Modül Nasıl Yüklenir?

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Soru sormadan önce biraz araştırma yaparsanız sorunuzun cevabını bulabilirsiniz. Bakınız sizin sorunuzun hemen üstünde. Bakınız http://forum.opencart-tr.com/thread-1754.html

Araştırma yapmak okumak bu kadar zor mu?

tekbirtikla

OpenCart-TR
merhaba basit bi hata yapıyorum büyük ihtimalle ama nedir yardımcı olurmusunuz , 1.4.9.3 kullanıyorum hangi modulü yüklediysem panelde çıkmıyor hiçbiri nedir acaba hata çok araştırdm yazmadan önce ...

tekbirtikla' Alıntı:
merhaba basit bi hata yapıyorum büyük ihtimalle ama nedir yardımcı olurmusunuz , 1.4.9.3 kullanıyorum hangi modulü yüklediysem panelde çıkmıyor hiçbiri nedir acaba hata çok araştırdm yazmadan önce ...

site tanıtımınada konu açmıştm daha görünmüyor henüz ama iptal ederseniz sevinirim prestaya dönüyorm çünkü

polatkenan

OpenCart-TR
Merhaba, opencart ile yaptığım sitemin versiyonu 1.4.8 uyumlu olarak indirdiğim modellür anadizine gönderiyorum gerekli kullanıcı grubundan izinleride vermek istediğimde ve modül listesinde yüklediğim modülü göremiyorum yardım edermisiniz.

mirac

OpenCart-TR
Web sitesi
www.notebook-cantasi.com
Klasörlerimi yanlış yüklüyorsunuz yada alttaki seçeneği kurduğunuz modul için deneyin..

http://forum.opencart-tr.com/thread-557-post-6693.html#pid6693

polatkenan

OpenCart-TR
malesef söylediğiniz linkde anlatılana baktığımda kontrol panelde freebox göremiyorum

egebornova

OpenCart-TR
mirac' Alıntı:
Klasörlerimi yanlış yüklüyorsunuz yada alttaki seçeneği kurduğunuz modul için deneyin..

http://forum.opencart-tr.com/thread-557-post-6693.html#pid6693

çok teşekkürler. ben bu modül değil de başka bir modül için aynı sıkıntıyı yaşamıştım. söylediğiniz şekilde sorun çözüldü. katkılarınızdan dolayı teşekkürler.

polatkenan

OpenCart-TR
dizin olarak /httpdocs anadizinine yüklüyorum.
ayrıca şuan ki versiyon 1.4.8 bunu en son sürüme nasıl güncelleyebilirim

polatkenan

OpenCart-TR
www.medyacom.com bu sitedeki modülleri nerden bulabilirim. ayrıca üsrt kısımda markaları sıralamış onu nasıl yapabilirim.

JashuaTr

OpenCart-TR
çook süpersiniz aradığımı direk buluyorum..

mustafaturk

OpenCart-TR
değerli arkadaslar ben bu sayfaya yeni katılanlardanım fakat bilgi ve hizmetlrinizden dolayı sizlere sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. bilgilerinizden çok istifade ediyorum. fakat benim çok istediğim bir konu var oda şu: mesela sol tarafa eklediğimiz linklerde sayfaya 100 tane kitap eklemiş olsak sayfa başına 12 şer tame göster dediğimizde hemen alttan 1.sayfa 2. sayfa 3. sayfa diye otamatik numaralanırarak devam ediyor. ben modüllerde ana sayfaya bunu uygulamak için bir şey bulamadım. bu konuda bir çaılşmanız varsa payalaşırsanız size minnettar olurum. hepınızın elinize be beyin gücünüze sağlık. Allah sızleri ve bilgilerinizi başımızdan eksik etmesin. amin

bahtiyar1981

OpenCart-TR
bende yenı katılanlardanım bu kullanmadıgım moduller nerede bazılarını sılcecemde yanılıs bır sey sılmek ıstemıyorumda

cirkindeli

OpenCart-TR
aramıza hoş geldin kardeş modüllerden bazılarını silecem demişsin admin panelden üst bölümde eklentiler modüller istediğin modülü seç ve sağda kaldır düzenle kur var buradan yaparsın ama yok ben ftp den dersen uzun iş oda kolay aslında

örnek bir tane dersek free box modülü

iki dosyası var admin ve catalog
ftp den attıklarını siliyorsun yani

senin ftp dizindeki ; admin\controller\module/freebox

senin ftp dizindeki : admin\language\english\module/frebox
senin ftp dizindeki : admin\language\turkish\module/frebox
senin ftp dizindeki : \admin\view\template\module/frebox

aynı işlemide ve sıralamayı catolog içinde yapıyorsun dosya içindeki frebox siliniyor veya sen handi modülü sileceksen o modülün ismini bu sıralamaya göre sileceksin
galiba böleydi neyse ustalarda bu konuya el atar tabiki sen yedek al bu şekilde yap

saygılar çirkindeli

kerman

OpenCart-TR
1.4.9.4. versiyonu kullanıyorum bu modülü yükleyebilirmiyim uygunmudur
uygun deyilse uygun modül varmı şimdiden teşekkür ederim

1.4.9.4. versiyonu kullanıyorum bu modülü yükleyebilirmiyim uygunmudur
uygun deyilse uygun modül varmı şimdiden teşekkür ederim ( facebook modülü için soruyorum)

taylan07

OpenCart-TR
ben buradaki atılacak anadizini karıştırıyorum sanırım httpdocs diye bi dosya yok bende siteyi puclichtml nin içine kurduk ama ordada forumun ana bilgileri vs var değiştir dersek hepsi silinir ,frreebox1dosyasını bişeyin içine attım ve admin panelinde göründü :) ama kur diye üzerine tıkladığında Error: Could not load template /home/misticsh/public_html/admin/view/template/module/freebox1.tpl! mesajı çıkıyor .Version 1.4.9.4 kullanıyorum yardımcı olursanız sevinirim.

mirac

OpenCart-TR
Web sitesi
www.notebook-cantasi.com
httpdocs yoksa dosyaları publichtml içine atıcaksınız.. klasörler değişmez php veya tpl dosyası varsa onlar değişir kaldı ki siz modul yüklüyorsunuz sizde bu modul olmadığından değişecek bişey yoktur.. freebox modulunun konusunu dikkatli okursanız bunu çözersiniz..

BuRaQ1907

OpenCart-TR
1.4.9x olan 2 modül dün 1.5 sistemime yükledim modüller admin panelinde gözüktü ayarlarını yaptım kaydettim buraya kadar sıkıntı yok fakat modüller sayfamda gözükmüyor nedir bunun sebebi.

unsound

OpenCart-TR
BuRaQ1907' Alıntı:
1.4.9x olan 2 modül dün 1.5 sistemime yükledim modüller admin panelinde gözüktü ayarlarını yaptım kaydettim buraya kadar sıkıntı yok fakat modüller sayfamda gözükmüyor nedir bunun sebebi.

Versiyon farklılığından dolayı kaynaklanmaktadır.
1.4 de ki modüller 1.5 de kullanılamıyor.