Kendi Modülümü Oluşturmak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xdelikan

OpenCart-TR
Modül oluşturmak istiyorum resim ve yazı eklemek istiyorum fakat nasıl yapacağım? Teşekkürler..

SonerDonmez

OpenCart-TR
Sadece resim ve yazı eklemek için modül yapıcaksan zahmet etme...
Your Box Müdülü kullan

lambert42

OpenCart-TR
your box ın 1.4 modülü çıktımı yoksa eskiside çalışıyomuki 1.4.0 da

xdelikan

OpenCart-TR
1.40. versiyonunda çalışmıyor your box ne yapabiliriz ?

streetfire

OpenCart-TR
evet kendi modülümüzü 1.4'de nasıl oluştururuz? Flash ile birşeyler yapmak yada diyelim ki fgoogle veya benzeri birşey ekliyeceğim. Nasıl yaparız 1.4'de?

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
1.3.4 ve 1.4.0 için modül şuan ücretli satılıyor. 1.3.4 için olanı ben düzenlemiştim. 1.4.0 için düzenlemeye uğraştım birkaç hata vardı. zaman olmadığı için bıraktım. müsait bir zamanda tekrar kontrol edeceğim :)

xdelikan

OpenCart-TR
1.4.0 ile bir yayınevine site hazırladım ürünleri falan herşeyi ekledim ama sağ sol pozisyonlar boş kaldı müşteri henüz bu durumdan ötürü site çok eksik diyor benim your box modülüne acil ihtiyacım var fakat ne yapacağım bilmiyorum.

Systembox

OpenCart-TR
xdelikan' Alıntı:
1.4.0 ile bir yayınevine site hazırladım ürünleri falan herşeyi ekledim ama sağ sol pozisyonlar boş kaldı müşteri henüz bu durumdan ötürü site çok eksik diyor benim your box modülüne acil ihtiyacım var fakat ne yapacağım bilmiyorum.

Arkadaşım forumda biraz araştırma yaparsan Simple Html Module diye bir modül var ben aynısını kullanabiliyorum ve siteye 5 bölüm ekledim ve çok güzel görüntü veriyor bence biraz araştır. Kullanırsın işinide göreceğinden eminim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...