Logo yanına ekleme yapmak

Serseri03

OpenCart-TR
Logonun yanına canlı destek ekleyecektim fakat aşağı alıyor bunu nasıl logo hizasında ve sağa dayalı yapabilirim ne yapmam gerekiyor?

+ Herhangi bir kategorideki ürünleri liste şeklinde gösterme imkanımız var mı?
Ama sadece belirli bi kategoride mesela bi kategorimde çok fazla ürün var burdaki ürünleri list şeklinde yapabilir miyim?

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
<?php } ?> işeretinden sonra eklemek istediğin kodları ekle br kullanmadan eklediğiniz görünmüyorsa başka birşeyin altında kalıyordur.

Serseri03

OpenCart-TR
Valla baya bir denedim ama tekrar deneyim teşekkürler, bir de şöyle bir şey var yanına eklemek istiyordum ama sonradan altına da bir şey ekleyim dedim. CSS Menüm vardı normalde tarayıcının adres kısmı ile birleşik logonun altına birşey eklediğimde orda bi boşluk oluyor br kodu falan yok ama boşluk kalıyor en tepede bunu da düzeltme imkanım var mıdır acaba?

MAXHBMAX

OpenCart-TR
eka7a' Alıntı:
<?php } ?> işeretinden sonra eklemek istediğin kodları ekle br kullanmadan eklediğiniz görünmüyorsa başka birşeyin altında kalıyordur.

allah tutuğunu altın etsin kardeşim onun sağına kodları koydum oldu harikasınız birde sağa nasıl yaslarız flashı onuda söylerseniz mükkemmel olacak tekraerdan teşekkür ederim

brcnanl

OpenCart-TR
Bu kod hangi dosyanın içinde, teşekkürler.