güncelledikten sonra oluşan garip hatalar

illustrasyon

OpenCart-TR
Merhabalar , ben sistemimi 1.4.0 dan 1.4.7 ye yükselttim ama daha sonra özellikle admin panelde sorunlar oldu ve aşağıda bazı hata kodlarını aktarıyorum lütfen çözümü bilen varsa yardımcı olabilir mi?

admin panele girince yukarıda görünen hata
Kod:
Notice: Undefined index: en in /home/esatinay/public_html/sistemsogutma.com/admin/index.php  
on line 116Notice: Undefined index: en in /home/esatinay/public_html/sistemsogutma.com/admin/index.php
  on line 118Notice: Undefined index: en in /home/esatinay/public_html/sistemsogutma.com/admin/index.php 
 on line 119Error: Could not load language !

giriş yaptıktan sonra yine üstte görünen hata

Kod:
Notice: Undefined index: en in /home/esatinay/public_html/sistemsogutma.com/admin/index.php 
 on line 116Notice: Undefined index: en in /home/esatinay/public_html/sistemsogutma.com/admin/index.php
  on line 118Notice: Undefined index: en in /home/esatinay/public_html/sistemsogutma.com/admin/index.php
  on line 119Error: Could not load language !Warning: Cannot modify header information - headers already 
sent by 
(output started at /home/esatinay/public_html/sistemsogutma.com/admin/index.php:69) in /home/esatinay/public_html/sistemsogutma.com/system/engine/controller.php  on line 27

şimdiden teşekkürler

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Dil dosyalarını tekrar yükleyin. Yüklerken eksik ya da hatalı yüklenmişler sanırım. Garanti olsun diye tüm dosyaları baştan yüklemenizi tavsiye ederim. Çünkü kaynak dosyalarda da eksik yüklenmiş olanlar olabilir. config.php admin/config.php ve image klasörünü silin ve tekrar yüklemeyi deneyin. Tabiki başlamadan önce yedek alınız.

illustrasyon

OpenCart-TR
teşekkürler ama bunu zaten yaptım, ve hala durum aynı...

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Sitenizin dili ingilizce ingilizce dosyalarınıda yüklemeyi denediniz mi?
Aldığınız hatada dil doyaları yüklenemiyor diyor
"Error: Could not load language !"