Kategori Bulut Modülü

mirac

OpenCart-TR
Web sitesi
www.notebook-cantasi.com
syl80' Alıntı:
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /vhosts/soylutas.com/http/admin/language/turkish/module/wpcumulus.php:1) in /vhosts/soylutas.com/http/system/engine/controller.php on line 27

bu hatanın sebebi ne olabilir?

melek44' Alıntı:
hocam ben 1.9.1 kullanıyorum modülü kurdum ve sürüm yükseltmesi yaptım, yanıltıcıyı yoksayda yaptım fakat modül çalışmadı. zaten admin kısmında türkçe karakterlerde de sıkıntı var modül çalışması için acaba ne yapabilirim.

Hatalar düzeltilip 1.4.7 ve 1.4.9 modulu eklendi.. Hata alan arkadaşlar tekrar indirip dosyaları üzerine yazsınlar..

melek44

OpenCart-TR
Bende modül çalıştı fakat ana sayfaya hoşgeldiniz yazısı altına paylaştığınız resim slide modülü kurulduktan sonra kategori bulutu yerine o slide çalıştı. :)
lütfen hala cevap bekliyorum ana sayfa flash eklentisini kurdum ve daha sonra kategori bulutunu kurdum ikisi aynanda çalışmıyor sebebi ne olabilir?

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Modül tema dosyasındaki bu kodu silin ve temanızın header.tpl dosyasına ekleyiniz.
Kod:
<script type="text/javascript" src="catalog/view/theme/default/template/swfobject.js"></script>

Kullandığınız flash da da bu kod varsa kaldırınız veya sorununuz kulldığınız flash daki başka kod ile ile de çakışıyor olabilir ya da daha başka bir sebepten de olabilir.

ghost0001

OpenCart-TR
Web sitesi
www.sanalspotcu.com
Kardeşim Keşke Şu Etiket Bulutunu Da Bu Şekilde Yapsanız Çok Güzel Olacak....

Başarılarınızın Devamını Dilerim.

drscatris

OpenCart-TR
teşekkürler arkadaşım 1.4.9.3. dede sorunsuz çalışıyor ben hızı 100 e getirdim çok şık duruyor.. emeği geçen herkese teşekkürler..
Not: İngilizce diline getirdiğimde
PHP:
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/content/53/7195253/html/xxxxx/store/catalog/language/turkish/module/wpcumulus.php:1) in /home/content/53/7195253/html/xxxxxxxx/store/system/engine/controller.php on line 27
Hatası alıyorum

button

OpenCart-TR
Web sitesi
[url=https
RE: [MOD] Kategori bulutu 1.4.8..

mirac' Alıntı:
catalog/view/theme/default/template/wpcumulustags.xml dosyasının yazma izinlerini 777 yapman gerekli..

Kesinlikle Katılıyorum 777 yapınca sorun çözüldü...

MR_EMINEM

OpenCart-TR
Türkçe karakterler çıkmıyo onları nasıl halledeceğız

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Flash ya da javascript kapalı(ya da engelli) yazıyor. Modülü kullanmadığım için bilmiyorum ama tarayıcı ayarlarınızı kontrol ediniz