Konu İstatistikleri ve Benzer Konular Tablosu

GENERAL

OpenCart-TR
Web sitesi
www.musterisepeti.com
Opencart-tr yardım sitesine (yani bu siteye) Konu İstatistikleri Tablosu ve benzer konular tablosu eklenirse sitede birşeylere ulaşmak ve sorunları gidermek fazlası ile kolaylaşacaktır...

3,5 yıldır phpbb forumları düzenliyorum ve kendi sitemde phpbb, bu eklentiler çok işe yarıyor...Müsait bir zamanınızda yaparsanız hem forum düzeni hem üyeler açısından birçok kolaylık sağlanacağına emin olabilirsiniz...

Sadece bir tavsiye
Birde hazır konu açılmışken şunu ileteyim...

Site aşırı yavaş..Bütün sitelere çok hızlı şekilde bağlanıyorum ama Opencart-tr destek sitesi çok yavaş..Sanırım bunun en büyük sebebide adhood reklamları...

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Uzun zamandır bir kaç eklenti eklemeyi düşünüyordum ama fırsat olmuyordu.

1.si Eklentiler modu eklemek istiyordum şu an eklenmiş durumda %85 oranında da Türkçeleştirdim ama bir kaç deneme yapmalıyım.
2.si Sizinde istediğiniz Benzer konulardı. Şuan eklenmiş durumda :)
3.sü portalı değiştirmekti. Değiştirdim ama bir kaç düzenleme yapmam lazım.
4.sü Büyük boyutlu resimleri otomatik yeniden boyutlandırmaktı. Onuda ekledim.
5.Tinypic resim yükleme eklentisi onu daha eklemedim.

Şuan başka birşey eklemeyi düşünmüyorum ama belki konu istatistiklerini de eklerim. Mod adresi verebilirmisin.

Reklamlardan mı yoksa başka birşeyden mi bende çözemedim. Reklamları kaldırıp bir kaç gün denemek lazım.
Google amca bizi beğenmiyor. Kaç defa başvurdum adres eksik diye geri çeviriyor. Halbuki kendilerinin örnek olarak hazırladığı taslağa bakar yazıp yollamama rağmen kabul etmiyorlar. Bakalım yine yolladım beklemedeyim :)

GENERAL

OpenCart-TR
Web sitesi
www.musterisepeti.com
Mükemmel olmuş kardeşim ellerine sağlık...

Son mesajlar tablosu hakkında ÖM attım oradan bakarsın..

Acelesi yok tabi zamanla herşey daha güzel olacak İnşaallah.Seninde yükün az değil tabiki..Allah kolaylık versin..Adhood reklamlarınıda ben kullanmadım ama kullanan forumlarda dikkat ettim çok kasıyor.

Tekrar kolay gele kardeşim