Linkler zıplayarak değişiyor...

vural-can

OpenCart-TR
arkadaşlar....sitede herhangi bir linke yada ürüne (diyelim)bastığımızda.sayfa zıplayarak yükleniyo...
Bakarsanız...burda
neden olur...
formu aradım bulamadım

mirac

OpenCart-TR
Web sitesi
www.notebook-cantasi.com
Tarayıcının çerezlerini silmeyi dene ayrıca sayfa kaynağına bakılırsa head ve body tagları 1den fazla.. Ayrıca yapımcı ve anahtar kelimeler karışık ve fazlaca bunlar google için kötü sonuçlar oluşturur fikrindeyim.. Bunları düzenlemeni tavsiye ederim..

vural-can

OpenCart-TR
miraç sağol dostum..dediklerini yaptım ancak değişmedi...

link değiştiğinde bir beyazlık çıkıp link giriyor farkındaysanız..modül yükledim o kadar..önceden öyle değildi....

meta taglarda problem çıkıyor...formdaki cevaplar çözmedi...ı,ş,ç,ü yazamıyorum...notepadden utf8 dönüştürüyorum olmuyor....
opencart rss sini feedburner veya başka yerler kabul etmiyor.rss modülü varmı...

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Dediğiniz zıplama/beyazlama gibi birşey göremiyorum. Resim koyabilir misiniz?

Seo kelimelerinde ve meta kelimelerinde Türkçe karakter girmeniz size bir yarar sağlamaz zaten arama motoru robotları o harfleri sizin gördüğünüz gibi düzgün olarak okumuyorlar.

Google base ve google sitemap mevcut şimdiye kadar bir soruna rastlamadım. Ayarlarınızı kontrol ediniz.

gokhangunes

OpenCart-TR
Tarayıcı ile ilgili bir sorundur eminim tarayıcı isminizi ve sürümünüzü yazarsanız bilgi verebilirim.