Livezilla 3 ayrı siteye modül olarak kurup tek adminde yönetilmesi

cposs

OpenCart-TR
Merhaba liveezillayı 3 ayrı siteye kurup tek admin panelinde yönetmek istiyorum ne yapmam gerekli

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Tek bir tane livezilla kurarsın hepsine aynı kodu eklersin. Oturum açtığında hepsinde aktif olursun.

cposs

OpenCart-TR
tesekkurler eka7 soruların cevabını almak güzel

DCaNN75

OpenCart-TR
Web sitesi
ekolojikmarket.org
Merhabalar Ben Siteme Livezilla Kurdum kendi bilgisayımda kendim bakıyrm başkaları kendi bilgisayarından livezilla yardım için nasıl online olabilir onlara live zilla nasıl kurabiliriz kısaca başka bilgisayrdan başka kullanıcı adı ile anabirime nasıl ulaşım sağlayabiliriz ??

TECHNOLOG

OpenCart-TR
Web sitesi
www.edessaweb.com
bende livezilla kullanıyorum ama henüz diğer bilgisayarlarda denemedim. bildiğim kadarıyla diğer bilgisayarlara client versiyonunu kurmanız lazım. daha sonra ilk kurduğunuz bilgisayarda livezilla serveri çalıştırıp yeni kullanıcı açmanız gerekir. daha sonradan 2 bilgisayarda gerekli site ayarlarını yaptıktan sonra bağlanabilirsiniz. yarın denerim nasıl yapıldığını bu konu altında paylaşırım.

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Livezilla Server Admin aç "User Management" Gir işaretle ve admin yetkisi olan bir hesapla oturum aç. Yeni kullanıcı oluşturma penceresini aç "Account" sekmesinden kullanıcı bilgilerini yaz. "Groups" sekmesinden bir gruba ekle ve "Permissions" sekmesinden izinleri ver. Tamam deyip pencereyi kapat. Sonra livezillayı kurduğun adrese git ve sayfadaki "Add Server Profile" tıkla Livezilla kurulu bilgisayarda kullanıcı adı ve şifreyle profili o bilgisayara ekleyebilirsin.