İndirim Kuponu Bölümünü Kaldırma Yardım

leny151180

OpenCart-TR
Merhaba arkadaşlar inidirm kuponu bölümü var ben bu bölümü nasıl kaldırabilirim lütfen yardım edermisiniz veya bu indirim kuponu özelliği var ise nerden inidirim kuponu oluşturucaz.

leny151180

OpenCart-TR
Ben kaldırmak istiyorumda öyle değil yani kupon bölümü gözükmesin. Sanki öyle birşey yokmuş gibi.

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Sepete gittiğin zaman en altta çıkan indirim kuponu kısmından bahsediyorsun sanırım.

Orayı kaldırmak için catalog\view\theme\default\template\checkout\cart.tpl dosyasında bu kısmı sil.

PHP:
<div style="width: 558px; display: inline-block;">
      <div style="float: left; width: 274px;">
        <div style="border: 1px solid #DDDDDD; min-height: 125px;">
          <form action="<?php echo $action; ?>" method="post" enctype="multipart/form-data" id="coupon">
            <div style="background: #F7F7F7 url('catalog/view/theme/default/image/discount.png') 8px 8px no-repeat; border-bottom: 1px solid #DDDDDD; padding: 8px 8px 8px 29px;"><span style="text-transform: uppercase; font-size: 14px; font-weight: bold;"><?php echo $text_discount; ?></span></div>
            <div style="padding: 8px;"><?php echo $text_coupon; ?><br />
              <input type="text" name="coupon" value="<?php echo $coupon; ?>" />
              <a onclick="$('#coupon').submit();" class="button"><span><?php echo $button_coupon; ?></span></a></div>
          </form>
        </div>
      </div>
    </div>

CLLYLMZ

OpenCart-TR
Hazır konusu burdayken, peki 1.5.3.1 versiyonuna nasil eklerim. Fakat; sepete gittigimizde çıkanda sorun yok. Ben + olarak check out sayfasina da eklemek istiyorum. Kolaylik saglamasi acisindan? Yani oraya nasil ekleriz. En son check out sayfasina ekleyebilirsem sepetim bolumunden kaldiririm.

simdiden tesekkurler yardim icin.