Kampanyalı ürünler slayt modülü

sabitertan

OpenCart-TR
jquery.jcarousel eklentisiyle hazırladığım kampanyalı ürünler slayt modülü. Kampanyalı ürünlerinizi anasayfada ya da sağ veya sol kolonda slayt olarak göstermenizi sağlar. 1.4.9.1 üzerinde geliştirilip denenmiştir.
Örnek için tıklayınız
Herkese iyi çalışmalar

Ekli dosyalar

• kampanya_carousel.zip
    105.6 KB · Görüntüleme: 1,125

sabitertan

OpenCart-TR
TECHNOLOG' Alıntı:
çok güzel olmuş. emeğinize sağlık.
Ben teşekkür ederim. Bu modülü yeni ürünler-özel ürünler için de düzenleyip yayınlayacağım. Ancak belirtmeliyim ki kullandığım eklentiler GPL lisanslıdır. lütfen buna saygı gösterelim birileri alıp başkalarına satmaya kalkmasın.
Ayrıca modül için bir sonraki düşüncem istediğimiz ürünleri seçip gösterebilmek(sadece kampanyalı, özel, indirimli, yeni olarak değil, dilediğimiz herhangi bir ya da birkaç ürün için).

TECHNOLOG

OpenCart-TR
Web sitesi
www.edessaweb.com
valla Opencart bile Gpl lisansı ile korunurken 300-500 tl ye satanlar var. bu konuda artık kullanan kişinin inisiyatifine kalmış, satan şerefsizlerde var malesef...

o bir sonraki düşünceniz de modül yazmaya benziyor. forumda kategori ürünlerini anasayfada gösterme diye bişey vardı, onu çoğaltıp yapsak hi de fena olmaz.

çalışmalarınızda başarılar dilerim.

fprot

OpenCart-TR
Yanlış görüyorsam beni düzeltin, ücretsiz bir modül bu değil mi? yanlış anlamayın download linki göremediğimden soruyorum, bu arada aranıza yeni katılmış birisi olarak sitede ve modüllerde emeği geçen tüm arkadaşlarımıza teşekkür ederim.

sabitertan

OpenCart-TR
arkadaşlar yönetici onayı bekliyoruz başka bir problem yok. ve evet ücretsiz bir modül
TECHNOLOG' Alıntı:
forumda kategori ürünlerini anasayfada gösterme diye bişey vardı, onu çoğaltıp yapsak hi de fena olmaz.
tam olarak hangi modül olduğunu söylerseniz ve nasıl bir şey yapmak istediğinizi yardımcı olabilirim.

TECHNOLOG

OpenCart-TR
Web sitesi
www.edessaweb.com
bahsettiğim modül aşağıdaki linkteki gibi.
eğer çoğaltma işleminde zorluk çekerseniz yardımcı olabilirim.

http://forum.opencart-tr.com/thread-1745-post-9271.html#pid9271

Dagger

OpenCart-TR
Teşekkürler fakat modülü aktif edince ilginç bir şekilde ürün sayfasında problem yaşatıyor.Nedense tab.js aktifliğini kaybediyor ve bütün tablar açık gözüküyor.Yanlızca bendemi var problem acaba

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
fprot' Alıntı:
Yanlış görüyorsam beni düzeltin, ücretsiz bir modül bu değil mi? yanlış anlamayın download linki göremediğimden soruyorum, bu arada aranıza yeni katılmış birisi olarak sitede ve modüllerde emeği geçen tüm arkadaşlarımıza teşekkür ederim.

Eklenti olarak eklenen dosyalar onaylanmadan yayınlanmamaktadır. Şuan indirebilirsiniz.

Dagger' Alıntı:
Teşekkürler fakat modülü aktif edince ilginç bir şekilde ürün sayfasında problem yaşatıyor.Nedense tab.js aktifliğini kaybediyor ve bütün tablar açık gözüküyor.Yanlızca bendemi var problem acaba

Bahsettiğiniz gibi bir hata meydana gelmiyor. Dediğinizin olması için ürün sayfalarının bulunduğu dosyaların üzerinde değişiklik yapılması gerekir ama modül de böyle birşey söz konusu değildir. Aldığınız hata başka sebepden dolayı meydana gelmiştir.

sabitertan

OpenCart-TR
Dagger' Alıntı:
Dediğin problemi sağ ya da sola eklediğinde aldın sanırım evet bu problem varmış.
Çözüm:
catalog/view/theme/<tema adınız>/template/module/specialroller.tpl ve
catalog/view/theme/<tema adınız>/template/module/specialroller_home.tpl' de bulunan
Kod:
<script type="text/javascript" src="catalog/view/javascript/carusel/lib/jquery-1.4.2.min.js"></script>
satırlanızı siliniz.
iyi çalışmalar

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
sabitertan' Alıntı:
Dagger' Alıntı:
Dediğin problemi sağ ya da sola eklediğinde aldın sanırım evet bu problem varmış.
Çözüm:
catalog/view/theme/<tema adınız>/template/module/specialroller.tpl ve
catalog/view/theme/<tema adınız>/template/module/specialroller_home.tpl' de bulunan
Kod:
<script type="text/javascript" src="catalog/view/javascript/carusel/lib/jquery-1.4.2.min.js"></script>
satırlanızı siliniz.
iyi çalışmalar

Ben o kodları eklentiyi eklediğinde kaldırdım diye hatırlıyorum :-/ yanlışlıkla tekrar ilk hali yüklemişim sanırım :)

sinan

OpenCart-TR
Güzel bir çalışma eyvallah.

koboy

OpenCart-TR
arkadasım örnek verdigin sitenini dosyalarını bizlerede versen yardımcı olursun

alisim

OpenCart-TR
bu modülde tablo boyutlarını (genişlik-yükseklik)nasıl düzenliyebiliriz modüldeki .tpl içindeki Width değeri ile felan oynadım ama olmadı.

mehmetyavuz

OpenCart-TR
Hata veriyor adminde düzenle dedigimimde bu hatayı verıyor.

Fatal error: Cannot access private property Document::$title in F:\Root\vhosts\hobymagaza.com\httpdocs\admin\controller\module\specialroller.php on line 8