İndirim Kuponları...

admira

OpenCart-TR
Web sitesi
www.TrendCorap.com
Arkadaşlar İndirim Kuponları yanlış hesaplıyor %10 diye işaretliyorum herşey kontol ediyorum herşey normal. Kafasına göre %10 çok yüksek miktarlda düşüş yapıyor. Bilgisi olan arkadaşlar paylaşırsa sevinirim.

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Senin için demo sitedeki n78 e %5 indirim kuponu ayarladım. kupon kodu admira resimde de gördüğün gibi bir sorun yok. Demo sitedeki admin panelinden kupon ayarlarına bakabilirsin.

6ekn7b.jpg

admira

OpenCart-TR
Web sitesi
www.TrendCorap.com
Eka7a gerçekten çok teşekkür ediyorum. Koyduğun resimdede gerçekten iyi ifade edilmiş. Yanlız sipariş onay butonunda yazım hatası var sipariş yerine siperiş yazılmış, a yerine e koyulmuş. Nasıl editleyebilirim...
Eka7a tekrar merhaba, satın alınan ürünler 150 tl. %5 indirim yapılmış gibi görünüyor. Acaba resimde görünen hesap doğrumu kontrol ettinmi? Sence bi terslik yokmu ben en alt genel toplamı birtürlü doğru çıkaramadım...

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
%5 indirim sadece n78 e atandığı için genel toplamdan değil sadece n78 in fiyatında indirim yapıyor. Bir sorun yok yani

Yazım hatasını bildirdiğin için teşekkürler. catalog\language\turkish\turkish.php dosyasından düzenleyebilirsin.

Kaçak

OpenCart-TR
İndirim kuponları kullanımı

İndirim kuponu nasıl oluşturulur ? Müşteriye o kuponlar nasıl verilir ?

Ve değerler nasıl belirlenir.?
-10% - -10.00 arasındaki, fark nedir ?

yardım ederseniz sevinirim

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Satış/Kuponlardan oluşturabilirsin. Yüzde indirim ürün fiyatından %10 indirim yapar. Sabit rakam ise 10 lira indirim yapar.
120 TL = 10% indirim = 108 TL
120 TL = -10 indirim = 110 TL

toptanstokk

OpenCart-TR
indirim kuponunda hata veriyo kupon belirliyorum tüm ayarları yapıyorum ama müşteri uygula dediğinde bu hatayı veriyor

Hata: İndirim kuponunuzun kodu hatalı, süresi geçmiş ya da kullanım limitini aşmış!
kod belirliyorum
süreyide ayarladım
100 tl üzerindeyse 10 tl indirim şeklinde ayarlıyorum ama müşteri uygula diyince yukardaki hatayı veriyor?

kerym

OpenCart-TR
Tüm Ürünlere İndirim ?

Mevcut fiyatlı tüm ürünlere sepete ekleyince %30 oranında indirim yapmak ve sepette belirtmek istiyorum.Bu indirim bir hafta sürecek.Nasıl yaparım acaba acil lazım.Aradım ama böyle bişey bulamadım.