Markaya Tıkladığımda O Markanın Bütün Ürünlerini Gösteriyor.

yakuza20

OpenCart-TR
sistem anasayfada markaya tıkladığımda o markanın bütün ürünlerini gösteriyor.fakat benim istediğim diyelim ki biz saç kurutma makinalarındayız ve saç kurutma makinalarında 150 tane ürün var ve ben sadece philps lere bakmak istiyorum.Böyle bir marka seçimi sistemimizde yok bence bunu Kategorilerden herhangi birine tıkladığımızda açılan bölümde fiyatı sıralattığımız bölümün üstündeki çubukta marka seçimi yaptırabilmemiz gerekli yardımcı olabilirmisiniz.yani ben sadece philps saç kurutma makinalarına bakmak istiyorum...

Elimden geldiğince anlatmaya çalıştım.Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Siz kategori içindeki markaları listelemek istiyorsunuz ama şuan için böyle bir özellik mevcut değildir.

yakuza20

OpenCart-TR
eka7a' Alıntı:
Siz kategori içindeki markaları listelemek istiyorsunuz ama şuan için böyle bir özellik mevcut değildir.

Peki bu uygulamayı yapabilecek bir arkadaşımız yok mu acaba?Bence sistemdeki en önemli eksikliklerden bir tanesi bu.Geliştirmek adına sistemdeki eksiklikleri tamamlamımız ilerisi için bence güzel olacaktır.

anarsizmir

OpenCart-TR
eka7a' Alıntı:

ben çok anlamıyorum ama arkadaşın demek istediğini yanlış anlamadıysam şunu yapsa bence arkadaşın işine yarar
burdaki oyunlar yazan tab aslında üreticler (markalar) ve resimde hangi oyuna tıklarsan onun ürünleri geliyor
eğer sen ürünlerini kategorize ettiysen ve ufak link değişiklikleri ile markaya ait hangi ürünün gelmesini istersen o gelir ama tabi bunu geliştirmen gerekli senin istediğine tam cevap değil

iletisim.gif