Kullanıcılara Gidecek Mail Hesabı

altungokhan

OpenCart-TR
merhabalar oncelikle calısmalarınızdan dolayı tesekkur ediyorum ve basarılarınızın devamını diliyorum.
Benim sorunum mevcut siteme mail hesabımı eklemek mesala <!-- e --><a href="mailto:bulten@evimguzelevim.net">bulten@evimguzelevim.net</a><!-- e --> gibi kullanıcılara gidecek mail bu adresten gitmesini istiyorum ve turkce karakterde sıkıntı yasıyorum mailin adı Evim G&uuml;zel Evim gibi geliyo magza adını yerel ayarlardan degistiriyorum ama yine duzelmiyo duzeltme konusunda bilgilendirirseniz cok sevinirim tesekkurler.

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Admin panelden Genel Ayarlar/Mağaza sekmesinde bulunan E-Posta bölümüne yazdığınız e-posta adresi kullanıcılarınızın yapığı sipariş vs gibi işlemlerin gönderildiği adresdir.

Mağaza adını veritabanından settings tablosu altında bulunan kısımdan elinizle düzenleyiniz. Bu şekilde düzelmesi gerekiyor. Şuan deneme fırsatım olmadı sonucu da söylerseniz sevinirim.

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Türkçe karakter sorununu nasıl çözdüğünüzü bizimle de paylaşır mısınız?

betax

OpenCart-TR
Arkadaşlar problemlerinizi sıralarken sıkıntı yok, şunu yapamıyorum bunu yapamıyorum! Bu yazılımdaki kanayan yara tr karakter problemi bunu çözüyorsun işin görüldümü teşekkür ediyorsun sadece??? forumun amacı paylaşmak, geliştirmek herkes birbirine destek olmalı ki sorunlar yerine daha güzel şeyler yapmalıyız. eka7a arkadaşımız herkese hızır gibi yetişmeye çalışıyor ama nereye kadar? sizlerde çözdüğünüz problemleri bizimle paylaşınız lütfen.

ateshb

OpenCart-TR
betax söylediğine katlıyorum..
Sanki binlerce para ödeyip programı satın almışda, birileri de cevap yazma zorunluluğu varmış gibi bir durum hisettim.
nasıl çözdüğünü soruyor eka7(kendisi de biliyordur da burda paylaşılmasını istedi belli) ama sadece bir teşekkür ve cevap yok..
valla burada bilgisini paylaşanlara Bravo .