Kampanyalı Ürünler modülüne Geri sayım eklemek

koboy

OpenCart-TR
BLaDe' Alıntı:
koboy' Alıntı:
hocam kızmada olmadı dediginizi yaptım

<script type="text/javascript" src="catalog/view/javascript/jquery/countdown.js"></script>

bu dosyayı jquery klasörüne atıyorsunuz dimi

attılı opencart tr temasında sorunsuz çalışıyor ama shoppica temasındada çalışıyor ama başka kampanya tarihli ekleyince karıştırıyor

BLaDe

OpenCart-TR
Web sitesi
www.ondermedikal.com
yigit0can' Alıntı:
Hocam müşteri gurubu varsayılan ayrıca bitiş tarihi 1 gün sonraya verdim

Ayrıca Blade kardesim Senin sitede ürün Gölgelendirme nasıl yapıyorsun Ürünün Üzerine Gelince gölge geliyor kenarlıklarına Ayrıca Kenarlıkları Nasıl Kalınlaştırabiliriz ürünlerini resim toblosunu nasıl genişletiriz ve birde:D Köşelerini oval yapmak istiyorum Bekliyorum

bütün bu söylediklerin temadan kaynaklanıyor temayı değiştirmen gerekiyor :D

koboy

OpenCart-TR
Normal temadaki görüntü

http://imageshack.us/photo/my-images/854/kampanyan.png

yigit0can

OpenCart-TR
Hocam yapma Temam İyide Csss Kodları Yokmu Bunun:D Ayrıca kategori ile Sizin İçin Seçtiklerimiz Modülü arasında 1 modül kadar boşluk var ne yapmalıyım yani hir birşey eklemedim oraya oynamadımda

He birde Senin Ürün resmi üzerine gelince önizleme kurdum hocam 300*300 olarak İE de bu Yarım Gözüküyor yani ürünlerin yarısı gözüküyor diğer tarafı yok

sogenserkan

OpenCart-TR
koboy' Alıntı:
BLaDe' Alıntı:
<script type="text/javascript" src="catalog/view/javascript/jquery/countdown.js"></script>

bu dosyayı jquery klasörüne atıyorsunuz dimi

attılı opencart tr temasında sorunsuz çalışıyor ama shoppica temasındada çalışıyor ama başka kampanya tarihli ekleyince karıştırıyor

Mrb hocam bu shoppica temasına kampanyalı urunde geri sayım olayını halledebildinmi ?
ben aynı temayı kullanıyorum ve denedim calışmadı da eğer çözebildiysen yardımcı olursan cok sevinirim.

koboy

OpenCart-TR
hocam localde hem opencart ın default temsında çalışıyor hemde shoppica temasında çalışıyor ancak
nette yayınlayınca hata alıyorum

Notice: Undefined variable: i in httpdocs\catalog\view\theme\default\template\module\special.tpl on line 25Notice: Undefined index: in C:\Inetpub\vhosts\aaaa.com\httpdocs\catalog\view\theme\default\template\module\special.tpl on line 25

sogenserkan

OpenCart-TR
koboy' Alıntı:
hocam localde hem opencart ın default temsında çalışıyor hemde shoppica temasında çalışıyor ancak
nette yayınlayınca hata alıyorum

Notice: Undefined variable: i in httpdocs\catalog\view\theme\default\template\module\special.tpl on line 25Notice: Undefined index: in C:\Inetpub\vhosts\aaaa.com\httpdocs\catalog\view\theme\default\template\module\special.tpl on line 25

hocam bu sorunu çözebilirsen lütfen benimlede paylaş bende çalıştıramadım malesef

koboy

OpenCart-TR
çözmeye çalışıyorum default temadada şıkıntı yaptı

zedy_2000

OpenCart-TR
hocam bu modülü sitemde 3 dilde kullanmak istiyorum saatinsağındaki kaldı kelimesini değiştirdim fakat kaln gün sayısındaki gün kelimesini değiştiremedim yardımcı olabilirmisiniz.

hakanberen

OpenCart-TR
1.5.1.3 versyonunda denilenleri uyguladığımızda çalışıyor.

Arkadaşımıza paylaşımı için teşekkür ederim.

xygorf

OpenCart-TR
Arkadaşlar özel alışveriş sitesi olarak editledim temamı ancak şöyle bir sıkıntım var anasayfada ürün resimlerini devre dışı bıraktım onun yerine markafoni, limango gibi kategori bannerler ekledim. fakat kategori bannerlerin altına geri sayım eklemek için uğraştım yapamadım. Anasayfada Bannerlerin altına zamanlayıcı gözükmesi için countimerın hangi kodlarını ve nereye yapıştırmam gerekiyor yardım edermisiniz çok teşekkür ederim. Ekte Fotoğraf mevuttur.
countimerbg.jpg

ikorkmaz

OpenCart-TR
osdem hocam emeğinize sağlık çok işimize yaradı etkili bi kod site için

osman

OpenCart-TR
osdem66 hocam mrb anlatılanları aynen yaptım sıkıntı yok ama ıe komple kaydı ürünler ortalandı banner kaydı ne yapmamlazım 1.5 sürüm

hocam artı ekteki resimde ters gösteriyor lcd de aslında 18 gün yazması lazım ilk onu ekledim sonra bilgisayarı ekledim

Ekli dosyalar

• adsız.JPG
    adsız.JPG
    12.8 KB · Görüntüleme: 91

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
osman' Alıntı:
osdem66 hocam mrb anlatılanları aynen yaptım sıkıntı yok ama ıe komple kaydı ürünler ortalandı banner kaydı ne yapmamlazım 1.5 sürüm

hocam artı ekteki resimde ters gösteriyor lcd de aslında 18 gün yazması lazım ilk onu ekledim sonra bilgisayarı ekledim

Merhaba.. eklerken yaptıgınız css hataları buna neden olmuş olabilir css lerinizi ve eklerken kullandıgınız div tag lerinin kapatılıp kapatılmadıgını kontrol edin.. anlatıldıgı gibi eklerseniz ve temanızın css inde sorun yoksa ve dedigim gibi bir hata yapmadıysanız düzegün çalışması lazım

ayrıca lcd yada bilgisyar konusu kampanya ayarlarınızı kontrol edin ..

osman

OpenCart-TR
hocam ekran görüntüleri ekte başka ne gibi bi ayar var

Ekli dosyalar

• bilgisayar.JPG
    bilgisayar.JPG
    17.2 KB · Görüntüleme: 73
  • lcd.JPG
    lcd.JPG
    16.2 KB · Görüntüleme: 44

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
osman' Alıntı:
hocam ekran görüntüleri ekte başka ne gibi bi ayar var

İyide gönderdiginiz resimden hangisi hangisinin anlaşılıyormu acaba? şimdi sorun nedir sırlamamı yanlış yoksa lcd de biglisayarın kampanya süresimi cıkıyor sorunu tama acıklarmısınız?