Gelişmiş Slayt Düzenleyicisi - Advanced Slider Editor

hikko

OpenCart-TR
hikko' Alıntı:
arkdaşım bu sabitertan arkadaşımızın yaptığı bir modül ve admin paneli sadece mozilla uyumlu mozillada denedikten sonra sorunlarını tekrar yazarsan yardımcı olmaya çalışacaz

GoBackLee

OpenCart-TR
www.dogalsiirturunleri.com a kurdum bu modülü ama çok hızlı gidip geliyor.Bir de ie de altta gözüküyor.Bu sorunları nasıl çözebilirim ms cinsinden 5000 verdim ama yine olmadı.Yardımcı olursanız sevinirim.

memet12999

OpenCart-TR
iyi günler biz sitemize advanced slider_v0.1.zip bu sürümü kurmuştuk şimdi ftp den son sürümünü public_html ye gönderdik(üzerine yazdırdık ) ama hiç bir degişiklik olmadı lütfenyardımcı olurmusunuz

sabitertan

OpenCart-TR
memet12999' Alıntı:
iyi günler biz sitemize advanced slider_v0.1.zip bu sürümü kurmuştuk şimdi ftp den son sürümünü public_html ye gönderdik(üzerine yazdırdık ) ama hiç bir degişiklik olmadı lütfenyardımcı olurmusunuz
İlk mesajta belirtilenler dışında bir değişiklik yok zaten.

ebadem

OpenCart-TR
GoBackLee' Alıntı:
www.dogalsiirturunleri.com a kurdum bu modülü ama çok hızlı gidip geliyor.Bir de ie de altta gözüküyor.Bu sorunları nasıl çözebilirim ms cinsinden 5000 verdim ama yine olmadı.Yardımcı olursanız sevinirim.

SORUN ÇÖZÜLDÜ!!!

GÖSTERİM SÜRESİ : 2000
GEÇİŞ HIZI: 5

BU DEĞERLER MİLİSANİYE CİNSİNDEN OLDUĞU İÇİN SAPITIYOR.

YAPIN İŞLEM TAMAM...

GoBackLee

OpenCart-TR
ebadem' Alıntı:
GoBackLee' Alıntı:

SORUN ÇÖZÜLDÜ!!!

GÖSTERİM SÜRESİ : 2000
GEÇİŞ HIZI: 5

BU DEĞERLER MİLİSANİYE CİNSİNDEN OLDUĞU İÇİN SAPITIYOR.

YAPIN İŞLEM TAMAM...

Yardımınız için çok teşekkür ederim. Sonunda oldu :) Size zahmet verecem ama şu devamı var yazısını ve siyah karartıyı home tpl den mi silecem.
demohi.jpg

sabitertan

OpenCart-TR
GoBackLee' Alıntı:
Yardımınız için çok teşekkür ederim. Sonunda oldu :) Size zahmet verecem ama şu devamı var yazısını ve siyah karartıyı home tpl den mi silecem.
Seçtiğiniz slayt tipine göre advancedslider_type_x.tpl dosyasını açarak istediğinizbölümü düzenleyebilirsiniz. Bir sonraki sürümde bahsettiğiniz bölüm manşet göster/gizle şeklinde değişken olarak da eklenecektir.

pusulapc

OpenCart-TR
ya arkadaslar iyice sinir oldum.Benim yazdıgım mesajları okumadan gelip mozilla ile dene yok crome ile dene diyen arkadaslar sırf msj yazmıs olmak için msj yazmasın. 50 kere denedik mozilla firefox hepsiyle denedik diyoruz anlamıyomusunuz. yada okumuyo musunuz.
40 tane cvp yazmıslar hepside mozillayla dene diyor. Ben gerizekalımıyım anladık herhalde mozillayla deniyoruz.
Yardımcı olabilecek msjlar gönderecekseniz gönderin göndermeyecekseniz post kirliliği yapmayın.
Kontrol panelden resim eklenmiyor dedim.
MOZİLLA CROME ve bilimum tarayıcılarla denendi.
Sitedeki image klasörlerinin chmod ları ayarlandı yok olmuyor.. Varsa yardımcı olabilecek. MOZİLLA KULLAN demek dısında bi yardım.. lütfen sizleri dinliyorum..

muhammettas

OpenCart-TR
arkadaşım bunu biz smrel tema orta kısma nasıl koyarız.

bu hoşgeldiniz olan kısma panelden açıklama yazıyoruzya mağaza hakkında die o kısma nasıl koyarız

sabitertan

OpenCart-TR
muhammettas' Alıntı:
arkadaşım bunu biz smrel tema orta kısma nasıl koyarız.

bu hoşgeldiniz olan kısma panelden açıklama yazıyoruzya mağaza hakkında die o kısma nasıl koyarız
Siz kendiniz home.tpl de bir oynama yapmazsanız zaten tam dediğiniz yerde görünür.

hikko

OpenCart-TR
pusulapc' Alıntı:
ya arkadaslar iyice sinir oldum.Benim yazdıgım mesajları okumadan gelip mozilla ile dene yok crome ile dene diyen arkadaslar sırf msj yazmıs olmak için msj yazmasın. 50 kere denedik mozilla firefox hepsiyle denedik diyoruz anlamıyomusunuz. yada okumuyo musunuz.
40 tane cvp yazmıslar hepside mozillayla dene diyor. Ben gerizekalımıyım anladık herhalde mozillayla deniyoruz.
Yardımcı olabilecek msjlar gönderecekseniz gönderin göndermeyecekseniz post kirliliği yapmayın.
Kontrol panelden resim eklenmiyor dedim.
MOZİLLA CROME ve bilimum tarayıcılarla denendi.
Sitedeki image klasörlerinin chmod ları ayarlandı yok olmuyor.. Varsa yardımcı olabilecek. MOZİLLA KULLAN demek dısında bi yardım.. lütfen sizleri dinliyorum..
arkadaşım yardımcı olmaya çalışıyoruz ve genellikle en çok yapılan yanlış tarayıcı hatası bu kadar sinirlenecek ne var anlamadım sana gerizekalı demiyoruz

jonbasi

OpenCart-TR
Merhaba,

Sitemde Popup Category modülü kurulu. Advanced Slide Editor'u kurduğumda menüler altta kalıyor.

so.addParam("wmode", "transparent"); kodunu ekleyeceğim bir yer bulamadım.

Yardımcı lurmusunuz?

Teşekkürler

hikko

OpenCart-TR
kardeşim o zaten js olduğu için o kod bunlarda geçerli değil sabit ertanı haberdar edersen osana yardımcı olacaktır

sabitertan

OpenCart-TR
jonbasi' Alıntı:
Merhaba,

Sitemde Popup Category modülü kurulu. Advanced Slide Editor'u kurduğumda menüler altta kalıyor.

so.addParam("wmode", "transparent"); kodunu ekleyeceğim bir yer bulamadım.

Yardımcı lurmusunuz?

Teşekkürler
Popup Category css üzerine kurulu bir eklenti css bilginiz varsa uygun bloğun z-index değerini değiştirerek istediğiniz sonucu elde edebilirsiniz.

aydd22

OpenCart-TR
kolay gelsin arkadaşlar open cart son sürüm türkçe kurdum 1.4.93 versiyonunu kurdum

bu modülü kurdum fakat home tpl ye kodu ekleyince anasayfa açılmıyor hata veriyor

hom tpl de bu kodu değiştirdiğimde hata veriyor ana sayfa açılmıyor

Kod:
<?php foreach ($modules as $module) { ?>
  <?php if ($module['code']!='advancedslider'){?>

<?php echo ${$module['code']}; ?>

<?php } } ?>

HATA MESAJI

Parse error: syntax error, unexpected $end in /home/uk/public_html/zvyz/catalog/view/theme/default/template/common/home.tpl on line 28

line 28 deki kod şu

en son sıra yani

Kod:
<?php echo $footer; ?>

yardımınızı bekliyorum

sabitertan

OpenCart-TR
aydd22' Alıntı:
Parse error: syntax error, unexpected $end in /home/uk/public_html/zvyz/catalog/view/theme/default/template/common/home.tpl on line 28
yardımınızı bekliyorum
Belirtilen kod değişiklikleri zorunlu değildir. Orada örneklerde verilen şekilde görüntüler elde edilmesi içindir. Sadece ortada görünmesi için direk modül dosyalarını atın ve kullanmaya çalışın yine de bir hata alırsanız yazınız. Son sürüm olan 0.2.1 i kullanınız.

memet12999

OpenCart-TR
Arkadaşlar biz bu modülü sitenin kendi orjinal temasında kurduk fakat resim gözükmüyor lütfen yardımcı olurmusunuz

karadamla

OpenCart-TR
merhaba ben yazdığınız herşeyi yaptım fakat aşşağıdaki gibi bir hata mesajı alıyorum nmedeni ne olabilir bide ben 1,4,9,3 sürümü kullanıyorum belki onunla ilgili bir proplem olabilir

Error: Could not load controller module/advancedslider!

hikko

OpenCart-TR
karadamla' Alıntı:
merhaba ben yazdığınız herşeyi yaptım fakat aşşağıdaki gibi bir hata mesajı alıyorum nmedeni ne olabilir bide ben 1,4,9,3 sürümü kullanıyorum belki onunla ilgili bir proplem olabilir

Error: Could not load controller module/advancedslider!

bu hatada controller dosyası ya yok yada bir problem olduğunun gösteriyor lütfen tüm dosyaları eksiksiz olarak tekrar atıp sonucu tekrar bildirirmisin en son sürümü yükle sliderin

karadamla

OpenCart-TR
çok teşekkür ederim fakat anasayfada slayt tam solda oldu ve kenarındaki diğer modüller aşşağıya indi yani anlatmak istediğimi siteye bi bakarsanız daha iyi anlayacağınıza şüphem yok koymaya çalıştığım site budur: http://nikomediayazilim.com/