Mevcut Ödeme Modülleri Hakkında

Ademix

OpenCart-TR
Merhaba, paylaşmış olduğunuz bilgilerden iyi bir iş çıkadığıma inanıyorum tüm paylaşımlarınız için teşekkürler. Şuan için herşey iyi gidiyor fakat bi yerde tıkandım kaldım. Konu başlığındanda anaşılacağı gibi ödeme modüllei ve bu müdüllerin ne kadar işe yaradığı konusunda fikir sahibi olduktan sonra kurulumlara geçmek istiyorum. OpenCart 1.4.8b Türkçe Yeni Versiyon kullanıyorum aktif bi şekilde çalışan hangi modul var ve ne kadar iş görüyor siz benden iyi bilen arkadaşlarımdan öğrenmek istiyorum. Herhangi bir derleme yapabilirmisiniz... 3D secure yeni nesil ödeme sistemleri varmi ? yani anlıycağınız benim şimdiki tek sorunum ödeme yöntemleri ve bunların ne kadar çalışabilir olduğu. Onuda halledersem bi iyilikte ben yapacağım size sözüm olsun :)

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
OpenCart ile gelen ödeme modüllerin hepsi çalışır durumda hangisi size uygunsa onu kullanınız. En yaygın olarak kullananlar paypal, moneybokers dır. Tüm modüllerin kendi sitelerinde sağladığı avantajlar ve sistemleri hakkında bilgiler mevcut.

Yapı kredi ve est sistemini kullanan bankalar için sanalpos modülleri de forumda mevcut. Modül konularından bilgi alabilirsin.

Ademix

OpenCart-TR
Konuların bir çogunu inceledin çalışmıyor olabilme ihtimalini düşünerek denemeden önce sormak istedim aydınlattığınız için teşekkürler. MErak ettiğim diğer bir konuda ödeme yöntemleri sadece bu saydıklarınızlamı sınırlı daha gelişmişleri yokmu ve bunların karşılıgı nedir ?