İptal olan sipariş stoğa geri eklenmiyor

acroo

OpenCart-TR
Merhabalar,

Başlıkdan açıkca anlaşıldığı gibi siparişin parasını ödemiyen ve geri gelen siparişlerin durumunu güncelliyip iptal ettiğimde stoğa geri eklenmiyor (otomatik)
yani benim her sipariş için bunu manuel yapmam gerekiyor. Buda stok takibini bir nebze zorlaştırıyor..

Acaba bu bendeki bir sorunmu yoksa OC de böle bir olay zaten yokmu iptal olan her siparişi manuel bizmi ekliyoruz stoğa?

Teşekkürler

acroo

OpenCart-TR
ufak bir ayrıntı belki ama büyük bir eksik bence stok takibini sistem üzerinden yapılmasını zorlaştırıyor..

Neyse cevap için teşekkür ederim en azından bende bir sorun yokmuş onu öğrenmiş oldum

SAkiTurk

OpenCart-TR
Silinen ve İptal olan siparişin otomatik stoğa geri eklenmesi ?

Merhaba Arkadaşlar,
Ben OpenCart'ı yeni kurdum ve yeni bir kullanıcıyım. Aslında Osc. kullanıcaktım ancak Ocs.'de seçeneğe göre stok giremediğim için OpenCart'ı tercih ettim.

Ancak OpenCart'tada kesinlikle bu şekilde gitmemesi gereken birşey var, silinen veya iptal edilen ürünün kesinlikle stoğa otomatik geri eklenmesi gerekiyor.

Araştırdığım kadarıyla bu bir hata değil ama bunu bir şekilde Modül vs. ile sağlamam gerekiyor. Bu konu ile ilgili bir modül eklenti vb. varmı veya nasıl yapılabilir.

Şimdiden teşekkürler...