her üye ye farklı fiyatlar sunma

apemia

OpenCart-TR
Katılım
16 Eyl 2009
Mesajlar
97
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Yaş
32
Konum
Dinar
Web sitesi
www.huseyinuysal.com.tr
s.a arkadaşlar büyük bir projemiz var inş. kulanıcı grupları var ama çalışma prensbini çözemedim pek açıkcası işime yaramaz,.... şimdi alışveriş sitemizde farklı satıcı gruplarımız olacak bayii, dağıtıcı, il sorumlusu, öncelikli müşteri,.... gibi mesela bayii kullanıcıları siteden bir ürün alırken %35 indirim ile alacak, dağıtıcı %25 indirim ile alacak, il sorumlusu %15 indirim ile alacak, öncelikli müşteri ise %10 indirim ile alacak, gibi herkesi gruplandırıp fiyatlandırmak istiyoruz bu mümkün mü acaba :?: :?: :?: :?:
 

mirac

OpenCart-TR
Katılım
7 Şub 2010
Mesajlar
1,383
Tepkime puanı
0
Puanları
36
Yaş
43
Konum
Beykoz____
Web sitesi
www.notebook-cantasi.com
Yemin ederim günün birinde bunu isteyeceğiniz aklıma gelmişti:p Arkadaşlar 3. gün bugün akşama kadar nerdeyse forumu geziyorum.. Hatta ilk gece 36 saat uyumadım.. benim kendi Eticaret sitem var.. İsim vermek doğrumu bilmiyorum ama yılda 600 TL kira veriyorum.. Burayı bulduktan sonra bu sene almamaya karar verdim ve kendi sitemi kendim tasarlamayı düşündüm.. apemia nın isteği gerçekten online satış yapana firmalar için büyük avantaj.. Bu konu hakkında bi çözüm bulursanız gerçekten çok makbule geçer..

Dip not: apemia şaka yaptım alınmayasın sakın..

Saygılar...
 

admin

Administrator
Yönetici
Katılım
13 Ağu 2009
Mesajlar
3,200
Tepkime puanı
1
Puanları
38
Yaş
39
Konum
Bursa
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Kullanıcı grupları oluşturup yapmak istediğiniz indirimi müşteri grubuna uygularsanız istediğinizi yapabilirsiniz. Bu özellikleri biraz kurcalarsanız çözebilirsiniz.
 

kadirhancihan

OpenCart-TR
Katılım
18 May 2010
Mesajlar
27
Tepkime puanı
0
Puanları
0
indiirmi kullanıcı grubuna birim fiyat üzerinden yapıyor eka7a bizim istediğimiz ise yuzde % değeri uzerinden indirm yapması iliglenirseniz seviirim
 
Üst