Kargo metodu mevcut değil?

Çok Asi

OpenCart-TR
2mchzb8.jpg

10gfzo4.jpg

Ben ne yaptıysam ağırlık orantılı kargoyu sipariş kısmında göstertemedim. Tüm ürünlerimize kg ve gr yani ürün kaç kg veya kaç gr ise ağırlığını girdim. Ağırlık orantılı kargo kısmını aktif edip aşağıdaki değerleri girdim ama hep sipariş esnasında kargo metodu çıkmıyor. Derdi nedir bir türlü çözemedim. :(

1.5.5.1 kullanıyorum. Daha önce 1.5.4.1 versiyonda da çalışmıyordu. Nasıl çözeriz bunu? Bir arkadaştan yardım istedim oda baktı hallettim dedi ama o zaman bilgisayar başında olmadığım için test edemedim ama sonra baktığımda sorunun halen devam ettiği görülmekte.

2e17pja.jpg

Çok Asi

OpenCart-TR
casperkip' Alıntı:
eklediğiniz ürünlerde kargo gerekli seçeneği "evet" seçili mi kontrol edermisiniz..

Evet, kontrol ettim, kontrol ettiğim ürünlerde kargo gerekli kısmı evet olarak seçili. Standart olarakta böyle ayarlı, her eklediğim üründe orası evet olarak geliyor.

Gökhan TAYLAN

OpenCart-TR
tüm kargo metodlarını kapatın . Daha sonra aynı ürünü kontrol edin sonra farklı bir kargo metodunu açıp aynı hatayı alıp almadığınızı kontrol edin. Sorun kullandığınız kargo metodunun dosyalarından kaynaklı olabilir.

Çok Asi' Alıntı:
casperkip' Alıntı:
eklediğiniz ürünlerde kargo gerekli seçeneği "evet" seçili mi kontrol edermisiniz..

Evet, kontrol ettim, kontrol ettiğim ürünlerde kargo gerekli kısmı evet olarak seçili. Standart olarakta böyle ayarlı, her eklediğim üründe orası evet olarak geliyor.

Çok Asi

OpenCart-TR
Gökhan TAYLAN' Alıntı:
tüm kargo metodlarını kapatın . Daha sonra aynı ürünü kontrol edin sonra farklı bir kargo metodunu açıp aynı hatayı alıp almadığınızı kontrol edin. Sorun kullandığınız kargo metodunun dosyalarından kaynaklı olabilir.

Çok Asi' Alıntı:

Biraz önce tüm metodları kapattım, ürüne baktım halen kargo gerekli işaretli, sonra [undefined=undefined]mağazadan al [/undefined]kısmı açtım sadece, o çalıştı, daha sonra [undefined=undefined]parça başına[/undefined]'yı da test ettim oda çalıştı, daha önceden de [undefined=undefined]sabit kargo[/undefined] ve [undefined=undefined]ücretsiz kargoları[/undefined] test etmiştim onlarda çalışmışlardı.

Tek sorun ağırlık orantılıda şu anda.

Gökhan TAYLAN

OpenCart-TR
Şimdi yapmanız gereken ağırlık orantılı kargo metodu için opencart dosyalarını sürümünüze uygun yüklemeniz. sonrasında diğer kargo metodlarını kapatıp sadece ağırlık orantılı kargo metodu ile çalıştırmanız. İyi çalışmalar.

AvaLon-

OpenCart-TR
olmuyo malesef kargo gerekli hatası alıyorum