Html Tasarımı Opencart' a UyarLama...

musapweb

OpenCart-TR
Html Tasarımı Opencart' a UyarLama...

Kimse Bu konuda açıklama yapmamış... sayın yöneticiler ve sayın bilgili kardeşlerim..

ben opencartta yeniyim yapmış olduğum görsel ağırlıklı bir html index dosyamı opencarta uyarlamak istiyorum..

common daki home.tpl header.tpl ve footer.tpl dosyalarını inceledim üzerinde oynama yaptım ve siteye atınca bomboş bir sayfa çıktı sizden ricam eğer bilgisi olan birisi varsa bana sadece hangi kodun doğru olarak hangi kısma yerleştirilmesi gerektiğini söyleyecek işte uı konuda yol gösterecek birisi lazım...

footer.tpl ve header.tpl dosyalarını home.tpl dosyasından iptal ettim include kodunu kaldırdım home.tpl olarak bırakmak istedim...
info@musapweb.com | cometube@musap.com

ekleyin lütfen..

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
O dosyaların hepsi bir bütündür. Birini iptal ederseniz çalışmaz. Html temanızı bölümlere bölerek dosyalara dağıtmalısınız. Örneğin temanızın üst kısmını header.tpl alt kısmını footer.tpl dosyasına eklemelisiniz. Zaten bunları eklediğiniz %90 bitmiş olacak.

musapweb

OpenCart-TR
ewt anladım teşekkürler hocam.. sadece resim yollarında biraz karıştırdım.... onu da çözerim inşallah...

shop1

OpenCart-TR
Peki hocam, bu HTML dosyalarini ftp de nerde bulucaz ?
mesela sayfanin üstündeki reklami aradigimda veya sayfanin sag ve sol taraflarina yeni thema ekleyecegim zaman, bunlari degistirecegim kisim neresi ?