Moderatörler hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ardasinan

OpenCart-TR
Birtane moderatör actıgım konuyu degerlendirilmeden hic bir acıklama yapmadan konuyu kapatıyor!
Moderatörlerinizi bu tür konular hakkında bilgilendiriniz.
Gelismis destek panelinizde açıklayızı sade ve öz bir bicimde yardım talebleri cevablanırsa iyi olur

Serseri03

OpenCart-TR
Ben de katılırım bu konuya, bana da her seferinde arama yapılacağı söylenildi, evet güzel söylüyorsunuz düzen için de şart biz de forum yönetiyoruz ama bu forumun amacı belli sonuçta bu tarz cevaplar OpenCart kullanıcılarının hoşuna gitmeyebilir... (Şahsım adına konuşuyorum tabii, normal de tabii ki de yazmadım, konu açıldığı için bende dile getirmek istedim.)
Neyin nerde olduğunu bilmiyoruz haliyle arama kısmıda tam anlamıyla yardımcı olmuyor detaylı olarak öğrenmek istiyoruz bu yüzden konular açıyoruz, fakat mesaj hakkımız elimizden alınıyor. Hiç hoş bir durum değil...
Hayırlı FORUMLAR...

TECHNOLOG

OpenCart-TR
Web sitesi
www.edessaweb.com
forumda ne yapmışsınız bilmiyorum. ancak arama yapmadan bir konu açtığınız belli. yoksa görevli arkadaşlar hiç yere kimse kalkıpta konuyu kilitlemez.

forum kurallarını okudunuz mu oda malum. (eminim okumamışsınızdır.)

ardasinan

OpenCart-TR
7 senedir web tasarım isindeyim ve 2 tane forum web sayfam var emin ol kurallara okumadım ve kurallarda ne yazmıs oldugunu tahmin etmek zor degil bana göre.
forumda arama yaptım gerekli bir sonuc alamadım..
sanırım konuyu kilitleyen mod. üyenin birisi: sanırım bu link yardımcı olur diye cvp yazmıstı ama isime yaramıyordu neyse o yüzden konuyu kapatmıs olmalı yada baska nedenden dolayı ;)

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Serseri03' Alıntı:
Ben de katılırım bu konuya, bana da her seferinde arama yapılacağı söylenildi, evet güzel söylüyorsunuz düzen için de şart biz de forum yönetiyoruz ama bu forumun amacı belli sonuçta bu tarz cevaplar OpenCart kullanıcılarının hoşuna gitmeyebilir... (Şahsım adına konuşuyorum tabii, normal de tabii ki de yazmadım, konu açıldığı için bende dile getirmek istedim.)
Neyin nerde olduğunu bilmiyoruz haliyle arama kısmıda tam anlamıyla yardımcı olmuyor detaylı olarak öğrenmek istiyoruz bu yüzden konular açıyoruz, fakat mesaj hakkımız elimizden alınıyor. Hiç hoş bir durum değil...
Hayırlı FORUMLAR...

Burada her önüne gelen aynı konuyu açsaydı ne biz size anlatım olduğu konuyu bulup gösterebilirdik nede siz aradığınız konuyu bulabilirdiniz. Şimdiye kadar sepet ekle konusu ile ilgili onlarca konu silindi. Ki bu konular şuan dursaydı siz o konudan o konuya gezerdiniz ama elinizde bir sonuç olmazdı. Kurallar hoşunuza gitse de gitmese de uymak zorundasınız.

ardasinan' Alıntı:
7 senedir web tasarım isindeyim ve 2 tane forum web sayfam var emin ol kurallara okumadım ve kurallarda ne yazmıs oldugunu tahmin etmek zor degil bana göre.
forumda arama yaptım gerekli bir sonuc alamadım..
sanırım konuyu kilitleyen mod. üyenin birisi: sanırım bu link yardımcı olur diye cvp yazmıstı ama isime yaramıyordu neyse o yüzden konuyu kapatmıs olmalı yada baska nedenden dolayı ;)

Burada kimseyi arama yaptım diye kandırmayın Arama yapsanız sepete ekle konusunu bulurdunuz.

Hadi onu geçtim çok düşük bir ihtimal ile bulamadınız diyelim.
Konu açarken size zaten benzer konular listeleniyor.

Buyurun siz daha konunuzun tamamını yazmadan bir sürü seçenek bakın bakalım aşağıda kaç tane sepete ekleme ile ilgili konu var

octr_sepete_ekle.png

Kaldı size açtığınız konuda sepete ekleme konusunun linki verilmiştir. Konuda sepete ekle ilgili gerekli bilgiler vardır. Konuyu dikkatli okuyunuz.

ardasinan' Alıntı:
tesekkürler sepete ekle yeri alta indi ama resim tam olarak gözükmüyor resimin yarısı gözüküyor

7 senedir Web tasarımı ile uğraşan biri bu soruyu sormaya utanır.

Sepete kele ile ilgili sorularınızı size verilen sabit konu altından devam ediniz.

ardasinan

OpenCart-TR
resimi yaptım anasayfada reesim tam gözüküyor ama katagoriler bölümünde resim ücretin üzerinde gözüküyor!!!!