OC 1.5 icin EST Sanal POS hazır

argon

OpenCart-TR
Sanal pos hesapları bölümünde denemek amaçlı bir hesap oluşturmaya çalıştığımda kaydet deyince kalıyor. Bekleyiniz yazısı var sadece. Orda bir kart seçeneği ekleyip test etmek için gerçek bir banka hesabı mı olmalı.

tolga35

OpenCart-TR
argon' Alıntı:
Sanal pos hesapları bölümünde denemek amaçlı bir hesap oluşturmaya çalıştığımda kaydet deyince kalıyor. Bekleyiniz yazısı var sadece. Orda bir kart seçeneği ekleyip test etmek için gerçek bir banka hesabı mı olmalı.

Evet bendede aynısı oluyor

hikko

OpenCart-TR
yanlış yere yazmışım değerlendirmeyin arkadaşlar

argon

OpenCart-TR
Hikko şaka mı yapıyorsun. Bu başlık altında verilen yazılımdan doğan sorunu yazıyoruz. Forum kullanmayı başkasından öğrenecek değilim. Konuyu dağıtmazsanız sevinirim.

Oldukça uğraştım ama işin içinden çıkamadım. Halen sorun devam ediyor. Sanal pos panelinden yeni pos hesabı ekleyemiyorum.

hikko

OpenCart-TR
argon' Alıntı:
Hikko şaka mı yapıyorsun. Bu başlık altında verilen yazılımdan doğan sorunu yazıyoruz. Forum kullanmayı başkasından öğrenecek değilim. Konuyu dağıtmazsanız sevinirim.

Oldukça uğraştım ama işin içinden çıkamadım. Halen sorun devam ediyor. Sanal pos panelinden yeni pos hesabı ekleyemiyorum.

kusura bakma kardeşim yazmışım yazacağıma yazmışsın demişim

argon

OpenCart-TR
darasun'un yaptığı eklemeyle kredi kartı seçeneklerini görebildim, ancak ödemeyi tamamla yapmıyor (denemek için gerçek bi sanal pos hesabım yok) daha kötüsü "geri" butonuna bastığınızda; tablolar, taglar tümüyle dağılıyor.

Ödeme seçenekleri, kredi kartı opsiyonları yapılmadığı sürece script yaygınlaşmaz ki. Bir PHP geliştirici değilim. .NET ile yapabileceğim birşey de değil. Herkes elinden geleni yapıyordur biliyorum ama netice ortada. Yapı kredi & garanti sanal pos modülü de sorunlu. PHP geliştiricilerden destek alamıyoruz. Ne yapalım? :)

{"output":"
Sipari\u015finizde kullan\u0131lacak \u00f6deme metodunu se\u00e7iniz.<\/p>\r\n\r\n \r\n \r\n <\/td>\r\n Kredi Kart\u0131<\/label><\/td>\r\n <\/tr>\r\n
\r\n \r\n <\/td>\r\n Teslimatta \u00d6deme<\/label><\/td>\r\n <\/tr>\r\n <\/table>\r\nSipari\u015finiz Hakk\u0131nda Bir A\u00e7\u0131klama Ekleyebilirsiniz<\/b>\r\n<\/textarea>\r\n<br \/>\r\n<br \/>\r\n<div class=\"buttons\">\r\n <div class=\"right\"><a class=\"fancybox\" href=\"http:\/\/localhost\/collec\/index.php?route=information\/information\/info&information_id=5\" alt=\"\u015eartlar & Ko\u015fullar\"><b>\u015eartlar & Ko\u015fullar<\/b>'ni okudum ve kabul ediyorum.<\/a> <input type=\"checkbox\" name=\"agree\" value=\"1\" \/>\r\n <a id=\"button-payment\" class=\"button\"><span>Devam<\/span><\/a><\/div>\r\n<\/div>\r\n<script type=\"text\/javascript\" src=\"catalog\/view\/javascript\/jquery\/fancybox\/jquery.fancybox-1.3.4.pack.js\"><\/script>\r\n<link rel=\"stylesheet\" type=\"text\/css\" href=\"catalog\/view\/javascript\/jquery\/fancybox\/jquery.fancybox-1.3.4.css\" media=\"screen\" \/> \r\n<script type=\"text\/javascript\"><!--\r\n$('.fancybox').fancybox({\r\n\twidth: 560,\r\n\theight: 560,\r\n\tautoDimensions: false\r\n});\r\n\/\/--><\/script> "}

okabay

OpenCart-TR
Ben neden bu tür bi uyarı mesajı alıyorum sürekli... Lütfen yardımcı olun...
Fatal error: Class 'Modelsettingsetting' not found in /var/www/vhosts/e-spotcum.com/httpdocs/system/engine/loader.php on line 34

azrail31

OpenCart-TR
yucell15' Alıntı:
admin panelde kredi kartı modulunu kurunca Yenile - Kaydet - SanalPos hesabı ekle seçenekleri devre dısı gorunuyor sebebi nedir bilen var mı

aynı sorun bendede mevcut. OC 1.5.1.1 versiyonunu kullanmaktayım.

<? satırları <?php olarak ve
<?= satırları <?php echo olarak değiştirdim fakat herhangi bir sonuç vermedi.

ilgili arkadaşların yardımlarını rica ederim.

wampserver 2.1 ile localhostta çalışmaktayım.

ttunjay

OpenCart-TR
sipariş verirken,üye kayıtı olmadan direk sipariş verebilirmiyiz....
yani hemen sipariş versin.

tolga35

OpenCart-TR
ttunjay' Alıntı:
sipariş verirken,üye kayıtı olmadan direk sipariş verebilirmiyiz....
yani hemen sipariş versin.

admin panelinden ayarlar kısmında misafir alışverişi mevcut ordan yapınız ayarlamayı

azrail31

OpenCart-TR
merhabalar, bu modul 1.5.1.1 sürümüne uygun mudur acaba ya da uyarlanacak mı? bilgisi olan varsa sevinirim.

tolga35

OpenCart-TR
azrail31' Alıntı:
merhabalar, bu modul 1.5.1.1 sürümüne uygun mudur acaba ya da uyarlanacak mı? bilgisi olan varsa sevinirim.

söylenenlere göre uygun ama ben çalıştıramadım !

yakuza20

OpenCart-TR
bu dosyayı tutup ftp ye attığımda ayarları kaydetmeme rağmen lütfen bekleyiniz yazısı gitmiyor ve soluk olan kısım bir türlü aktif olmuyor sebebi nedir acil yardım edebilirmisiniz*

metingul

OpenCart-TR
yakuza20' Alıntı:
bu dosyayı tutup ftp ye attığımda ayarları kaydetmeme rağmen lütfen bekleyiniz yazısı gitmiyor ve soluk olan kısım bir türlü aktif olmuyor sebebi nedir acil yardım edebilirmisiniz*

aynı sorun bende de mevcut, sebebi versiyon uyumsuzluğu olabilir mi? kontrol etme şansınız var mı? kullanılan opencart versiyonu: 1.5.2.1

bulent35

OpenCart-TR
Lütfen bekleyiniz yazıyor ve butonlar aktif olmuyor. Daha önce yazılmış mesajları kontrol ettiğimden anladığım kadarıyla json ile ilgili bir problem var gibi 1.5.5.1 kullanıyorum yardımlarınızı bekliyorum.