Kasada Kargo Metodundan Sonra Devam Etmiyor

By_KiLLeD*

OpenCart-TR
Web sitesi
www.swatchturkiye.com
Selam arkadaşlar

ya siparis verdigim zaman kasada kargo metodunda DEVAM yapıp ÖDEME METODU na geçmesi gerekirken geçmiyor öyle kalıyor??

1nt1v.png

sorun nedir acaba?

teşekkürler

mehmetgul1806

OpenCart-TR
Web sitesi
www.fatosicgiyim.com
Etmez, etmez, etmez, Opencartın bu kasa modulunda sorun var, ve bu sorunuda burada kimse çözemez. Aynı Sorun Bendede var, forumda konum olduğu halde çözüm yok. İstediğin kadar dosyları değiştir vs vs. Sorunun Yine Çözülmez. Çünkü Sorunu Çözebilecek kimse yok. Senin tek çözümün kargo metodunu kaldırmandır. KArgoyu Kaldır. Ürünlerin içinde kargo gerekliyi hayır yap. KArgo olmazsa sorunda olmuyor. Ama kargo olursa sorunda oluyor.

mehmetgul1806

OpenCart-TR
Web sitesi
www.fatosicgiyim.com
Kargoyu Kaldırdığın için fatura adresi kısmının gelmemesi gerekiyor diye hatırlıyorum. Admin Panelinize girin, seçenekler kısmında mağaza vergi adresi ile, müşteri, vergi adresini ben "yok" olarak seçtim. Birde o şekilde deneyin.
Saygılar

sarireklam

OpenCart-TR
bu sorunu bende yaşıyorum yardım edebilecek kimse yokmudur arkadaslar..

bahtiyaralaman

OpenCart-TR
Arkadaşlar bendede vardı problem. düzelttim.

opencart ın şu dosyalarını tekrardan upload ettim.

catalog / view / javascript / jquery ( içindeki bütün dosyaları değiştirdim sorun kalmadı )

djgun1

OpenCart-TR
bahtiyaralaman' Alıntı:
Arkadaşlar bendede vardı problem. düzelttim.

opencart ın şu dosyalarını tekrardan upload ettim.

catalog / view / javascript / jquery ( içindeki bütün dosyaları değiştirdim sorun kalmadı )

Ücretsiz kargo modülünü kaldırıp
diğer kargo methotlarından birini kurarsanda sorun kalmıyor, umarım senin yöntem uzun süre iş görür ben bu işlemi yaptıktan yaklaşık 2 hafta sonra yine aynı hatayı almaya başlamdım.
aynı hayta ile karşılaşanlar diğer kargo methotlarından birini kurup
dil dosyasını istediği şekilde düzenleyip kullana bilirler..

Gökhan TAYLAN

OpenCart-TR
Defalarca Sitede Paylaşılmasına Rağmen Sizler Neden Siteyi Hiç Araştırmıyorsunuz .

1.5.1.3.1 Sisteminiz Fancybox Sisteminden Colorbox Geçirilmiştir. Mevcut Temalarınız Fancybox Olmasından Dolayı Hata Alırsınız .

Cevap : http://forum.opencart-tr.com/thread-6032.html söylediklerimizi uygulayın

sukrucelebi

OpenCart-TR
benim temam yoolight ancak bende aynı sorunu yaşıyorum bunun ortak bir çözümü yokmu ?

Gökhan TAYLAN

OpenCart-TR
Ortak Çözümünüzü Paylaştım Zaten Bir Üst Sürümde - Ya Colorbox To Fancybox Yada Fancybox to Colorbox Olarak İşlem Yapacaksınız. Konumda Detaylı Kod Değişikliğini Paylaştım.

sukrucelebi' Alıntı:
benim temam yoolight ancak bende aynı sorunu yaşıyorum bunun ortak bir çözümü yokmu ?

oktetikk

OpenCart-TR
Aynı hatayı alıyorum. Kargo metodundan ödeme methodu kısmına gitmiyo ve giriş yapmadan sipariş tamamlama sayfasına gidildiğinde Hesap Oluştur seçeneğine Devam diyince imleç dönüyo ama bi aktivite yok. Burdaki bütün söylenen şeyleri yaptım, jquery dosyalarını güncelledim, belirtilen dosyaalrda fancyboxları colorbox olarak değiştirdim, kargo methodu ekledim, ama hiç bir şekilde düzeltemedim. site: http://www.markafan.com.tr bi bakabilir misiniz.

Gökhan TAYLAN

OpenCart-TR
1. sayfadaki Colorbox To Fancybox Uygulayınız .

Temanız Fancybox Uyumludur.

2h6d7.png

oktetikk' Alıntı:
Aynı hatayı alıyorum. Kargo metodundan ödeme methodu kısmına gitmiyo ve giriş yapmadan sipariş tamamlama sayfasına gidildiğinde Hesap Oluştur seçeneğine Devam diyince imleç dönüyo ama bi aktivite yok. Burdaki bütün söylenen şeyleri yaptım, jquery dosyalarını güncelledim, belirtilen dosyaalrda fancyboxları colorbox olarak değiştirdim, kargo methodu ekledim, ama hiç bir şekilde düzeltemedim. site: http://www.markafan.com.tr bi bakabilir misiniz.

oktetikk

OpenCart-TR
o haldeyken de problem vermişti sonradan anladım ki jquery dosyasının içinde fancybox klassörü yok. onu eski 1.5.1 versiyonun dosyalarından yükleyince düzeldi. teşekkürler :)

ttechnologic

OpenCart-TR
By_KiLLeD*' Alıntı:
kargo metodunu kaldırdım "kargo gerekli" yi de hayır yaptım ama yine açılmıyor Fatura adresinden sonra Ödeme Metodu gelmiyor :S
aynısı bendede olmuştu sanırım bir modülden kaynaklanıyor, eklediğin en son kargo yada ödeme ile ilgili modülü ftp den tek tek sil sorunun hallolur.

BarisUney

OpenCart-TR
Selam ben kurdum modülü Siparişi Onayla ya kadar geldim Banka bilgilerini seçip "Siparişi Onaylayın" ı tıklayamıyorum neden?

yok mu cevap yazan?

borankaya

OpenCart-TR
Ofline Kredi Kartı Ödemi Kaldırın Sorun Çözülür İlk OLarak Ofline kredi Kartı Sadec Default Tema İçin Yapılmıştır Ancak Siz Bu modülü Kendi Temanıza Göre Yapabbilirsiniz.Bunuda Ofline Kredi Kartın Dosyasının İçinde temlade Default Temanın İsmini kendi Kulandığınız Temanın Adını Yazınız Sorun Çözülür