edilebilmesi için ödeme yapmanız gerekmektedir.

Kredi kartı ile ödeme yapmak için buraya

Banka havalesi ile ödeme yapmak için buraya tıklayınız

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz

kredi kartı ödemesi ve banka havalesi ismiyle iki tane bilgi sayfası hazırlayıp müşteri hangi secenegi secerse ona ait bilgi sayfasına yönlendirilmesini istiyorum.

cinaroto

OpenCart-TR
bütün ödeme seceneklerini kapattım sipariş vermeye calıstığımda 'hata : ödeme metodu gerekli' hatası veriyor site ilerlemiyor bu hatayı nasıl devre dışı bırakabilirim birde sipariş tamamlanıyor sayfasındaki buraya kısmının linklerini nasıl değiştirebiliriz bunlarda yardımcı olabilirsen geri kalanını çözebilirim

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Yazıyı değiştirmek için bu konuyu okuyun
<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://forum.opencart-tr.com/viewtopic.php?f=11&t=323&p=1282">viewtopic.php?f=11&t=323&p=1282</a><!-- l -->

O hatayı almanız normal çünkü bir tane ödeme metodu gerekli.