Nivo slider Hk.

Xtime

OpenCart-TR
1.5 içinde bulunan slideri geçişlerini hızlandırabiliyor muyuz Yöneteci panalinde bir ayar bulamadım yardımlarınızı bekliyorum .

basribalci

OpenCart-TR
arkadaşlar Nivo slider slideshow modülünde de 2. ve 3. resimleri eklediğimizde resimler alt alta geliyor.. opencart-tr.com daki gibi geçişli olmuyor.. yardımlarınızı bekliyorum..

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
1.5 içinde bulunan slideri geçişlerini hızlandırabiliyor muyuz Yöneteci panalinde bir ayar bulamadım yardımlarınızı bekliyorum .

Modül dosyasında js kodları arasına ekleyerek yapabilirsiniz.

basribalci' Alıntı:
arkadaşlar Nivo slider slideshow modülünde de 2. ve 3. resimleri eklediğimizde resimler alt alta geliyor.. opencart-tr.com daki gibi geçişli olmuyor.. yardımlarınızı bekliyorum..

Her oluşturduğunuz afiş ayrı ayrı gösterilir. Tek afiş üzerine birden çok resim eklerseniz slayt şeklinde geçecektir. demo daki afişlerin nasıl eklendiğini inceleyebilirsiniz. ;)

zenginum

OpenCart-TR
Belki basit ama 1.5.0.3'te ben slayt oluşturamıyorum. Birde slayt resimlerini hangi klasöre atacağız yardımcı olan olursa sevinirim. Şimdiden teşekkürler

calammare

OpenCart-TR
1.5 için çözüm belli gibi, peki 1.4.8 nivo slider kurulu, site açılırken 2-5 kaçtane varsa alt alta çıkıyor. Sonra normal çalışmaya devam ediyor. Normalde ortada dönen bişey çıkması gerekiyor yükleniyor diye.
Buna çözümümüz varmı.
Bir çok şeyi denedim ve olmuyor olmuyor.:huh:

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
nivo slider sürümünü güncellemeyi deneyin.
nivo.dev7studios.com

By_Surmeneli

OpenCart-TR
Web sitesi
www.kodcenneti.com
http://nivo.dev7studios.com/demos/

buradaki güncellemeleri nasıl yaparız hangi dosyalar üzerinde değişiklikler yapılacak askerde olduğumdan detaylı bakamıyorum :(

kepils

OpenCart-TR
Benim sorum bu konuda biraz farklı olacak ama Nivoslider da anasayfa da hepsiburada da olduğu gibi slider altında küçük resimler nasıl görüntüleyebiliriz? Opencart 1.4.x versiyonda Advanced Slider Modülü vardı. Onun işini 1.5.x versiyonda görebilecek olan var mı ?

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
kepils' Alıntı:
Benim sorum bu konuda biraz farklı olacak ama Nivoslider da anasayfa da hepsiburada da olduğu gibi slider altında küçük resimler nasıl görüntüleyebiliriz? Opencart 1.4.x versiyonda Advanced Slider Modülü vardı. Onun işini 1.5.x versiyonda görebilecek olan var mı ?
1.4. versiyonı daki advanced slider ile 1.5. versiyondaki advaced slider ikiside nivoslider eklentisni kullnıyor dolayısı ile css ve js dosyaları aynı farklı olan modülün altındaki küçük resimler bunuda advanced slider a bakarak mevcut sliderada ekleyeilirsiniz..advanced slider modülünün 9 numaralı görünüm dosyalarını inceleyin...

kepils

OpenCart-TR
Teşekkürler verdiğiniz bilgiler için osdem66. Dediğinizi deneyeceğim yapabilirsem buraya eklerim. ;)

nuriahmet

OpenCart-TR
bu nivo sliderde sağ alt köşede bullets iconları sepete çok ürün ekleyince sepetin içinde gözüküyor nasıl çözebilirim onu sıkıntıyı teşekkürker

omerseven

OpenCart-TR
arkadaşlar merhaba. nivo slidera http://eyvankebap.com bu sitede girişteki gibi geçiş efekti vermek istiyorum. nasıl yapabilirim. yardımcı olabilir misiniz ?