ödeme sayfasında sorun

safran

OpenCart-TR
ödeme sayfasında ödeme tercihini yaptıktan sonra "devam" deyince http://safranmurekkebi.com/index.php?route=checkout/payment linkinde boş sayfa geliyor bir çözüm bulamadım arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum

adobe

OpenCart-TR
yok valla bi sorun az önce deneme yaptım ama göremedim herşey normal

webhane

OpenCart-TR
Türkçe karakterlerden ötürü yaşadım bende bu sorunu, kurduğu ödeme metodlarındaki türkçe karakterleri kaldırarakta deneyebilirsin.

safran

OpenCart-TR
bir ara denedim normal girdi fakat yine gitti 2 türlü sorun var 1. si ödeme sayfası görünmüyor tekrardan gitti 2. si ise misafir alışverişi açık olduğu halde misafir alışverişi görünmüyur bu sorunlar arada bir tekrarlıyor webhane arkadaşın dediği gibi shipping ve payment dosyalarıyla oynamıştım onları orjinalini yükleyip tekrardan denedim düzeldi.teşekkürler.

Gökhan TAYLAN

OpenCart-TR
sorununuz çözülmüş
mesaj yazmıştım editlemek durumunda kaldım .

safran

OpenCart-TR
sorun orada çözüldü fakat sitede bir ara orijinal temaya döndü garip fakat herşey karıştı sitenin yarısı sadece kod oldu mecburen siteyi en son yedeğe geri almak zorunda kaldım.sanırım bu şekilde sorunlar oluyor bazen opencartta.

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Bunun opencart ile ilgilisi yok Hangi yazılımda olursa olsun kullanıcı hatalarını yazılıma bağlayamazsınız. Yaptığınız değişiklikleri baştan göz atınız.