Hepsiburda tarzı slide..

hasan83

OpenCart-TR
selamun aleyküm hocam şu soldaki ürün arama motorunu bende çok istiyorum acaba bu modülmüdür yoksa codmu paylaşırsan çok sevinirim gerçekten çok isityorum bu modülü yardımcı olursan inan çok sevinirim teşekkürler şimdiden

peki nekadar fiyatı ?

ceterez

OpenCart-TR
fehmikoc' Alıntı:
ustad bu slaytta resımlere nasıl lınk verebılırız ?

Ağa, hoşgeldin modulunde düzenleme yaparken küçük kutucuklar vardır. onlardan birine sağ tıkla, resim özellikleri çıkacak. Ordan URL ye istediğin sayfanın adresini yaz ağa, işini görür umarım...Bugun benim 3 . günüm opencart kullanalı, geceli gündüzlü zaman sonunda çok şey örendim. Allah razı olsun emeklerini karşılıksız bir şekilde paylaşanlara ve yayanlara...

rubin07

OpenCart-TR
Web sitesi
platinshop.org
Hocam,Tüm Yazdıklarınızı Yaptım ve Slide Ve resimler Görünüyor ama slide ve resim değişmiyor.?

Neden Acaba

opencart 1.5.1.3.1 ve default temA default tema var.

Haaaaaa...opera Kullanıyorum Ve Ondan Olmuyor.
Explore ile açtım oldu..
Peki poera için ne yapabiliriz acaba?

sukgezse

OpenCart-TR
osdem hocam bu slayt alttaki yeni ürünler modulu ile birbirine giriyor.ayrıca explorerda küçük resimler görünmüyor.ne yapabiliriz lütfen yardımcı olurmusun.saygılarımla

ezkey

OpenCart-TR
sukgezse' Alıntı:
osdem hocam bu slayt alttaki yeni ürünler modulu ile birbirine giriyor.ayrıca explorerda küçük resimler görünmüyor.ne yapabiliriz lütfen yardımcı olurmusun.saygılarımla

bu sorun bendede oluştu ayrıca en üste satış hoşgeldiniz kısmını nasıl silebiliriz

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
sukgezse' Alıntı:
Arkadaşlar bunun sebebi hosgeldiniz bölümüne eklediiginiz kodlar içindeki en üsteki javascript linkleri sebeb olmaktadır onlaır temanızın header.tpl dosyasına ekler, kodlar içerisinden de silerseniz sorun ortadan kalkadr ayrıca illa hoşgeldin mesaj bölümüne eklemeniz gerekmiyor unlimetd html modülü ile de ekleyeblirsiniz bu modülü..

serhat84

OpenCart-TR
Paylaşımınız gerçekten öz alıcı emeğinize sağlık. yeni sürüm opencart kullanıyorum. dedıklerinizi harfiyen uyguladım. ana sayfada hoş geldiniz mesajı başlığı altında gözükmesi gereken slayt yerine sizin kopyalayıp yapıştırın dediğniz html kodları çıkıyor. acab sorun nerde diye sorucaktım.

arkadaşlar başardım teşekür ederim :) . lakin bu seferde boyutlarda sıkıntılar var

Arkadaşlar hoşgeldiniz başlığını nasıl yok edebilirim?

muzorotti

OpenCart-TR
Yönetici (admin) panelinizden silebilirsiniz
serhat84' Alıntı:
Paylaşımınız gerçekten öz alıcı emeğinize sağlık. yeni sürüm opencart kullanıyorum. dedıklerinizi harfiyen uyguladım. ana sayfada hoş geldiniz mesajı başlığı altında gözükmesi gereken slayt yerine sizin kopyalayıp yapıştırın dediğniz html kodları çıkıyor. acab sorun nerde diye sorucaktım.

arkadaşlar başardım teşekür ederim :) . lakin bu seferde boyutlarda sıkıntılar var

Arkadaşlar hoşgeldiniz başlığını nasıl yok edebilirim?

evimemoda

OpenCart-TR
Web sitesi
www.evimemoda.com
elinize kolunuza düşüncenize sağlık... yaptım gayet güzel çalışıyor hatta kendi yaptığım için mi sanırım çok beğendim :) tekrar elinize sağlık

ama :) sanırım ben yanlış yaptım SSL hata vermeye başladı :=)

bakmak isteyen arkadaşlar evimemoda.com

kursadberkkan

OpenCart-TR
sayın Osdem66 demo verdiğiniz sitede orta blokların başlıklarını nasıl kaldırdınız?

adom01

OpenCart-TR
hocam merhaba;
verdiğiniz slide kodlarını ekledim sorunsuz çalıştı,yanlız Hoşgeldiniz yazısı çıkıyor bunu nasıl kaldırabilirim?

onselder

OpenCart-TR
adom01' Alıntı:
hocam merhaba;
verdiğiniz slide kodlarını ekledim sorunsuz çalıştı,yanlız Hoşgeldiniz yazısı çıkıyor bunu nasıl kaldırabilirim?
?

onurkaya2385

OpenCart-TR
Sayın osdem66,
yukarıda DEMO sitenizdeki ürün arama motorunu nereden temin edebilir?Forumda yok.
yardımlarınızı rica ediyorum.

lermis

OpenCart-TR
teşekürler eline sağlık böyle bir şey arıyordum bende

turgay

OpenCart-TR
osdem66 osman abi öncelikle sağ ol paylaşım için..

yalnız bi sorunum var 3 gün dür uğraşıyorum desem yalan olmaz hani halen kurcalıyorum ama sınırlı html bilgim ile çözemedim. Gerçi bayağı html öğrenmiş oldum bu sayede :)

slide fotoğrafı üzerine tıklayamasın istiyorum müşteri.. tıkladığı zaman sayfa refresh yapmış gibi aynı yere dönüp geliyor ve yani çok site imajı açısından profesyonel durmuyor yani ve malum amaç satış.. nasıl yapabiliriz abi? bayağı uğraştım ama yapamadım ve
onu beceremeyince link koyayım bari dedim resimlere ama onu da beceremedim html kodların neresine link koymamız gerekiyor abi ?? her yerine koydum ama olmuyor :) 50-60 farklı versiyon denedim inan.

abi bir zahmet yol gösterirsen çok memnun oluruz inan armut piş takımından değilim inan çok uğraştım​

ymzturk

OpenCart-TR
güzel bir paylaşım fakat kullanamamak üzücü ana sayfaya koyduğun anda sayfa darmadağın oluyor featuredtabs aşşagıya doğru bütün içeriğini açıyor ne yaptıysam olmadı div koydum sonuna olmadı br koydum olmadı zaten tabs modülünün üstüne biniyordu sonuna </div> koyunca o düzeldi ama sayfa düzelmiyor tabs modülünde ön izlemeler vardı onlarıda iptal ettim yine olmadı osdem usta header tpl den o kodları bulun değiştirin demiş ama açıklama yapmamış bizim o kod neyse onları bulacak kadar bilgimiz olsa zaten burda moderatorluk yaparız biri yaptım oldu demiş öbürü yapamamış madem bir iyilik yapıyorsunuz böyle sorunu olan burda biri daha var açıkça şuraya gir şunu değiş gibi açıkça bilgi verinde sayenizde bizde kullanabilelim.1.5.1.3 de unlimited html modülü ile kullanıyorum yardımlarınızı bekliyorum;

se-ka

OpenCart-TR
sayfaya tam oturmamasının ve alttaki menüyle karışmasının sebebi nedir acaba?