Forum Yönetimine

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
Merhaba; Forum yönetimine ulaşamadığım için istemeyerekte olsa bu konuyu açma gereği duydum çünki başka türlü ulaşma şansım yok.
Ben bu forumda emek vermiş moderatörlük yapmış onlarca modül ve temalarımı ücretsiz paylaşmış aylarca tek başına bu forumu götürmüş ciddi anlamda emeği geçmiş biriyim.. ancak son iki dündür anlamdığım şekilde forumdan banlandım ve imzam silindi buna bir anlam veremedim remklam içeren link vermişim kaldıki ben benim temamdaki daha önceden ücretli olan bir modülü istyen birisine ücretsiz indirebilecegi linki verdim . burada kimin imzasında yada konusunda reklam içeren mesaj yokki kalkıp burada bir çok forumun linkleri sitelerin adresleri yayınlanmakta bunlarda bir çoğu da opencart desteği vermeye çalışmakta örnek düzgün.com bu forumda yüzlerce linkini gösterebilirim ama nedne se bunu paylaşanlar banlanmıyor ve linkler silinmiyor..ama ben hem banlandım hemde imzam silindi..

Bu foruma emeği gemiş ve hala da gecen birisi olarak forum yönetiminden bu yanlışlıktan dönülmesini talep ediyorum eğer yanlış yapmışsam bunun bana bir şekilde mesaJla uyarılmasını beklerdim bu forumda emekçi olan birisi olarak buna hakkım oldugunu düşünüyorum..

Herkesin imzasında link telefon nuraması opencart modifikasyon şeklinde mesajlar var iken bende sadece sitemin linkli vardı bu ayrımcılık neden onuda anlayamadım bu forumda benim gibi insanları küstürdüğünüzde nereye gider ki bu forum....

Forum yönetimini bu konuları da dikkate alarak adil bir düzenleme bekliyorum..

Saygılarımla...

ismedya

OpenCart-TR
çok haklısın üstad açtığın konuları,yazdığın mesajları sürekli takip eden biriyim. geçenlerde banlanmış olman dikkatimi çekti ve hiçbir anlam veremedim. umarım bu yanlış bir daha tekrarlanmaz.

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Önceki mesajlar gözümüzden kaçmış olabilir.

Yazdığınız mesaj reklam olarak ihbar edilmişti.

İncelediğimizde sitemizin takliti tarzında (taklit dememin sebebi aynı konu üzerine olmasından ziyade opencart-tr ye karşılık tr-opencart olması) siteden link verilmiş olmasıydı.

Kimse kimsenin geçmişteki yardımlarına birşey demiyor.

Premium üye iken de reklamlarınıza yine birşey denmedi.

Ama diğer üyeler nasıl normal üye iken reklamdan banlandıysa siz de banlandınız.

Bu kural kimse için değişmez.

İhbar edilen kontrol edilir ihbar haklıysa banlanır.

Yöneticilikten istifa ederek normal üyelerin kurallarına uymayı kabul etmiş bulunursunuz.

Siz de reklam yapan normal üyeyi ihbar eden ona da gerekeni yapalım.

afatsum24

OpenCart-TR
osdeme haksızlık yaptığınızı düşünüyorum nedenine gelince kendisinden özel yardım almadım ama yazdıklarını takip ederek birçok sorunu hallettim ve eminim ki birçok kişide aynı şekilde kendisinin verdiği bilgilerden faydalanmıştır..En değerli şey bilgi osdem de bildiklerini herkesle paylaşıyor kendisine şahsi olarak teşekkür etme fırsatım olmadı bu vesileyle şahsım adına çok teşekkür ediyorum ve kendisine haksızlık yapıldığını söylemek istiyorum...

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
Peki imzam neden kapatıldı bakın herkesin izasına neler var Tr-opencart com hiç bir forum U taklit etmiyor bütün konuları kendisine aittir baskaları gibi konu çalmaz çalmadı da çalmaz ben orada paylaştığı mı burada da paylaşıyorum ve adalet ve saygı istiyorum

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
İmzanız açıldı.

Lütfen daha dikkatli olunuz. Üyeler birbirini ihbar ederse işlem yapmamız gerekir. İyi çalışmalar.

Daha fazla uzatmak istemiyorum konuyu kilitliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...