Müşteri Grubuna toplu indirim!

intfarming

OpenCart-TR
Merhaba Arkadaşlar,
Müşteri grubuna total fiyat üzerinden belirlediğim bir indirim uygulayabilir miyim? Bunun için bir taktik veya modül mevcut mu acaba?

Örneğin siteme bayim giriş yapınca %20 indirimli alışveriş yapabilsin.

Eğer bilen arkadaşlar varsa ricam fikir sunmalarıdır. Normalde ürünlere indirim eklenebiliyor ama bir ton ürüne tek tek %20 hesaplayıp fiyatı yazmam imkansız görünüyor.

Teşekkür ederim.

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Ürün bazında indirim yapabilirsiniz. Ürünlerinize Kampanya veya indirim belirleyip müşteri grubunu seçebilirsiniz

einstein85

OpenCart-TR
konu eski ve aramada yaptım ama ücretli bir mod dışında bir açıklama göremedim siteded. aceba bir fikri olan varmı bu konuyla ilgili??? yani toplu bir iskonto sağlaması isteniyor müsteri gurubuna göre ;)

fizikkulubu

OpenCart-TR
Arkadaşım Çözümü basit Bayilerine kupon uygula. Değişik kuponlar oluştur veya her müşterin için bir kupon oluştur. Bu kuponun kodunu o müşterine ver. Sadece o müşteri bilsin ama. Her müşteri için farklı kupon uygularsan her müşteri için % iskontonu ayrı ayrı belirleyebilirsin.

Alışveriş yaparken müşterin ona verdiğin kupon kodunu uygulasın , senin kupon için indirim iskonton otomatik uygulanacaktır.

Bu arada sitedeki ilk mesajımı bu konuya yazmış oldum.

sisiklar

OpenCart-TR
Bende intfarming arkadaşın aradığı şeyi 3-5 gün önce başka bir konuda yazdım ama cevap veren olmadı. evet yukarıda yazılanlar bir çözüm ama yüzlerce ürün için uygulamak veya güncellemek büyük zahmet ve emek istiyor.

evet kupon uygulamak kısmen daha kısa bir çözüm ama onunda zorlukları var kopun kodunu bayilerine yada müşteri grubuna tek tek bildirmek yada mailing yapmak gibi. o da pek kurumsal durmuyor bence.

bu işin en kısa çözümü müşteri grubuna indirim kodunu entegre etmek ama nasıl kısmının cevabını bende 10 gündür arıyorum ve bulamıyorum. bilen varsa ve paylaşırsa çok memnun oluruz hepbirlikte

teşekkürler

destroyer2

OpenCart-TR
Bir haftadır arıyorum ama bende bulamadım. bu konu için cevabı olan var mı arkadaşlar.

Blade__

OpenCart-TR
konu güncel arkadaşlar tüm ürünlere yada müşteri grubuna toplu iskonto nasıl yapabiliriz acaba

adsl77

OpenCart-TR
çözüm burada. phpmyadminden yedek almayı unutmayın. db değişiklik yapar.

http://www.opencart.com/index.php?route=extension/extension/info&extension_id=4949&filter_license=0&filter_download_id=30&page=14