Nasıl bir anlayış biçimi????

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

apemia

OpenCart-TR
Web sitesi
www.huseyinuysal.com.tr
:mad::mad::mad:
sitemde bir hata ile karşılaştım normal olarak tan o.c forumda paylaştım...

hata kodu bunlar

Kod:
Warning: glob() has been disabled for security reasons in /home/sadik/public_html/system/library/cache.php on line 6Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/sadik/public_html/index.php:89) in /home/sadik/public_html/system/library/session.php on line 11Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/sadik/public_html/index.php:89) in /home/sadik/public_html/system/library/session.php on line 11Warning: glob() has been disabled for security reasons in /home/sadik/public_html/system/library/cache.php on line 20Warning: glob() has been disabled for security reasons in /home/sadik/public_html/system/library/cache.php on line 47Warning: glob() has been disabled for security reasons in /home/sadik/public_html/system/library/cache.php on line 20Warning: glob() has been disabled for security reasons in /home/sadik/public_html/system/library/cache.php on line 47Warning: glob() has been disabled for security reasons in /home/sadik/public_html/system/library/cache.php on line 20Warning: glob() has been disabled for security reasons in /home/sadik/public_html/system/library/cache.php on line 47Warning: chmod(): Operation not permitted in /home/sadik/public_html/catalog/model/tool/file_data.php on line 154Warning: chmod(): Operation not permitted in /home/sadik/public_html/catalog/model/tool/file_data.php on line 185Warning: glob() has been disabled for security reasons in /home/sadik/public_html/system/library/cache.php on line 20Warning: glob() has been disabled for security reasons in /home/sadik/public_html/system/library/cache.php on line 47Warning: glob() has been disabled for security reasons in /home/sadik/public_html/system/library/cache.php on line 20Warning: glob() has been disabled for security reasons in /home/sadik/public_html/system/library/cache.php on line 47

bunun ne hatası olduğunu bilmiyorum bilsem zaten sormam çözerim hatayı bunun için konu açarkende hata?  yazdım ne yazim başka ya bilsem zaten sormam ya bi ona kızdınız bişi varmış gibi yazma izini hatası dediniz chmod 777 leri düzelttim yine hata almaya devam ediyorum yine sordum geçen ki konu ile bugün kü sorduğum konuyu silmişsiniz vede hiçbir açıklama yapmadan ne biçim iştir bu anlamadım :@:@:@:@:@:@:@[/php]

mirac

OpenCart-TR
Web sitesi
www.notebook-cantasi.com
Arama yaptınmı bu konu hakkında.. Ben söyleyeyim YAPMADIN.. Yapmış olsaydın ve forum anlayışı ve kuralları hakkında azıcık bilgin olsaydı yeni konu açmaz varolan konunun altına sorunu sorardın..

Oku bakayım bu konuyu senin sorununla ne farkı var..

http://forum.opencart-tr.com/thread-79.html

turkuaz

OpenCart-TR
Web sitesi
www.turkuazhobby.com
Armut piş ağzıma düş...
Siz yazacaksınız (biriside apartta bekliyor zaten ..) hemen cevaplayacak. Biraz da zahmet edip siz araştırın. Emek verin...Birileri sizin için hemen yapıversin ne güzel...

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Kimsenin kimseye bir art niyeti yok forum kuralları belli kurallara uyduğunuz taktirde kimsenin size bir şey dediği yok ama siz sürekli var olan konuları tekrar tekrar açmaya ısrar ediyorsunuz. Üstelik kendi açtığınız konularınızı da tekrar tekrar açıyorsunuz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...