Hepsiburda tarzı slide..

grafikes

OpenCart-TR
Osman bey bu slide kullanmak istiyorum ama diğer default temanın slider kodlarının javascript ve slider dosyalarını silmek istiyorum bu kodlar aşağıdaki gibi

<link rel="stylesheet" type="text/css" href="catalog/view/theme/red15/stylesheet/slideshow.css" media="screen" />

<script type="text/javascript" src="catalog/view/javascript/jquery/jquery-1.6.1.min.js"></script>

<script type="text/javascript" src="catalog/view/javascript/jquery/ui/jquery-ui-1.8.9.custom.min.js"></script>

<link rel="stylesheet" type="text/css" href="catalog/view/javascript/jquery/ui/themes/ui-lightness/jquery-ui-1.8.9.custom.css" />

<script type="text/javascript" src="catalog/view/javascript/jquery/ui/external/jquery.cookie.js"></script>

<script type="text/javascript" src="catalog/view/javascript/jquery/fancybox/jquery.fancybox-1.3.4.pack.js"></script>

<link rel="stylesheet" type="text/css" href="catalog/view/javascript/jquery/fancybox/jquery.fancybox-1.3.4.css" media="screen" />

<script type="text/javascript" src="catalog/view/javascript/jquery/tabs.js"></script>

<script type="text/javascript" src="catalog/view/javascript/common.js"></script>

<script type="text/javascript" src="catalog/view/javascript/jquery/nivo-slider/jquery.nivo.slider.pack.js"></script>

<!--[if IE 7]>

<link rel="stylesheet" type="text/css" href="catalog/view/theme/red15/stylesheet/ie7.css" />

<![endif]-->

<!--[if lt IE 7]>

<link rel="stylesheet" type="text/css" href="catalog/view/theme/red15/stylesheet/ie6.css" />

<script type="text/javascript" src="catalog/view/javascript/DD_belatedPNG_0.0.8a-min.js"></script>

<script type="text/javascript">

DD_belatedPNG.fix('#logo img');

</script>

<![endif]-->

<link rel="stylesheet" type="text/css" href="catalog/view/theme/default/stylesheet/livesearch.css" />

Hocam yada bu js ve csslerin hangisi fazla ve gerek yok sayfada tutmaya

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
grafikes' Alıntı:
Osman bey bu slide kullanmak istiyorum ama diğer default temanın slider kodlarının javascript ve slider dosyalarını silmek istiyorum bu kodlar aşağıdaki gibi

<link rel="stylesheet" type="text/css" href="catalog/view/theme/red15/stylesheet/slideshow.css" media="screen" />

<script type="text/javascript" src="catalog/view/javascript/jquery/jquery-1.6.1.min.js"></script>

<script type="text/javascript" src="catalog/view/javascript/jquery/ui/jquery-ui-1.8.9.custom.min.js"></script>

<link rel="stylesheet" type="text/css" href="catalog/view/javascript/jquery/ui/themes/ui-lightness/jquery-ui-1.8.9.custom.css" />

<script type="text/javascript" src="catalog/view/javascript/jquery/ui/external/jquery.cookie.js"></script>

<script type="text/javascript" src="catalog/view/javascript/jquery/fancybox/jquery.fancybox-1.3.4.pack.js"></script>

<link rel="stylesheet" type="text/css" href="catalog/view/javascript/jquery/fancybox/jquery.fancybox-1.3.4.css" media="screen" />

<script type="text/javascript" src="catalog/view/javascript/jquery/tabs.js"></script>

<script type="text/javascript" src="catalog/view/javascript/common.js"></script>

<script type="text/javascript" src="catalog/view/javascript/jquery/nivo-slider/jquery.nivo.slider.pack.js"></script>

<!--[if IE 7]>

<link rel="stylesheet" type="text/css" href="catalog/view/theme/red15/stylesheet/ie7.css" />

<![endif]-->

<!--[if lt IE 7]>

<link rel="stylesheet" type="text/css" href="catalog/view/theme/red15/stylesheet/ie6.css" />

<script type="text/javascript" src="catalog/view/javascript/DD_belatedPNG_0.0.8a-min.js"></script>

<script type="text/javascript">

DD_belatedPNG.fix('#logo img');

</script>

<![endif]-->

<link rel="stylesheet" type="text/css" href="catalog/view/theme/default/stylesheet/livesearch.css" />

Hocam yada bu js ve csslerin hangisi fazla ve gerek yok sayfada tutmaya
Nivo slider:<script type="text/javascript" src="catalog/view/javascript/jquery/nivo-slider/jquery.nivo.slider.pack.js"></script>
ancak sizin sitenizde ne gibi eklentiler kullanıp kullanmadıgınız bilmedigim çin hangisi gerekli yada degil bilmem...

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
kaptan_75' Alıntı:
1.4 sürümüne nasıl uygularız hocam
Arkadaşım yukarıda söylemişim kodları dedigim sekilde tekrar ekleyin eklerken editör farklı <p></p> türü kodlar eklerler bir kac kez kayıt ettiyseniz her seferinde.. silin tekrr ekleyin

fehmikoc

OpenCart-TR
ustad bu slaytta resımlere nasıl lınk verebılırız ?

alayel

OpenCart-TR
Evet. Link in nasıl verileceğini söylese sayın hocam çok iyi olurdu.
Saygılarımla...

nuriahmet

OpenCart-TR
osman abi http://www.alternatif.opencart-themes.org daki En YenilerSizin İçin SeçtiklerimizKampanyalarEn Çok Satılanlar tabınından varmı elnizde

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
alayel' Alıntı:
Evet. Link in nasıl verileceğini söylese sayın hocam çok iyi olurdu.
Saygılarımla...
Merhaba resime link vermek çinde html kodlrdan normal link verirgibi verebilirsiniz..
Nuriahmet kardeşim o modl benim sitede ücretli satışta..

costantin

OpenCart-TR
Hocam allah razı olsun..Çok güzel gerçekten valla çok işime yaradı..Allah klavyene zeval vermesin:)

expero

OpenCart-TR
kodları aynen dediğiniz gibi hoş geldin mesajı bölümünden yazdım fakat üsttü open cart tr hoşgeldiniz yazısı çıkıyor ve küçük resimler alttaki menüyle iç içe giriyor

neden sürekli bu kodları üretiyor hocam. siliyorum tekrar geliyor.birde ie de tam görünmüyor.

<p>
&nbsp;</p>
<p>

sukgezse

OpenCart-TR
expero' Alıntı:
kodları aynen dediğiniz gibi hoş geldin mesajı bölümünden yazdım fakat üsttü open cart tr hoşgeldiniz yazısı çıkıyor ve küçük resimler alttaki menüyle iç içe giriyor

neden sürekli bu kodları üretiyor hocam. siliyorum tekrar geliyor.birde ie de tam görünmüyor.

<p>
&nbsp;</p>
<p>

aynı sorun bendede var yok mu ustalardan tavsiyeler.

hasan83

OpenCart-TR
selamun aleyküm hocam şu gelişmiş arama modülünü nereden bulabilirm sitenizdeki fiyat özellikler vs. olan ürün arama motoru kısaca varsa eklermisin yada kodu falan nasıl eklerim aradığım bir modül yardımcı olursan çok sevinirim teşekkürler

kursadberkkan

OpenCart-TR
Merhabalar gerçekten güzel bir paylaşım ancak "Hoşgeldiniz" isimli modül, modül bölümümüzde gözükmemektedir bir tavsiyeniz varmıdır?

Alternatif olarak home.tpl dosyasına vermiş olduğunuz kodları ekledim fakat bu kezde site üzerinde ne kadar yazı var ise hepsinin boyutunu inanılmaz büyüttü :)

Tavsiyeniz varmıdır :)

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
sukgezse' Alıntı:
expero' Alıntı:

<p>
&nbsp;</p>
<p>

aynı sorun bendede var yok mu ustalardan tavsiyeler.

Bunun slide ile alakası yok bu malesef editör her kaydedişte ekliyor bu kodları

hasan83' Alıntı:
selamun aleyküm hocam şu gelişmiş arama modülünü nereden bulabilirm sitenizdeki fiyat özellikler vs. olan ürün arama motoru kısaca varsa eklermisin yada kodu falan nasıl eklerim aradığım bir modül yardımcı olursan çok sevinirim teşekkürler

Merhaba söz konusu modül ücretlidir..

kursadberkkan' Alıntı:
Merhabalar gerçekten güzel bir paylaşım ancak "Hoşgeldiniz" isimli modül, modül bölümümüzde gözükmemektedir bir tavsiyeniz varmıdır?

Alternatif olarak home.tpl dosyasına vermiş olduğunuz kodları ekledim fakat bu kezde site üzerinde ne kadar yazı var ise hepsinin boyutunu inanılmaz büyüttü :)

Tavsiyeniz varmıdır :)

Merhaba ekleme adımlarınızı tekrar kontrol edin yanlıl bir şeyler vardır..

kursadberkkan

OpenCart-TR
home.tpl değilde söylemiş olduğunuz gibi hoşgeldiniz modülüne eklesem sanırım sorunum düzelecek o modül bende gözükmüyor modül olarak nasıl hallederiz?

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
gözükmesiz gerekir en altta welcome mesajı daolabilir Türkçe versiyonda degilse kullandıgınız sürüm

kursadberkkan

OpenCart-TR
Türkçe sürümümde şöyle sorayım modül kısmında tüm modüller hepsi sağ yada sol olarak gösteriyor pozisyonda bahsettiğimiz modülde ne yazmalı ?