Nasıl Tema Yüklenir?

melik56

OpenCart-TR
hocam temaları yükeldim panelden sectikden sonra ürünler görünmüyo.. :(

hata böyle yazıyo :
Notice: Undefined variable: text_latest in C:\Inetpub\vhosts\nuriletisim.com.tr\httpdocs\catalog\view\theme\smrel_yesil\template\common\home.tpl on line 12

Notice: Undefined variable: products in C:\Inetpub\vhosts\nuriletisim.com.tr\httpdocs\catalog\view\theme\smrel_yesil\template\common\home.tpl on line 14

melik56

OpenCart-TR
tmam hocam :) yeni başladım bitti çok sağol

onderm

OpenCart-TR
147 de temaları yükleyince şu hatayı verdi...çözemedim...

Error: Could not load template C:\wamp\www\OPEN147/catalog/view/theme/Electronics Template 1.4.7/template/module/search.tpl!

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Aynı soruyu farklı farklı konular altında sormayın ve günde bilmem kaç kişi konuları okuyun demekten bıktım artık. 2 mesaj üzerisini okuması zor geliyor ayıp yaaa.
http://forum.opencart-tr.com/thread-465-post-7302.html#pid7302

johnm

OpenCart-TR
Tema Yükleyemiyorum Sorun Cıkıyo Yardım

Tema Yükleyemiyorum sabit konuya baktım dediklerini yaptım ama gene olmuyo hata veriyo hep defaultta kaldık :S@

suleyman1

OpenCart-TR
Web sitesi
firsatlarsepetim.com
arkadaşlar ben deneme amaclı kurdum siteyı ama teme yukledim sonra sıte bıdaha gorunmedı şimdi yeniden kuracam scripti neden böle yapar bu

bigworld

OpenCart-TR
teme sorunu

arkadaşlar tema dosyasını temaların oldugu klasöre atıyorum admın panelınden temayı secınce sadece yazılar qorunuyor resimler yok neden olabilir.

mirac

OpenCart-TR
Web sitesi
www.notebook-cantasi.com
RE: teme sorunu

başka bir tarayıcı ile denedinmi.. Saçma ama yinede tema klasörünün izin ayarlarını kontrol etmeyi dene..

ozgurdoga

OpenCart-TR
/home/onlineon/public_html/catalog/view/theme/blackjax/template/common/home.tpl on line 11
bu hatayı alıyorun
m dediklerinizi yapmaya çalıştım ama beceremedim sanırım.

abaytap

OpenCart-TR
Aldığım hatalar şunlar, prinscreen yaptım. Bir türlü çözemedim.
Opencart 1.4.8 sürümünü kullanıyorum. Bu temada, arkadaşın söylediği gibi bu sürümle uyumlu.
opencart 1.4.9.3 sürümünde de aynı hatayı almıştım, sürümden deyip sürümü değiştirdim ama olmadı yine.

abaytap

OpenCart-TR
mehmetsadri' Alıntı:
abaytap' Alıntı:
Aldığım hatalar şunlar, prinscreen yaptım. Bir türlü çözemedim.
Opencart 1.4.8 sürümünü kullanıyorum. Bu temada, arkadaşın söylediği gibi bu sürümle uyumlu.
opencart 1.4.9.3 sürümünde de aynı hatayı almıştım, sürümden deyip sürümü değiştirdim ama olmadı yine.

Flash banner resim boyutlarından kaynaklanabilir resim enini 500 ayarlarsan oturacaktır tema büyük geldiği için ekrana oturmuyor gibi gördüm eklediğin görüntüden...

Teşekkür ederim ilgin için. Dediğini bende düşünüp yaptım hatta flash banneri tamamen kaldırdım ama düzelmedi yinede. Orada kodlarla ilgili hatalar var.

abaytap

OpenCart-TR
mehmetsadri' Alıntı:
Muhakkak kurulumda bir sorun gözden kaçan birşey vardır yoksa bir problem yok temada birde explorer versiyon olarak kaç kullanıyorsun mozilla ile falan bak site adresin nedir burdan bakalım nasıl görünüyor ?

Teşekkürler mehmetsadri. Tamamdır düzelttim. Sanırım indirdiğim dosya eksik inmiş. Şimdi smrel paketini indirdim tekrar. bu kez farklı göründü dosyalar. smrel mavi, smrel yeşil ve smrel diye üçtane tema çıktı ve bunlar doğrudan theme içine atılıyormuş. doğrudan öyle yaptım, catalog a birşey atmadım ve eski dosyaları cataloga geri yükledim temaları ftp ye atmadan önce. şimdi düzeldi. üç tane çok güzel temam oldu. sağol dostum.

hhmercan

OpenCart-TR
dosyaları ana dizine gönderdiğimde aynı isimde olan dosyalarla çakışıyor. eski dosyalarla değiştirmelimiyim acaba?

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
Merhaba.. bu işlem temadan temaya degişir bazı temalarda oc ana dosyalarına eklentiler yapılması gerekebilir ve bu dosyalar tema dosyaları ile gelebiliyor bazen bu durumda eski dosyalarınızın üstüne yazdırmak zorundasınız ancak unutulmaması gerekn bir durum daha öncede o dosyalara sizde ekleme yapmış olabilirsiniz o yüzden dikkatli olmakta fayda var..sadece tema dosyları ise direk atabilirsiniz sorun olmaz...

WebMD

OpenCart-TR
Merhaba
Ben Yabancı bir siteden tema satın aldım. Tema İngilizcce.
Versiyon 1.4.9.5.
Siteyi yayına verdim doğal olarak default tema yüklü. Temanın içerisinde admin + catalog + image , klasörleri var. Bunları attım ftpden direkt. Neyseki temada bir sıkıntı yok çalışan tema default olsada hata mata vermedi. Ben satın aldığım temayı nasıl aktifleştireceğim. Arkadaş "1.4.1 ve üzeri sürüm kullanıyorsanız. Sistem/Mağaza/KULLANDIĞINIZ MAĞAZA/düzenle seçeneği ile temanızı seçmelisiniz"
diyor ama ben oraya girdiğimde nereye baksam dediği düzenle seçeneği yok.
Tema ve site zaten ingilizce. Dediğine yakın şu var Setting e tıkladığımda "Edit Store" var ama onada tıklayınca sadece Default var.
Galiba anlatabildim. Bu daha ilk günüm opencart da.
Temayı ftp ye attım ama bir türlü aktifleştiremedim.
------------
Kusura bakmayın tarayıcından kaynaklanıyormuş. General > Store > Local vs. sekmeler göremediğimden çıldırmak üzereydim.

exper5

OpenCart-TR
hazır bi tema indirip kurdum ama sadece header ve footer kısmı hazır temadaki gibi orta bölüm eski temanın komple hazır türkçe paket yükledim acaba ondan mı oluyor nasıl düzeltebilirim acaba ?

Totnasor

OpenCart-TR
Web sitesi
www.androidyurdu.com
güzel bir bilgilendirme, teşekkürler, elinize sağlık. Aslında bu yazılımın açık kaynak kodlusu olduğunu bilmiyordum, internette dolaşırken sitenizi buldum. gerçekten güzel paylaşımlar var. teşekkürler.