Kredi Sistemi - Hesaba Bakiye Yükleme

heroberk70

OpenCart-TR
Hesaba Bakiye Yükleme

Kişiler ödeme bildirim yaptığında hesabına bakiye olarak eklemek ve o bakiye miktarına göre alışveriş yapmalarını sağlayabilir miyim

heroberk70

OpenCart-TR
RE: Hesaba Bakiye Yükleme

adam aldığından fazla para öderse onu bakiyesine eklemem gerekir öyle bir özellik olsa süper olurdu

mirac

OpenCart-TR
Web sitesi
www.notebook-cantasi.com
RE: Hesaba Bakiye Yükleme

Bahsettiğiniz kodlar yıllık 4000'tl olan bir yazılımda görmüştüm yanlız oda muhasebe entegreli çalışıyordu.. Bütün bilgileri web sitesne yüklemeye çalışmak mantıksız bence.. Hele ki bu düşündüğünüz kod tamamen mantıksız geldi bana yanlış anlamayın.. Bu tür bilgiler bence kendi bilgisayarınızdaki muhasebe programından takip etmeniz daha mantıklı.. (Eta, Vega, Logo, Kts vs. vs.) Tahminimce büyük firmalar bile kendi serverlarını kendileri sağlasa bile onlarda bu işlemleri ayrı bir çatı altında yapıyorlardır..

Ayrıca kimse fazla para ödemez buna emin olun..:D 6 yıldır E-ticaret işindeyim kurumsal bir firmada başladım bu işe hiç görmedim fazladan göndereyimde alacağım olsun diyeni.. (Çek Senet hariç tabi..) :D:D

agolhon

OpenCart-TR
Kredi modülü

Arkadaşlar şöyle bir modüle ihtiyacım var aslında basit nasıl yapılacağını bilmiyorum bütün üyeler kredi vericem onlar ilan verdikçe ben kredilerinden düşücem yani her üyenin panelinde "Kalan Kredi : 50 TL" gibi birşey yazacak ben panelden indirip arttırıcam böyle bir modül varmı yoksa ücretle yazılabilirmi ?

tlghn

OpenCart-TR
bu arkadasın dedigi modüle herkesin ihtiyacı var lütfen bilen yardımcı olabilirmi gerekirse ücretli bi şekilde

tlghn

OpenCart-TR
acaba ücretsiz olanı varmı elınızde?

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Şuan ücretsiz olarak dağıtılmamaktadır ama opencart ın ileri ki sürümlerinde eklenmesi düşünülen bir özellik.

adobe

OpenCart-TR
Aslında güzel bir modül çünkü müşteri havale yapınca artan kalan parayı site hesabıma ekleyin diyor almak lazım bunu birde bişi sorucam bunun tr dili varmıdır acaba :S

adobe

OpenCart-TR
Store Credit System

mrb arkadaşlar http://theqdomain.com/ocstore/opencart_mods/oc_modules/storecredit bu modülü alayım diyorum sizce yararlı olabilirmi müşterilerim banka havalesi yaptığında kalan bakiyelerini siteye aktarmak istiyorumda ??

webmaster53

OpenCart-TR
O modülü alsak işe yararmı peki. arkadaşlar alan varmı.

Gökhan TAYLAN

OpenCart-TR
Merhaba Arkadaşlar . Bakiye / Kredi Sistemini Kullanıyorum Çok Başarılı Bir Müşterim için Kurduğumdan Paylaşamıyorum Ama Sorularınıza Yanıt Verebilirim Gerçekten İstediğiniz Gibi Bir Kredi Bakiye Sistemi... demo İsterseniz PM gönderebilirim.

adobe' Alıntı:
mrb arkadaşlar http://theqdomain.com/ocstore/opencart_mods/oc_modules/storecredit bu modülü alayım diyorum sizce yararlı olabilirmi müşterilerim banka havalesi yaptığında kalan bakiyelerini siteye aktarmak istiyorumda ??

webmaster53' Alıntı:
O modülü alsak işe yararmı peki. arkadaşlar alan varmı.

adobe

OpenCart-TR
Değişik bir istek :)

Arkadaşlar merhaba herkese kolay gelsin
Benim sorunum şu
Benim yaptığım işte insanlar ürün almaktan ziyade bana satabiliyorlarda
benim yaptığım işi yapan birisinde gördüm adam bakiyemi transfer et bölümü koymuş
Yani müşterinin bakiyesinde para varsa bana o bölüm üzerinden bakiyemi şu bankaya transfer et şeklinde bunu yapabilirmiyiz ?yada varmıdır nasıl bir yol izlemeliyim sizce..

srknblr

OpenCart-TR
o bakiye sistem olursa şayet kontor sistemine döner opencart :)

operatör adlarını kategori 5 10 15 20 tl yazarsıın alışverişi tamamla yerine gönder yazarsın :)

Gökhan TAYLAN

OpenCart-TR
RE: Değişik bir istek :)

Aslında Otomatik transfer olarak böyle Bir modül Yok Fakat İllede Bu tarz bişey yapalım diye düşünürsen fikir alışverişi yapalım diğer arkadaşlarlada yapabililirsin örnek veriyorum

eka7a sunduğu kredi bakiye sistemi var opencart sitesindede mevcut onu kurup müşteri bakiyesi oluşturabilirsin gelelim senin istediğn bakiyeye atanmış paranı transfer işlemi

eğer eticaret sitesi buna izin veriyorsa yani yönetici sanmıyorumki bakiyedeki parayı aktarsın ama satıcı sensen ve müşterinin bakiyesini bankasına para olarak aktarmayı düşünürsen müşterinin hesabım kısmına bir link oluştur. bakiye transfer et diye o linke tıklayınca küçük bir form açılsın bakiyendeki tutar yazsın ve bankaları seç transfer et seçeneğine tıkla bu bilgi direk admine postalansın :) adminin ticari anlayışına kalmış bir durum tekrar hatırlatırım senin bakiyeni transfer ettiğin tutar kadar eksiltir ve bankana havale eder . tabi bu süreç admine bağlı 1 saat olur 1 hafta olur :)
Saygılarımla Arkadaşlar.

adobe' Alıntı:
Arkadaşlar merhaba herkese kolay gelsin
Benim sorunum şu
Benim yaptığım işte insanlar ürün almaktan ziyade bana satabiliyorlarda
benim yaptığım işi yapan birisinde gördüm adam bakiyemi transfer et bölümü koymuş
Yani müşterinin bakiyesinde para varsa bana o bölüm üzerinden bakiyemi şu bankaya transfer et şeklinde bunu yapabilirmiyiz ?yada varmıdır nasıl bir yol izlemeliyim sizce..

kalismeras61

OpenCart-TR
Modülü aldım peki müşteri grubuna göre hesabım alanında ödeme sekmesi nasıl çıkarabilirim.

Yani şu şekil olacak.

Bayi hesabım sekmesine tıklayacak orda tanımladığım müşteri grubunda ise ödeme yap sekmesi çıkacak ve bana ödemeyi yapacak bende bu modül sayesinde bunu bakiye olarak ekleyeceğim.

Bunu nasıl yapabiliriz?

haLuq

OpenCart-TR
Web sitesi
www.e-videoindir.com
Ücretli Olarak Bakiye Modülü Alınacaktır.

Arkadaşlar içinizde ben bakiye modülü yazabilirim diyen varsa benimle iletişime geçerse sevinirim. Özel mesaj yolu ile telefon numaralarınızı gönderirseniz ben sizleri arayayım.

İstediğim Özellikler:

1- Müşteri ödeme bildirim sayfası olacak.
2- Müşteri Ödeme Bildirimi yaptığında admin panelde onayla veya iptal etme seçeneği olacak onayladığımda müşteri 50 tl ödeme bildirimi yapmış ise var olan bakiyesine eklenecek.
3- Site üzerinden alışveriş yapılırken bakiye modülü dışında başka hiç bir ödeme seçeneği olmayacak.
4- Site üzerinden müşteri bakiyesi var olduğunda alışveriş yapabilecek. Bakiyesi yoksa bakiyeniz de para bulunmadığından alışveriş yapamıyorsunuz gibi hata mesajı verecek.
5- Diyelimki müşteri bakiyesi 100 tl ve müşteri site üzerinden 15 tl lik bir ürün satın aldığında bakiyesinden 15 tl düşecek ve admin panelde bana görünecek ve benim onay verme ve iptal etme gibi seçeneğim olacak. Ben iptal ettiğimde bakiyeden düşen 15 tl geri yüklenecek.
gibi...

Bunları yapabilirim diyen arkadaşlardan özel mesaj bekliyorum. Acil ve ciddi olanlar lütfen bana ulaşsın.

Not: Ben OpenCart ile online oyun paraları satışı yapmak için bu modülü kullanacağım. Metin2 Yang KnigtOnline Goldbar Satışı gibi. Bunları entegre edecek ve ya bu şekilde satış yapabileceğim script yazabilecek veya önerebilecek kişilerden özel mesaj bekliyorum.

Saygılarımla,
İyi çalışmalar diliyorum...

adobe

OpenCart-TR
Bu dediğin sistem zaten 1.5 sisteminde mevcut yakında final çıkıcaktır o zamanı bekle bence