Garanti SanalPos Hk.

troleybus

OpenCart-TR
Sürüm 1.5.2.1 kullanıyorum, http://forum.opencart-tr.com/thread-4534-page-8.html sayfasından indirdiğim dosyayı yüklediğimde, checkout.tpl dosyasını değiştirdiğinde ödeme sayfamda hiç bir adım açılmıyor. Desteklerinizi bekliyorum.

salihsurer

OpenCart-TR
Aynı sorunla bende karşılaştım. Yardımcı olursanız memnun oluruz.

xfilesx

OpenCart-TR
Garanti Bankası 3d ve OOS_Pay kurulumlarını yapabilirim sorununuz hala devam ediyorsa iletişim kurabilirsiniz. kendim kullanıyorum şuan sorunsuz.

salihsurer

OpenCart-TR
ya ben denemdim ama halen çalıştıramadım. checkout dosyasını kopyalamadığm için öyle. ama kopyalayıncada çalışmıyor. sen nasıl çalıştırdığın konusunda yardımcı olursan sevinirim.

xfilesx

OpenCart-TR
wpos pro v2 kullanıyorsun sanırım aldığın hata nedir ?

salihsurer

OpenCart-TR
checkout.tpl dosyasını değiştirdiğinde ödeme sayfamda hiç bir adım açılmıyor. checkou.tpl dosyası değişmediğinde garanti seçmi çıkıyor. kredi kartı bilgilerini giriyorum sonra gönder dediğim zaman lütfen bekleyiniz diyor ve kalıyor. yukarıdaki linkten indirmiştim. 1.5.2.1 kullanıyorum. kullanabileceğim bir pos varsa iletirsen sevinirim.

xfilesx

OpenCart-TR
1.5+ sürümlerde aşağıdaki değişikliği yapmanız önemle rica olunur.

\catalog\view\theme\default\template\checkout\checkout.tpl

dosyası açılacak

PHP Kod:
<?php echo $header; ?>

kodundan sonra açağıdaki kod eklenecek.

PHP Kod:
<?php if(isset($_SESSION['error']) && $_SESSION['error']!=""){?>
<script>
$(function() {
$("#dialog:ui-dialog").dialog("destroy");
$("#dialog-message").dialog({modal:true,buttons:{Ok:function(){$(this).dialog("close");}}});});
</script>
<div id="dialog-message" title="!"><p><span class="ui-icon ui-icon-circle-check" style="float:left; margin:0 7px 50px 0;"></span>
<?php
echo $_SESSION['error'];
unset($_SESSION['error']);
?></p></div><?php } ?>

Bu şekilde değişiklik yapıp tekrar deneyin çıkan sonucu bizimle paylaşın

salihsurer

OpenCart-TR
Dediğinizi ekledim fakat birşey değişmedi. ekteki resimde olduğu gibi ekran kalıyo farklı ilerelmiyor.

Ekli dosyalar

• ekran.jpg
    ekran.jpg
    69.2 KB · Görüntüleme: 128

ozguraydin33

OpenCart-TR
xfilesx' Alıntı:
Garanti Bankası 3d ve OOS_Pay kurulumlarını yapabilirim sorununuz hala devam ediyorsa iletişim kurabilirsiniz. kendim kullanıyorum şuan sorunsuz.

ben de webpos v2 yi kurdum lakin bir türlü çalıştıramadım detaylı bilgi almak isterim.

Gökhan TAYLAN

OpenCart-TR
İletişime Geçerseniz Hangi Banka Tercihiniz İse Kurulumu Tarafımızdan Sorunsuz Şekilde Yapılıp Teslim Edilebilir. Görüşmek Üzere. Referanslar Mevcuttur.

ozguraydin33' Alıntı:
xfilesx' Alıntı:

ben de webpos v2 yi kurdum lakin bir türlü çalıştıramadım detaylı bilgi almak isterim.

yelkenweb

OpenCart-TR
salihsurer' Alıntı:
checkout.tpl dosyasını değiştirdiğinde ödeme sayfamda hiç bir adım açılmıyor. checkou.tpl dosyası değişmediğinde garanti seçmi çıkıyor. kredi kartı bilgilerini giriyorum sonra gönder dediğim zaman lütfen bekleyiniz diyor ve kalıyor. yukarıdaki linkten indirmiştim. 1.5.2.1 kullanıyorum. kullanabileceğim bir pos varsa iletirsen sevinirim.

abi sen yine iyisin ben kurulum yaptım Notice: Error: Could not load library json! in /home/yelkenweb.com/httpdocs/system/engine/loader.php on line 23

bu hatayı alıyorum o bankalar bile görünmüyor :/ hatas nedenini biliyorsan yardımcı olursan sevinirim