Kurulumdan önce hata install\index.php on line 16

criminal

OpenCart-TR
Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/system/startup.php' (include_path='.;C:\php5\pear') in E:\WN12365\siteismi.com\www\install\index.php on line 16

Merhaba arkadaşlar birçok kere kurlum yaptım ama böyle bir sorun ile karşılaşmadım.
dosyaları ftp ye atıyorum. kuruluma hiç başlamadan önce aşağıdaki hatayı alıyorum. serverden kaynaklandığını düşünmüyorum çünkü aynı serverde çalışan başka bir opencart sitem daha var.
ilginize şimdiden teşekkürler..

yunus707

OpenCart-TR
hata bence dosyalarinda yeniden sıteden yukle yenı dosyaları servera yukle hatta install/index 16 satıra bir goz at

criminal

OpenCart-TR
hepsini yaptım farklı sürümler yüklemeyi bile denedim.

powerrock

OpenCart-TR
aynı hatayı bende aldım sonuclandıran varmı? veya bu konuda bana yardımcı olacak bir yardımsever.

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
Dğerli Kardeşim verdiginiz bilgilerde ftp ile bağlandım ve kurlum yapmaya calıştım bende aynı hatayı aldım sitenizde bu durum sizin sunucnuzdan kaynaklanmaktadır..php sürünü ile ilgili bir durum sanırım.. Ayrıca dosylara yazma izni ayarları yapılamıyor bazı hosting firmaları bunu kullanıcılarına kapatırlar sanırım sizd deöyle bir durum var hosting firmanızla görüşmenizi tavsiye ederim.. hiç bir şekilde baska bir seyle uğraşmayın sorun tamamen sunucunuzla alakalı..

invert

OpenCart-TR
Bu tarz hatalar genelde Windows üzerinde php çalışmadığı zamanlarda alırsınız. Sanırım sunucunuz windows sunucu ve php ile alakalı bir problem görünüyor bunun için sunucunuzun yetkjilileri ile görüşmenizi tavsiye ederim. Başka bir php dosya kurup çalıştırmayı denediğiniz taktirde yine aynı veya benzer bir hata alacaksınız. Windows sunuculara kurulum ile ilgili sitede bilgiler mevcut o konulara bir göz atın.

kaanoglu

OpenCart-TR
Web sitesi
www.serdarsahin.net
php-pear bir php eklentisidir, sunucunuzda kurulu olmayabilir veya size ayrılmış hosting hesabında php-pear desteği aktif olmayabilir. Sunucu sahibi ile görüşmenizi öneririm.

kanzap77

OpenCart-TR
Web sitesi
www.ekspresalisveris.com
Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Access denied for user 'mark_2'@'localhost' (using password: YES) in /home/mark/public_html/system/database/mysql.php on line 6
Error: Could not make a database connection using mark_2@localhost
Warning: mysql_close(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /home/mark/public_html/system/database/mysql.php on line 66

Arkadaslar bu hatayi veriyor site acilirken bana yardım edebilecek biri varmi allah askina cildirmak uzereyim..ucreti neyse vermeye raziyim lutfen yardimci olun

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
veritabanı kullanıcı adının erişim izni bulunmuyor. bilgileri doğru girdiğinize emin olunuz.