Mail Order Sistemi

malesef

OpenCart-TR
merhaba arkadaşlar

bankadan mail order için yetki aldık

mail order eklentisini sisteme nasıl entegre edebiliriz?

yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

BAWER

OpenCart-TR
RE: Mail Order Entegre

Merhaba,
mail order için müşteri imzası gerekmiyor mu?
Bildiğim kadarıyla müşterinin imzası gerekiyor yoksa yaptığın bu işlem yasal olmayacaktır.
Gerçi imza zorunlu olmasaydı mail order formunu hazırlamak kolay olurdu, hatta şu offline sanal pos u kullanarak çözüm oluştururdun.

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com

Daha önceleri internet kafede çalıştığım zamanlarda bilgisayar parçaları satıyordum. Tedarikçi firmada mail order ile satış yapma yetkisi vardı. Bunun için sitene mail order formu yazı koymalısın müşteri formu doldurup imzalayıp e-posta ile göndersin. Ayrıca müşterinin önlü arkalı kimlik fotokopisi ile kredi kartı fotokopisi gerekiyor. Bizim çalıştığımız firma renkli olmadı için faks kabul etmiyordu. Ben bu şekilde yapıyordum. Ama işin zor müşteri tanımadığı bir siteye bunları gönderir mi? zor bence.

malesef

OpenCart-TR

Haklısınız arkadaşlar teşekkür ederim:rolleyes:

cantunc

OpenCart-TR
Mail order sistemi var mı?

Merhaba opencart'ı ilk defa kullanacağım, ama uzman derecesinde bir joomla kullanıcısıyım.

İsmi mail order mı bilmiyorum ama yanlış bilmiyorsam şu şekilde bir sisteme ihtiyacım var:

Kişi kart bilgileri ile siparişini tamamlayacak, bu kart bilgilerine istinaden yönetici onay verirse kart bilgileri sistemden tamamen silinecek. İllegal olduğunu sanmıyorum çünkü bankadan izinleri varmış ve kendi sektöründe bir çok kelimede ilk sayfa da olan bir başka siteler var. Yıllardır bu şekilde çalışan firma.

Neyse, bu tip bir eklenti var mı yada opencart'ın kendi içinde bu tip bir özellik var mı?

NOT : Arama yaptım ancak mail order başlıklı 2 konuda da bu işin güvenliğinden vs. bahsedilmiş. Ben ben tavsiyeden ziyade özelliği öğrenmek istiyorum. Sonuçta adamlar yıllardır böyle çalışıyorsa bana karışmak düşmez.

İlginize teşekkürler.

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
[uyari]Olan bir konuyu tekrar açmayınız. Site kurallarını okuyunuz[/uyari]

Mail order siteminde ıslak imza gerekli olduğu için bir form hazırlamalısınız ve site yayınlamalısınız.

gokhangunes

OpenCart-TR
Sayın admin arkadasın dedigine şöyle bir açıklık getireyim şimdi ödeme bölümüne geldiginde müşteri mail order sistemide kutucuk halinde gözüksün hemen yanında mail order formu indir gibi bir yazı olsa onu daha sonra kutucuga tıklandıgında müşteri site içinde bir sayfaya yönlendirilip mail order formunu indirdikten sonda doldurup aşagıda mail yada fax numaranıza atmanızı rica ederiz bu sekişle işlem olsa iyi olmazmı sizce.

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
O zaman bu şekilde çoğaltıp ismini değiştirdikten sonra dediğiniz şekilde kullanılabilir.
http://forum.opencart-tr.com/thread-2105-post-11018.html#pid11018

gokhangunes

OpenCart-TR
dediginiz sekilde yapılabilir fakat benim tam bir bilgim yok acaba kodları vs verebilirmisiniz nereye ne eklenicek vs diye.k.bakmayın lütfen bayagı bir soru soruyoruz

bigloog01

OpenCart-TR
Web sitesi
www.bigloog.net
Merhaba arkadaslar mail order sistemi icin benimle iletisime gecebilirsiniz sadece baristolunay@yahoo.com.tr