Havale İndirimi Modülü / OC 1.5.x

dmsyazilim

OpenCart-TR
Web sitesi
www.dmsmarket.com
Arkadaşlar leb demeden leblebiyi anlayan için bu konu başlığı altında gerekli olan ipuçları fazlası ile var, yeterki siz kafayı kullanmasını bilin. Başkada birşey sormayın, kurallar gereği birşey diyemem.

Ben kendi sitemde kurdum ve sorunsuz çalışıyor, hatta hem türkçeleştirdim hemde kendime göre düzenleme bile yaptım.

dmsyazilim' Alıntı:
multiple-payment-fee-or-discount-v1.22-OC_1.5.1.3

İnternette arama yapınız

Bu mesajı dikkatli okuyunuz.

ubitasarim

OpenCart-TR
MERHABA.

BU SİSTEMİ YAPTIM AMA BİR TURLU HAVALE İNDİRİMİ YAPAMADIM. BANA PM ATINIZ LUTFEN ACIL BEKLIYORUM

emmaclub

OpenCart-TR
mehmetgul1806' Alıntı:
Tüm ürünlerinizin kdv sini açın ve kdv oranlarını girin
Tüm ürünlerinizin kargo gerekli kısmını evet yapın

Söylediklerini yaptım fakat değişen bişey olmadı havale indirimi hala 00tl

independent46' Alıntı:
1.5.1.3.1 versiyon için çare buldum.
Tek modül de hem kapıdan ödemede artı bedel ekleyebiliyorsunuz hem de havale indirimi yapabiliyorsunuz.
İsteyen http://www.satkazanalkazan.tk dan iletişim formunu kullanarak bana ulaşabilir. :sleepy:

arkadaşım verdiğin adres açılmıyor burdan yardımcı olsanda herkes faydalansa

mehmetgul1806

OpenCart-TR
Web sitesi
www.fatosicgiyim.com
Herkesin yaptığı hatayı muhtemelen sende yapıyosun. Çünkü modl çatır çatır çalışıyor. Havale oranını yaparken de dikkat et %5 için oran bölümüne 5 yazacaksın. Yine yapamazsan paneli ver hallederiz.

emmaclub

OpenCart-TR
aynen öyle yazıyorum msn: root@serverturkiye.org yardımcı olursan sevinirim

emmaclub

OpenCart-TR
mehmetgul1806' Alıntı:
mehmetgul1806@hotmail.com a bilgilerini gönder kardeş

ilgin için sağol çözdüm işin o kısmını fakat şöyle bir sıkıntı var sadece havale indirimi ekleyebiliyorum mesala ben paypal ödemesi için +3 komisyon ekliyorum çıkıyoda fakat adı havale oluyor türkçe dosyasındada karşılığı yok buna çözüm bulan varmı

mehmetgul1806

OpenCart-TR
Web sitesi
www.fatosicgiyim.com
Kardeş O kadar bakmadım ama Havale yazan yerin mutlaka dil dosyasında yada kendi dosyasında karşılığı vardır. Yani Havale Yazan yere Paypall yazarsınız. Dikkatli Kontrol Edin Vardır Mutlaka.

dmsyazilim

OpenCart-TR
Web sitesi
www.dmsmarket.com
emmaclub' Alıntı:
mehmetgul1806' Alıntı:
mehmetgul1806@hotmail.com a bilgilerini gönder kardeş

ilgin için sağol çözdüm işin o kısmını fakat şöyle bir sıkıntı var sadece havale indirimi ekleyebiliyorum mesala ben paypal ödemesi için +3 komisyon ekliyorum çıkıyoda fakat adı havale oluyor türkçe dosyasındada karşılığı yok buna çözüm bulan varmı

Bu resmi iyi incele.....

havaleindirimi.jpg

havaleindirimi-1.jpg

havaleindirimi-2.jpg

nickelaj

OpenCart-TR
independent46' Alıntı:
1.5.1.3.1 versiyon için çare buldum.
Tek modül de hem kapıdan ödemede artı bedel ekleyebiliyorsunuz hem de havale indirimi yapabiliyorsunuz.
İsteyen http://www.satkazanalkazan.tk dan iletişim formunu kullanarak bana ulaşabilir. :sleepy:

özel mesaj atamadığım için buradan yazıyorum. siten açılmadığından iletişim formunu kullanamadım. Bu konuda yardımcı olabilirsen çok sevinirim

piriyatel

OpenCart-TR
Web sitesi
handyteile.at
Banada kapıda ödeme modulu lazım ama ben ülke bazlı komisyon girmek istiyorum mesala almanya ödeme sekli kapıda ödeme diyince 12€ olsun avusturya 7€ macaristan 9€ gibi bu modulu satınd alabilirim

attilla

OpenCart-TR
İnsanda utanma sıkılma olur biraz adam emek vermiş hazırlamış emeğinin hakkı olarak 10$ istiyor utanmadan sıkılmadan emek hırsızlığı yapıyorsun türkiyede senin düşüncende çok kişi var o yüzden üreten bilgi sahibi insanlar bilgi ve birikimlerinin karşılığını alamıyor emek hırsızları servet içinde yüzüyor

dmsyazilim

OpenCart-TR
Web sitesi
www.dmsmarket.com
attilla' Alıntı:
İnsanda utanma sıkılma olur biraz adam emek vermiş hazırlamış emeğinin hakkı olarak 10$ istiyor utanmadan sıkılmadan emek hırsızlığı yapıyorsun türkiyede senin düşüncende çok kişi var o yüzden üreten bilgi sahibi insanlar bilgi ve birikimlerinin karşılığını alamıyor emek hırsızları servet içinde yüzüyor

Erkek adam ortaya konuşmaz, açık konuşur, duygu sömürüsü yapma, kimseden yardım dilenme, sorduğun soruları para karşılıgında öğrenebileceğin kitaplar var, biraz kitap alda yazanlar para kazansın. Yada parayı ver üçreti ile yardım al.
Türkçede bir sürü söz vardır bu sözler tam sana cuk diye oturuyor.

"Arsız hırsız ev sahibini bastırır."
yada
"ele verir talkımı kendi yutar salkımı."

daha var ama seninle muhatap olmaya değmez diye düşünüyorum.
Seviyemi senin seviyene çekemem.

At it la

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
Merhaba; söz konusu Modülün yazarı Qphoria Bu forumu benim forumum sandığını düşünerek biraz önce bana aşağıdaki e-maili göndermiştir..Mailde ingilizce bilmeyenler için yazıyorum.. Bu forumun benim oldugunu düşündüğünü ve birilerinin kendisine ait bir modülü ücretsiz paylşatıgını ve bu duruma müsade etmemem gerekitğini rica etmiştir.. ben kendisine gereken açıklamayı yaprak buranın benim forumum olmadıgını ilettim.. Ancak Benim de Qphoria gibi bu tip konulara forumda müsade edilememesi gerektiği düşüncesindeyim forum yönetimini bu konuda duyarlı olmaya davet ediyorum..

Hello,

I believe you are the own of opencart-tr.com?

I see on your forum, someone is offering my paid module for free to people
http://forum.opencart-tr.com/thread-5367.html

Please remove this thread as I do not want people giving away my code for free

Thank you
Qphoria

attilla

OpenCart-TR
Dostum benim sözüm cattcom içindi fakat senin üstüne alınman ve bu kadar söz sarfetmen manidar doğrusu sözüm bütün emek hırsızları içindir ayrıca sarfettiğin sözleri sana iade ederim. Seviyemi senin seviyene çekemem diye yazmışsın fakat seviyen zaten yazdıklarından malum ne yazdığını iyi oku bi düşün

Saygı ve Sevgilerimle

dmsyazilim

OpenCart-TR
Web sitesi
www.dmsmarket.com
attilla' Alıntı:
Dostum benim sözüm cattcom içindi fakat senin üstüne alınman ve bu kadar söz sarfetmen manidar doğrusu sözüm bütün emek hırsızları içindir ayrıca sarfettiğin sözleri sana iade ederim. Seviyemi senin seviyene çekemem diye yazmışsın fakat seviyen zaten yazdıklarından malum ne yazdığını iyi oku bi düşün

Saygı ve Sevgilerimle

Arkadaşım kime ne demek istersen o kişiye de, nasıl ben şuan sizin yazınızdan alıntı yapıyorsam sizde alıntı yapınki kimseyi töhnet altında bırakmayın.

Ortaya konuşmayın, bu konu başlığında benimde yazılarım var.

Unutmayın "Rüzgar eken, fırtına biçer."

Bu uslupla cevap vermemi siz istediniz, bunda benim hatam yok.

osmanozg

OpenCart-TR
evet bende müdahil olma gereği duydum en sonunda
konuyu uzatmanın kimseye faydası yok bence
birbirinizi kırmaya ve üzmeye değmez
zaten alternatiflei ar

aşağıda bence havale indirimi için paylaşılmış bir modül var ve gayet başarılı bir şekilde çalışıyor ücretsiz versiyonda havale/eft indirimi yapacaksanız ona
kredi kartı şndirimi yapacaksanız ona paypal indirimi yapacasanız onu seçebiliyor hem sipariş hem saış ve adminde görebiliyorsunuz
ücretli versiyonu biraz daha gelişşmiş hepsini aynı anda yapabiliyorsunuz
ücretsiz versiyonda sadece birini seçebiliyorsunuz.
havale indirimi yapmakisteyenlere ence yeterli

http://forum.opencart-tr.com/thread-6627.html

niTRos001

OpenCart-TR
Web sitesi
www.baylas.com
osmanozg' Alıntı:
evet bende müdahil olma gereği duydum en sonunda
konuyu uzatmanın kimseye faydası yok bence
birbirinizi kırmaya ve üzmeye değmez
zaten alternatiflei ar

aşağıda bence havale indirimi için paylaşılmış bir modül var ve gayet başarılı bir şekilde çalışıyor ücretsiz versiyonda havale/eft indirimi yapacaksanız ona
kredi kartı şndirimi yapacaksanız ona paypal indirimi yapacasanız onu seçebiliyor hem sipariş hem saış ve adminde görebiliyorsunuz
ücretli versiyonu biraz daha gelişşmiş hepsini aynı anda yapabiliyorsunuz
ücretsiz versiyonda sadece birini seçebiliyorsunuz.
havale indirimi yapmakisteyenlere ence yeterli

http://forum.opencart-tr.com/thread-6627.html

Bu cevap iyi olmuş elinize sağlık :)