Hangi Modülleri 1.5'e uyarlayalım

Hangi Modülleri 1.5'e aktarmalıyız?

• Gelişmiş Slayt Editörü

Oy: 5 10.0%
  • PC-Ürün Toplama Sihirbazı

Oy: 5 10.0%
  • Sanal Pos

Oy: 29 58.0%
  • Export-Import

Oy: 9 18.0%
  • Kategori Ürünleri Tab-Slayt

Oy: 2 4.0%

• Kullanılan toplam oy
    50

sabitertan

OpenCart-TR
Arkadaşlar 1.5 için artık hazırlıklara başlayabiliriz. Her ne kadar sürüm henüz tam yerleşmesede bizler önümüze çıkacak istekleri önceden belirleyelim. Vakit buldukça buradan istenilen modüller için geliştirmelerimizi yapacağız. Seçenekler dışında bir isteğiniz olursa yazınız değerlendirmeye alınacaktır.

BanSn

OpenCart-TR
Web sitesi
www.proxima.web.tr
öncelik ürünlerin içeriklerin aktarılması ve en az oyalayacak modul olacaktır sanırım. sonrası olmazsa olmaz sanal poslar. bir sonrası anket modulu
tabi bunlar benim öncelik sıram. elimden gelen yardımı da yapmaya hazırım iş yoğunluğundan fırsat bulabilirsem

irembagi

OpenCart-TR
Web sitesi
www.bakkoop.com
benim ilk önceliğim import modülü birsürü ürün var ve hergün stok ve fiyat güncellemesi yapmam gerekiyor

darasun

OpenCart-TR
EST icin sanal posu OC 1.5 icin uyarladim. Taksit tabi ekledigim icin kodlar ic ice gecmis durumda. Ayiklamam gerekecek. Degisiklikler kolay hemen hepsi find&replace.
Degisikligi yapan varsa json::decode methoduna dikkat etsin, library klasorunde json.php var onun icinde decode methodu 2. bir parametre aliyor.Ben o methodu kopyalayip tek parametre alan sekilde duzenledim. json::decode2 olarak yaptim. Baska bir yolla yapilir mi bilemiyorum tabi. Kolay gelsin.

sabitertan

OpenCart-TR
darasun' Alıntı:
EST icin sanal posu OC 1.5 icin uyarladim. Taksit tabi ekledigim icin kodlar ic ice gecmis durumda. Ayiklamam gerekecek.
yaptığınız geliştirmeleri paylaşırsanız modülleri inceleyip ilerleme hızımız artacaktır.

adobe

OpenCart-TR
aynen katılıyorum herşeyden önce opencartın tr de kullanılan sanal pos sisteminden ödeme almasıdır

nhakanay

OpenCart-TR
Benim sitemde sattığım ürünler USD fiyatlı sitemde varsayılan döviz kurunu mecburen USD yapıyorum müşteri ürünü sepete ekleyip siparişi tamamladığında ürün bedeli USD olarak havale etmesi yazıyor sitede.Yani ben admin panelde ürün fiyatını USD gireyim ama müşteri fiyatı Hem USD hem TL görsün ve ödeme sayfasına geldiğinde TL olarak toplam miktar görünsün.Bu mümkünmüdür?

Ayrıca siteyi 1.4.9.3 ile hazırladim yedek alip 1.5.0 a aldiğim yedeği geri yükle dediğimde site bozuluyor.

Teşekkürler

nhakanay

OpenCart-TR
Benim sitemde sattığım ürünler USD fiyatlı sitemde varsayılan döviz kurunu mecburen USD yapıyorum müşteri ürünü sepete ekleyip siparişi tamamladığında ürün bedeli USD olarak havale etmesi yazıyor sitede.Yani ben admin panelde ürün fiyatını USD gireyim ama müşteri fiyatı Hem USD hem TL görsün ve ödeme sayfasına geldiğinde TL olarak toplam miktar görünsün.Bu mümkünmüdür?

kosebey

OpenCart-TR
Yapabiliyorsanız ebay modulu gibi bir gittigidiyor modulu yapın para ile satın böylece sanal pos derdi ortadan kalmış olur.

alisim

OpenCart-TR
Kampanyalı ürünler slayt modülünü 1.5 e uyarlıyalımmm noolurrr valla süper olur