Müşteri Destek Modülü

ufuk32

OpenCart-TR
bunun modül olarak bir arada yapılabilme şansı varmı? yükle kur :)) gibi

Tufan

OpenCart-TR
Çok güzel bir şey ama okuduğum kadarıyla bazı eksikler varmış son halini paylaşmış olsaydınız keşke bizlerde kulllanabilirdik

admira

OpenCart-TR
Web sitesi
www.TrendCorap.com
Bu modülü üye olmayan veya üye girişi yapmayan müşterilerin kullanıma sunabilmek için ne gibi düzenlemeler yapılabilir?

Tufan

OpenCart-TR
Çorbada benimde tuzum olsun. Tamamen Türkçeleştirdim Admin panelide Dahil, Tek sorun site yüzündeki alanda türkçe karakter sorunu var çözemedim. Haricinde herşey Tamamdır.Belki bir arkadaşımızda alır düzelterek koyar böylece gelişmiş olur sürekli 1.9.3 de bir problem yok çalışıyor

Türkçe karakteri nasıl çözebiliriz ?

Ekli dosyalar

• Müşteri Destek Ticket Sistemi Türkçe.zip
    580.8 KB · Görüntüleme: 88

veganova

OpenCart-TR
resif' Alıntı:
Teşekkürler Debreli Bu güzel Paylaşım için ,
Admira Dediğin sorun Explorer 8 in sürümlerinde var bu sorunu aşağıdaki kodu header'a yerleştirerek çözmeyi deneyebilirsin
Kod:
<meta http-equiv="X-UA-Compatible" content="IE=EmulateIE7" />
Bu kod ile kullanıcılar sitemizi ie7 formatında görecektir , sonucu paylaşırsan sevinirim ,
iyi çalışmalar.

merhaba, opencart ta çok yeniyim.. hatta bu forum da ilk mesajım.. dediklerinizin tamamını yaptım... uyumluluk görünümü de olsa fayda etmedi.. meta yı da denedim.. ama fayda yok.. form da konu başlığına tıklayınca sayfa taşıyor epeyce bi.. bu sorunu çözebilen var anladığım kadarıyla.. paylaşsalar diyorum hani :)

Tufan

OpenCart-TR
veganova' Alıntı:
resif' Alıntı:
Teşekkürler Debreli Bu güzel Paylaşım için ,
Admira Dediğin sorun Explorer 8 in sürümlerinde var bu sorunu aşağıdaki kodu header'a yerleştirerek çözmeyi deneyebilirsin
Kod:
Bu kod ile kullanıcılar sitemizi ie7 formatında görecektir , sonucu paylaşırsan sevinirim ,
iyi çalışmalar.

merhaba, opencart ta çok yeniyim.. hatta bu forum da ilk mesajım.. dediklerinizin tamamını yaptım... uyumluluk görünümü de olsa fayda etmedi.. meta yı da denedim.. ama fayda yok.. form da konu başlığına tıklayınca sayfa taşıyor epeyce bi.. bu sorunu çözebilen var anladığım kadarıyla.. paylaşsalar diyorum hani :)

Yukardaki kod ile header.tpl head in altına koyarak ben sorunu çözdüm. Şuanda sorunsuz çalışıyor

sizenet

OpenCart-TR
Chrome'da v.s java uyumsuz çalışıyor ve görüntü bozuluyor. Görüntüyü iyileştirip biraz daha çalışması stabil kılınamaz mı?

osmanozg

OpenCart-TR
Tufan' Alıntı:
Çorbada benimde tuzum olsun. Tamamen Türkçeleştirdim Admin panelide Dahil, Tek sorun site yüzündeki alanda türkçe karakter sorunu var çözemedim. Haricinde herşey Tamamdır.Belki bir arkadaşımızda alır düzelterek koyar böylece gelişmiş olur sürekli 1.9.3 de bir problem yok çalışıyor

Türkçe karakteri nasıl çözebiliriz ?

emeği geçen herkes'e teşekkürler fakat müşteriye giden mailler spam olarak düşüyor.
bunu nasıl engelleyebiliriz.
yada mail e gitmesin direk sayfa üzeriinden işlem yapılsa

veganova

OpenCart-TR

bu kodu tufan'ın dediği yere yazarsanız, explorer firefox ve chrome hesinde sorunsuz çalışıyor.. ben genellikle chrome kullanıyorum ve sorunsuz da kullanıyorum şu an...

ayrıca sistemi denemek için sık sık bildirim yazarak deneme yaparsanız, evet mesajların tamamını olmasa da bir kısmını spam olarak algılıyor özellikle de gmail kullanıyorsanız. o sorunu da güvenli mail adresi veya bir defaya mahsus Spam Değil diye işaretlerseniz maillerin spam box ınıza gelmesinizi mail servis sağlayıcılarla da çözebilirsiniz.

matrockbilisim

OpenCart-TR
bunu üye olmayan herkes kullanabilirmi ? ben kurdum ama illaki üye girişi yapmak mı gerekiyor.?

msdursun

OpenCart-TR
merhaba
http://forum.opencart-tr.com/attachment.php?aid=566 adresindeki dosyayı indirip dediğiniz kodları tek tek girdim fakat olmadı
nerede yanlıs yaptım bilmiyorum
1.4.9.3 kullanıyorum
yardımcı olursanız çok sevinirim

Error: Table 'smile_print.customer_support' doesn't exist
Error No: 1146
SELECT COUNT(*) AS total FROM `customer_support` cs WHERE cs.customer_id = '1'

çıkan hata kodu bu sekildedir

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
ilk mesajda anlatılanları uygulamamışsınız ya da eksik uygulamışsınız. Veritabanında gerekli tablo yok. dikkatli okuyup uygulayınız.

ozgurergin

OpenCart-TR
Merhabalar, Bütün sorunları çözdüm fakat admin'e ve müşteriye bildirim mailleri ingilizce olarak geliyor bu sorunu nasıl çözerim bilgisi olan var mı?

ozgurergin' Alıntı:
Merhabalar, Bütün sorunları çözdüm fakat admin'e ve müşteriye bildirim mailleri ingilizce olarak geliyor bu sorunu nasıl çözerim bilgisi olan var mı?

Çözdüm.

veganova

OpenCart-TR
1.5.0. versiyonunda da çalışır mı acaba :))) deneyen oldu mu yapmayı.. ben o kadar iyi olmadığım için kodlamada, farkları oek fehmedemiyorum..

mirac

OpenCart-TR
Web sitesi
www.notebook-cantasi.com
1.5.0 sürümü için modul yazarı ücretli v3 sürümünü çıkartmış isteyenler buradan satın alabilir..

http://www.opencart.com/index.php?route=extension/extension/info&extension_id=1959

hackeray

OpenCart-TR
RE: Müşteri Desteği Modülü

admira' Alıntı:
Zaten firefoxta sorun yok, konu başlığına tıklayınca paylaştığın resimdeki gibi açılıyor. Explorer de konu başlığına tıklayınca hiçbir hareket olmuyor. Öyle duruyor... Sende explorerde dene bakalım. Nerde hata yaptım aaba...

/httpdocs/catalog/language/english/module klasöründeki information.php dosyasını ANSI olarak kaydedip hosta gönderiyorum konu başlığı tıklanmıyor. UTF-8 bomsuz olarak kaydettiğimde ise konu başlığı tıklanıyor sorun çözülüyor ama bu seferde sayfalar kayıyor... Çözüm önerisi olan varmı arkadaşlar...

Kardes /httpdocs bunu gorunce garıbıme gıttı.. Plesk panelmı kullanıyosun ? eger oyle ıse sana tavsıyem scrıptı lınuxta kullanman.
windows sunucularda asp duzgun calısır.. php yazılımlarda genellıkle hata alırsın.

jackrr

OpenCart-TR
arkadaşlar bunu phpmy adminden sorgulatınca en az bir sütun seçmelisiniz diye hata veriyor.yardım edin lütfen. bu arada paylaşım için teşekkürler