Kategorileri Çoğalttıkça Sistemde Kasılma Oluyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

detailed

OpenCart-TR
Merhaba

Kategori + Alt Kategori + Yeni Kategoriler Oluşturdum.(Yaklaşık 500 Adet) Ancak sistem öylesine yavaş çalışıyor ki, site açılmakta zorlanıyor. Bunun sebebi sunucudandır diye sunucuyla görüştüm ancak bir sorun olmadığı belirtildi. Acaba yanlış yaptığım bir şeyler mi var?
İlginiz için teşekkür ediyor
Saygılarımı sunuyorum.

Dagger

OpenCart-TR
Yavaşlık yanlızca sunucudan kaynaklanmayabilir.Tarayıcınız, pcnizin donanımı, sitede fazla flash kullanımı olabilir.Farklı pclerdede aynı sorunu yaşıyorsanız büyük ihtimal sunucudan kaynaklıdır. Elbette hiçbir hosting firması evet bizim serverlarımız sorunlu demezler :)

detailed

OpenCart-TR
Çıplak halde opencartı kurduğumda yine aynı server üzerinde ve aynı alan adı altında gayet hızlı çalışıyor. ancak yedek aldığım kategorileri o sisteme entegre ettiğimde yavaşlıyor. Bunu belki sunucudandır diye bir kaç sitede de denedim. Ancak sorun aynı. Çok yavaş. kafayı yememek elde değil. O kadar kategori heba olacak diye korkuyorum.

satanist

OpenCart-TR
geç load ediyordur normal 500 sayfa dıorsunuz

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Bu mesajı okursanız opencart tarafında bir sıkıntı olmadığını görebilirsiniz.
http://forum.opencart-tr.com/thread-3-post-12735.html#pid12735

detailed

OpenCart-TR
Merhaba

Öncelikle ilginiz için teşekkür ediyorum. Ancak sorunu çözmek için komple sistemi yeniledim. Bunun için tek tek giriş yapmam gereken kategorileri ekledim. İşin enteresan yanı Örnek: x en alt kategoriyken sorunluydu, x i en öne çıkardım sorun kalktı. Sıkıntı bu noktada oluştu. Ancak şimdilik çözdüğümü düşünüyorum. Opencart sistemiyle ilgili gözüm kapalı iş yaparım. Oldukça memnunum. İşlerimin yoğunluğundan kendimi veremedim ancak müsait vakitlerde benim de desteklerim olacaktır. Şu ana kadar katkım olmadığı için de özür diliyorum. her şey için teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum. Bu durumda bu konunun kapanması daha hayırlı olur :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...