Kredi Kartı Entegresi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SonerDonmez

OpenCart-TR
Kredi Kartı Entegresi Hakkında Bilgisi Olan Paylaşırsa Çok Sevinirim

xarthurx

OpenCart-TR
bankanın verdiği kodları curl ve php ile kodlayip siteye modul eklemek gerekir die biliyorum ben :S

SonerDonmez

OpenCart-TR
Onu bende biliyorum... Soruyu yanlış sordum sanırım...

Kredi kartı entegresinin siteye hangi kodlarla nasıl koyulacağını bilen varmı?

Entegre edilmişini gördüm, kendi sitesinde edenler varsa lütfen paylaşsın...

afroma

For a good time, one night only
Web sitesi
meettomy.site
offline kredi kartı modülü gelecek soner bekle biraz ;)

lambert42

OpenCart-TR
evet gerçekten, nasıl çalışır bu offline kredi kartı, nasıl tahsilat yapıyoruz

stu123

OpenCart-TR
bildiğim kadarıyla offline kredi kartı şöyle oluyor;

site ziyaretcileri kredi kartı bilgilerini siteye normaldeki gibi giriyorlar ama site müşterinin kredi kartı numarasını, şifresini, kart ismini, güvenlik kodunu ve son kullanma tarihini veritabanına kaydediyor. sizde admin panelinden bu bilgileri görüp normal işyerinizdeki pos cihazınızla mail order sistemi ile çekim yapıyorsunuz. güvenli ve tercih edilir bir yöntem değil bence eğer yanılmıyorsam.

bunu yapacak olan arkadaşlar da bana kızacaklar ama çok samimi gelmiyorlar. çünkü bunu mesela bu site http://www.unbannable.com/ocstore/opencart_mods/payment_modules/offline_credit_card ) 10 dolara satıyor arkadaşlar. denemek isteyen indirsin. bunu tekrar satmak bana çok doğru gelmedi. yanlışım varsada lütfen düzeltsinler, kimseyi haksız yere kırmak istemem, hem bende öğrenmiş olurum.

xarthurx

OpenCart-TR
bencede. bircok kredi kartı ile alışveris islemlerinde direk bankanin apileri üzerinden check edilip online ödeme yapıldığını görmek ister müşteri. bu sekilde bi sistem pek tercih edilmez musteri tarafından

bindokuzyuz

OpenCart-TR
Bu "offline kredi kartı" denen şeyi kullanırsanız başınız derde girebilir.
Yasal olarak satıcı, müşterilerinin kredi kartı bilgilerini depolayamaz.

Doubles

OpenCart-TR
Offline kredi kartı sistemleri genelde dolandırıcılar tarafından kullanılan kart bilgilerini saklamak ve daha sonra tekrar kullanmak amacıyla yapılmış eklentilerdir. Bu durum yasadışıdır ve özel bilgilerin depolanması nedeniyle 3 yıl cezası vardır, detaylı bilgi için avukatınıza başvurabilirsiniz. Bu sistemler yerine mail-order formları kullanılması daha uygun ve yasal olacaktır.

Systembox

OpenCart-TR
Sanalpos entegresi yazılıyor yazılacak denildi ama :) kimse beceremedi daha bari yazıp satsa. hem opencart daha çok gelişecek hemde daha çok ilerleyecek yapılmıyacak diye bişe yok zaten ideasoft'ta opencart kullanıyor ama firma çok iyi geliştirmiş.

zaknebutt

OpenCart-TR
Systembox' Alıntı:
Sanalpos entegresi yazılıyor yazılacak denildi ama :) kimse beceremedi daha bari yazıp satsa. hem opencart daha çok gelişecek hemde daha çok ilerleyecek yapılmıyacak diye bişe yok zaten ideasoft'ta opencart kullanıyor ama firma çok iyi geliştirmiş.

S.A.
kardeşim taksit modülü dahil.yayınladım.indirebilirsin.
http://forum.opencart-tr.com/thread-825.html

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...