Modül Ekleme Sorunu

turkdamari

OpenCart-TR
Merhabalar,

Herşeyden önce sıkı bir araştırma sonucunda , bana göre esnek ve kullanımı kolay olarak görünen CMS E-Ticaret sistemi olarak OpenCart ve Türkiye'de ilgi- desteğin ve paylaşımın bol olduğu bir platformda olmasından dolayı tercih etmekteyim. Bu konuda emeği geçen herkese tşk ederim. Devamınıda dilerim.

Aranıza yeni katılmama ragmen gerekli forumda araştırmama ragmen yaşadığım ufak sorunu çözemedim. Sorunum ise ;

Open Cart Version 1.4.8 nunda modül eklemede ( Öncelikle modül yükle menu yapısını göremedim ) gerekli klasörlerin olduğu yere modül dosyalarını manuel olarak kopyaladım. ( SideBarSlideshow_1.4.4-Visitor Module - Ziyaretçi Modülü 1.4.4.zip). Eklentilerde modüller kısmına baktığımda eklenen modülü kur diyerek aktif hale getirmek istedim. Düzenleyerek sol-sag kısmını ve seçmeme ragmen,zaman (500 sn)-tema (alışveriş)-Durum ( Açık)- Sıralama degerlerini vererek kaydettim, lakin eklenen modüller site üzerinde göremedim, tekrar ayarlara baktıgımda seçtigim değerlerin olmadığın kaydetme işleminin yapmadığını gördum.
Herhangi bir uyarıda yok. ( Bazı klasörlerin ve dosyaların yazılabilir olup olmadığına baktım sorun görünmüyor (config.php). Bu arada ben localde kurulum yapıp çalıştırdım.

Bu problem olarak gördüğüm sorununçözümü hakkında yardım istiyorum.

Teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
http://forum.opencart-tr.com/thread-1168.html

Notlar 1. maddeyi uygulayınız.

Bununla uğraşmak istemiyorsanız bu konuda anlatılanları uygulayınız
http://forum.opencart-tr.com/thread-1234.html

selimjan72

OpenCart-TR
Error: Could not load template /home/uyarmari/public_html/admin/view/template/module/visitor.tpl!

şöyle bi sorunla karşılaşıyorum ne yapmam lazım bilgilendirir misiniz ?

kobeumut

OpenCart-TR
1.5 de de eklendi başarılı diyor fakat eklenmiyor bu şekilde yok admin panelinde dolayısıyla yapamadım