Mesafeli satış sözleşmesi ( Genel İstek Üzerine )

tuareg

OpenCart-TR
şu anda sorunsuz çalışıyor mu? örnek site varmı? 1.5.6 ile çalışabilecekmi? bilgi verebilirmisiniz?

yyaprak

OpenCart-TR
Merhaba fofotora yazmış olduğun kodu 1.5.6.4 versiyonunda çalıştırmayı denedim. Açıkça söylemek gerekirse hiç bir php bilgim olmamakla beraber satın aldığım bir tema üzerinden kendi alışveriş sitemi yapmaya çalışıyorum. Dediğin şekilde kodları girdim ve verileri çok güzel çekti. Sadece şöyle bir uyarı alıyorum ödeme metodunun hemen altında (Notice: Undefined index: payment_company_id in /home/labmar/domains/laboratuvarmarketi.net/public_html/catalog/model/checkout/order.php on line 4Notice: Undefined index: payment_tax_id in /home/labmar/domains/laboratuvarmarketi.net/public_html/catalog/model/checkout/order.php on line 4) konu hakkında yardımcı olur musun? Birde 1.5.6.4 için misafir alışverişi içinde kodlama yapmanız mümkün mü? Yardımlarınız için teşekkürler.

trhonest

OpenCart-TR
Notice: Undefined index: firstname in /home/siteismi/public_html/catalog/controller/checkout/payment_method.php on line 41Notice: Undefined index: lastname in /home/siteismi/public_html/catalog/controller/checkout/payment_method.php on line 42Notice: Undefined index: email in /home/siteismi/public_html/catalog/controller/checkout/payment_method.php on line 43Notice: Undefined index: telephone in /home/siteismi/public_html/catalog/controller/checkout/payment_method.php on line 44Notice: Undefined index: fax in /home/siteismi/public_html/catalog/controller/checkout/payment_method.php on line 45

Bu hatayı alıyorum nasıl çözüm bulabilirz acaba?