Kurulumda No_Auto_Value_On_Zero Hatası

cafasoft

OpenCart-TR
site dosyalarını attım ve yükleme böllümüne geçtim bilgileri girdiğim zaman aşağıdaki bilgileri alıyorum

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '\"NO_AUTO_VALUE_ON_ZERO\"' at line 1

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
1 - Yüklemeye çalıştığınız veritabanı boş bir veritabanı olmalı
2 - Eğer boş olduğundan eminseniz, install/opencart.sql dosyasını bir metin editörü ile açıp, SET SQL_MODE="NO_AUTO_VALUE_ON_ZERO"satırını bulun ve silin..kaydedip FTP e gönderin ve tekrar deneyin.

muzaffer42

OpenCart-TR
Kurulumda hata Lütfen Yardım!

Arkadaşlar opencart 1.3.4 yüklerken son etapda hata alıyorum şöyle;
You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '\"NO_AUTO_VALUE_ON_ZERO\"' at line 1
Neden aceba Yardım edermisiniz :(

hurbilisim

OpenCart-TR
Merhabalar Bana yardımcı olabilecek biri varsa bir zahmet sorunu çözmem için yardımcı olsun. Kurulum yaptığımda " Request Timeout

This request takes too long to process, it is timed out by the server. If it should not be timed out, please contact administrator of this web site to increase 'Connection Timeout'."

Hatası ile karşılaşıyorum. Sebebi ve çözümü konusunda yardımcı olursanız sevinirim.
İyi Çalışmalar