Kurulumu Yapamıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bcokmar06

OpenCart-TR
Arkadaşlar FTP yi hostuma yükledim(public_html) sonra siteme girdim install yaparken yapılandırma adımında kalıyorum. Benim sitem bedava hosting. Megabyetin yani. veritabanı oluşturuyorum kullanıcı adı oluşturuyorum ama yanlış diyor.
mdymegab_satis veritabanı adı megab_satis üyenin adı şifreyi giriyorum admin şifresi oluşturuyorum olmuyor. admini silip mdy yaptım.
veritabanı ön eki mi ne onuda megab yaptım megab_ yaptım satis denedim olmadı. üyeyi full yetkilendirdim olmadı. lütfen yardım edin heryere baktm ama bulamadım

onurtez

OpenCart-TR
Web sitesi
oyunparam.com
http://forum.opencart-tr.com/thread-1042.html

herkeızn verecegı bılgı bu sayfadakı gıbıdır.

Bunları harfıyen yaptın halen kuramıyorsan free hostın ın ayarlarından kapalı olanları vardır. Bu yuzden calısmaz. Yanı sunun sadece php olması yetmıyor bellı teknolojılerı barındırması da sarttır.

bcokmar06

OpenCart-TR
onurtez' Alıntı:
http://forum.opencart-tr.com/thread-1042.html

herkeızn verecegı bılgı bu sayfadakı gıbıdır.

Bunları harfıyen yaptın halen kuramıyorsan free hostın ın ayarlarından kapalı olanları vardır. Bu yuzden calısmaz. Yanı sunun sadece php olması yetmıyor bellı teknolojılerı barındırması da sarttır.

yaptım ama şöyle oldu www.mdy.megabyet.net/upload

nası yapıcam yha of :'(

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Kurulum forumda en ince ayrıntısına kadar anlatılmıştır. Host ile ilgili sorunlarınızı sunucunuza danışınız. Örneğin veritabanı oluşturamıyorsanız bu sorunuza sadece sunucunuz cevap verebilir.

E-ticaret yapacaksanız zaten bedava host ile bir yere varamazsınız. Boşuna zaman harcamayın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...